Tarotovou hru „Vyprávím pohádku“ jsem původně připravovala pro ty z vás, kteří by rádi vstoupili do tarotových vod, ale moc nevěří, že by řeči karet porozuměli. Chtěla jsem oslovit ty, kteří se setkali s různými nesmyslnými mýty o Tarotu a ráda bych je z těchto bludů vyvedla.

Věřím, že jakmile se do této tarotové hry pustíte, zjistíte, že vykládat tarotové karty může skutečně každý, kdo má chuť objevovat sebe i své vnitřní světy. Přeji si, abyste i vy poznali, jak je Tarot skvělý a jak moc povídání s „kouzelnými obrázky“ obohacuje život!

Původně jsem tedy měla zaměřeno na tarotové začátečníky, ale když jsem zjistila, s jakou chutí se do her pustili i pokročilí studenti Tarotové školy, neváhám nyní pozvat i zkušené taroťáky! 🙂

O čem je tarotová hra „Vyprávím pohádku“?

V této hře si představíte, že jste např. Šeherezáda a máte svému králi vyprávět pohádku, která ho zaujme. Nemůžete však jen tak něco vymýšlet, budete se muset držet jistých pravidel a karet, které si sami „vytáhnete“. V této hře jsou pro vás připravené tarotové karty ze sady 78 DOORS a za jejich pomocí budete svou pohádku vytvářet a psát. Postup je srozumitelně vysvětlen a já vás krok za krokem vašimi úkoly provedu.

Vše, včetně míchání a výběru karet, probíhá online. 

K zapisování své pohádky dokonce nebudete potřebovat ani zápisník a tužku.  Své poznatky a úkoly z jednotlivých her si budete psát přímo do tabulek u karet a dokonce si je pak můžete zaslat na svůj e-mail, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit.

Už se na hru těšíte a chcete ji spustit? Stačí k tomu jediné:

Na této stránce vyplňte v tabulce křestní jméno, zadejte svou e-mailovou adresu a během pár okamžiků obdržíte kontaktní e-mail. Jakmile potvrdíte svou přihlášku, můžete se pustit do hry.

Přeji vám u tarotové hry „Vyprávím pohádku“ co nejkouzelnější prožitky, plné hlubokého objevování sebe sama, poznávání své krásné duše, ale i skrytých částí vaší osobnosti!

Někteří z vás mi své pohádky poslali a souhlasili s jejich uveřejněním. Zde si je můžete přečíst:

Pohádky a hry jsem milovala odjakživa. S nadšením jsem se tedy vrhla na ty tarotové, které si pro nás Sophie připravila. Na začátku mne trochu zarazilo, že karty byly bez označení, na jaké jsme většinou zvyklí. Co se ale zdálo jako problém, mi ve skutečnosti pomohlo. Najednou jsem totiž o kartách nepřemýšlela jako o Královnách, holích, Pážatech, mincích, pohárech apod., ale vnímala jsem jenom obrázek, barvy, atmosféru. A opět jsem se nestačila divit, co všechno mi Tarot ukázal. Jsem ráda, že jsem Tarot přestala vnímat pouze jednostranně. Dnes už tedy nemám strach ani z tzv. negativních karet, nehroutím se, když na mne “vykoukne“ 3 či 5 mečů, protože i ty vnímám jako ukazatel , který mi pomáhá na mé cestě k sama sobě.
Díky Sophie!

♥ Jarka Edita Klejmová
Nabídka tarotové hry mě oslovila a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Tato hra má své kouzlo a také skryté poslání. Jelikož se z počátku zobrazují karty bez názvů, vařila jsem z vody na základě své intuice a vnímání obrazů či barev. Jakmile mi přišel sebepoznávací příběh na e-mail, karty se zobrazily již se svými názvy. Mohla jsem tak porovnat svoje intuitivní vnímání s významem karet podle tarotového průvodce včetně poznámek z kurzů. Dospěla jsem ke smysluplnému zjištění, významy karet dle příruček se shodují s mým vnímáním. Pochopila jsem v hlubší rovině, co je můj příběh ve formě pohádky. Touto zkouškou kreativní a zábavné hry jsem si potvrdila, že fungují spojitosti mezi nebem a zemí, je to úžasné zjištění například v kombinaci s tarotovými kartami…
Doporučuji všem hru vyzkoušet a tobě Sophie velký dík, máme možnost si neustále hrát, učit se a svobodně na sobě pracovat.

♥ Jitka Leflíková
Sophie mě naučila dívat se na význam tarotových karet úplně novým způsobem. Chápat je ne tak, že si přečtu jejich význam nebo že mi jej někdo vyloží, ale naučila mě najít v jejich obrazech můj vlastní příběh. Takovým příkladem je tato sebepoznávací tarotová hra. Její název „Vyprávěj svou pohádku“ zní nevinně, ale jde opravdu hodně do hloubky. 🙂 Mnohdy se mi stalo, že jsem to důležité poselství pro mě úplně přehlédla nebo jsem ho nechtěla uvidět a pojmenovat. Tarotová hra „Vyprávěj pohádku“ byla pro mě moc hezká, zábavná, nutila mě zamýšlet se nad věcmi, které člověk běžně pomíjí.
Smekám nad tak skvěle vytvořeným online produktem a děkuji za možnost se zúčastnit.

♥ Renáta Kiara Vargová
Tarotové hra „Vyprávím pohádku“ paní Sophie je velmi zajímavá, obohacující a léčivá. Zábavnou a hravou formou jsem na sebe a některé své aktuální životní záležitosti mohla nahlédnout z jiných úhlů. Leccos jsem si při tom uvědomila. Tahle hra může jít opravdu do hloubky, o čemž svědčí nejlíp asi slzy, které se mi na základě různých uvědomění o sobě objevily v očích. Takže moc děkuju Sophii za tuhle skvělou hru. Občas se k ní vracím. Je skvělé, že pro ně Sophie používá mně neznámé tarotové karty, takže nejsem ovlivňována svou hlavou a opírám se jen o asociace, které se mi u obrázků na kartách objevují. A hra je vhodná i pro lidi, kteří s Tarotem nemají žádné zkušenosti.
Můžu jedině doporučit. Děkuju.

♥ Keyra Tesa
Miluju hraní si, mám ráda pohádky a ráda objevuju nové pohledy na sebe sama. A tohle všechno jsem našla ve hře „Vyprávím pohádku“ , která ukazuje, jak snadno a efektivně vyložit karty na stůl, aniž byste museli absolvovat sedm let v Bradavicích. Stačí trocha dětské hravosti a fantazie, kterou máme všichni k dispozici, a za chvíli máte nový pohled na sebe sama nebo svou zapeklitou situaci.
Děkuji za tuto hru!

♥ Zuzana Řezáčová