Tarotové karty v přírodě | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotové karty v přírodě

Tarotové karty, kam se podíváš…

Dneska jsem si řekla, že vezmu Ronka na vodítko a půjdeme se podívat do lesa, jestli najdeme nějaké ty houby, když už konečně zapršelo. Než jsme vyrazili, sedla jsem si ke kávičce na zahradu a můj zrak se ostře zabodl do místa, kde jakási rostlina, která vypadala jako torzo gladiol, stejně ostrým způsobem tasila do prostoru osm dlouhých štíhlých listů.

Ha, 8 mečů!! Projelo mi hlavou, neboť tarotové karty vidím leckde a v lecčems.

Napadlo mě v téhle hře pokračovat. Tarot je především hra…proto mě už léta tolik baví! Takže jsem připravila mobil a jala se na procházce lesem fotit místa a věci, které mi jednotlivé tarotové karty připomínaly.

Fotky jsem dala do naší fb skupiny s výzvou: „Přiřaďte ke každé fotce tarotovou kartu!“ a ten velký ohlas, který pak nastal, mě až překvapil. Ne, to není to správné slovo. Potěšil! Moc potěšil! Uvědomila jsem si, že nejsem sama, kdo si rád hraje…a to je moc dobře.

A co vy? Chcete si procvičit svou obrazotvornost v malém testu? Třeba vás sociální sítě moc neberou a tahle hra by vás taky bavila.

Jestli to chcete zkusit, je to jednoduché. Podívejte se na každou z níže uvedených fotek a pokuste se v ní spatřit tarotovou kartu.

Kterou kartu vám fotka připomíná? A proč? Napište svůj tip níže do komentářů a porovnejte svůj pohled s těmi ostatními…

Příjemnou zábavu vám vinšuju…

Karta 1

Karta 2

 

Karta 3

Karta 4

Karta 5

Karta 6

Karta 7

 

Karta 8

Karta 9

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter