Tarotový deník | Tarotová škola

Tarotový deník

Jestliže vykládáte tarotové karty, pořiďte si Tarotový deník!

Tarotový deník se stane neocenitelným společníkem u vašich karetních výkladů a jeho služby časem velmi oceníte.

Vést si svůj tarotový deník neznamená, že musíte karty vykládat každý den. Tento zápisník může být jakousi sebepoznávací kronikou vašich důležitých životních událostí.

Proč si vést svůj Tarotový deník?

Důvodů je několik:

• průběžné zápisky v Tarotovém deníku vám pomohou lépe porozumět vaším výkladům
  • díky Tarotovému deníku kontrolujete, zda skutečně odpovídáte na to, na co se ptáte
  • pomocí Tarotového deníku zachytíte důležitá témata vašeho současného života
  • Tarotový deník vám umožní po určitém čase spatřit ve vašich výkladech příběh
  • Zapisováním výkladů do Tarotového deníku zjistíte, zda pokládáte kartám správné otázky či nikoli

Více informací najdete v článku zde.

Tarotový deník obsahuje

• 80 čistých stran formátu B5 (25 x 18 cm) s předtištěným rastrem
  • 12 stran textu

Co najdete v textu

• doporučený postup při výkladu karet
  • návod jak si vytvořit vlastní rituál před výkladem karet
  • doporučení, jak se karet správně ptát
  • příklady vhodných otázek
  • rady k výkladům karet
  • 5 druhů výkladů karet s nákresy pozic

Cena: 100 Kč

Tarotový deník lze objednat na e-mailové adrese sophie@tarotovaskola.cz. Objednávka bude potvrzena e-mailem s platebními údaji. Zásilka Vám bude doručena Českou poštou ihned po provedení platby na uvedený účet. Pokud dáváte přednost platbě při převzetí, bude Vám kniha zaslána na dobírku.Osobní odběr je možný v PrazeBrně a Čechticích. Cena knihy je uvedena bez poštovného.