Newsletter 09-11/2018


8. 11. 2018

Newsletter 9-11/2018

Přidejte se do tarotového klubu!

---

Krásný podzimní den!

Měla jsem to v úmyslu dlouho a teď jsem to konečně udělala!

Otevřela jsem na facebooku klub, kde si taroťáci mohou vyměňovat své postřehy, zkušenosti, poznatky i vzájemnou podporu. Klub, kde nezůstanete osamoceni, pokud se u svých výkladů karet dostanete do slepé uličky.

Jestliže hledáte tarotové nadšence, s nimiž byste rádi své zkušenosti z výkladů konzultovali nebo sdíleli, pak je tato skupina lidí právě pro vás!

Tarotový klub Sophie Joya


Najdete tu zkušené taroťáky, ale i začátečníky, kteří teprve mystrérium Tarotu zkoumají. Jsou zde vykladači různých vědomostních i zkušenostních úrovní, kteří používají rozličné tarotové karty a ještě rozličnější způsoby, jak s “panem Tarotem” rozmlouvat.

Bude mi ctí, když se přidáte též!

---

Už jste si někdy položili otázku, jaký jste kartář či kartářka?

Odpověď vám může dát tarotový rozbor, který jsem pro vás připravila v blogovém příspěvku.

Jaká jsem kartářka?

Nebojte se, uvedený výklad vás nebude soudit!
Nedozvíte se z něj, jestli karty vykládáte dobře nebo špatně. Určitě u svých výkladů karet děláte to nejlepší, co umíte. A čím déle a častěji se výkladům budete věnovat, tím lépe vám půjdou.


Sedm otázek rozboru je zaměřených spíše na hlubší poznání sebe coby vykladačky či vykladače karet a odpovědi by vám měly pomoci uvědomit si svůj přirozený projev, zbavit se nešvarů a rozvíjet to dobré.

---

“Cítím ve svém nitru stravující oheň nebeské lásky, který v mé duši spálil na prach všechno, co mu stálo v cestě a proměnil mé nitro k obrazu svému.” 

William Law (z knihy Velká kniha Crowleyho tarotu od Angeles Arrien)

Jak to máte s tarotovou kartou Věž? Děsí vás, když se objeví ve vašem výkladu? Co si budeme povídat, tato karta nepatří zrovna mezi ty nejoblíbenější.


Význam tarotové karty Věž


V blogovém zamyšlení se dočtete, co symbolizuje tato karta ve výkladech a jaký význam má destrukce a kontrast pro náš život.

Také i zde najdete tarotový rozbor. Má název “Osvobození” a prozradí vám:

• co je ve vašem životě pravé a ryzí

• co je naopak falešné a zastaralé

• co je nutné radikálně změnit

• z čeho jste si vytvořili vlastní vězení

• co vás z něj osvobodí

---

Aby těch výkladů a rozborů nebylo málo, ve třetím příspěvku jsem pro vás připravila další. Podzimní.

Tarotový výklad “Podzimní list”

Vpluli jsme do období, kdy vítr setřásl listy a stromy svou sílu ukládají do kořenů. Je čas sklízení úrody, zkracujících se dní, mlžných oparů...

Tyto energie vedou ke zpomalení, zklidnění a ztišení. Je to doba, kdy je dobré se zastavit a vyslechnout, co nám chce sdělit naše duše.

Popovídejte si s ní prostřednictvím Tarotu! Zjistíte na příklad, co ve vašem životě právě dozrálo, co je potřeba zazimovat a uspat, nebo jak podpořit své zdraví a vitalitu.

---

Na závěr připomínám, co všechno vám Tarotová škola průběžně i aktuálně nabízí.
Jestliže vás láká individuální a ucelené studium Tarotu, využijte korespondenčního kurzu! Obsahuje 15 lekcí a k jeho zvládnutí budete mít celých 12 měsíců.
Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Nebo jste absolvovali kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali? Právě pro vás jsou tarotové workshopy!
Zajímá vás, jak zharmonizovat vztahy, ať už se jedná o partnerské, rodinné, pracovní nebo sousedské? Přihlaste se na dvoudenní seminář “Vztahy ve figurálních kartách”!

---

Přeji vám co nejbarevnější a nejpříjemnější podzimní dny, plné pohody a klidu!
Ať vaše přátelství s Tarotem zraje a krásní!

S láskou Sophie Joya

e-mail: sophie@tarotovaskola.cz
web: www.tarotovaskola.cz.

---

Poznejte další tarotové příznivce a fanoušky a sdílejte s námi

radostnou a vzájemně se podporující energii!


07-08/201709-11/201712/201701-03/201804/201805/201806-07/201808/2018
Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter