Vnitřní sabotéři | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Vnitřní sabotéři

Tarotové kartyPři poznávání sebe sama můžeme být mnohdy překvapení, z jakých všelijakých částí se skládá naše osobnost. Jednou z nich je na příklad tak zvaný vnitřní sabotér.

Každý z nás má svou jedinečnou osobnost a své individuální touhy a cíle. Troufám si však tvrdit, že v jednom se od sebe příliš nelišíme: všichni toužíme po pocitu naplnění a štěstí, chceme mít finanční jistotu, pocit lásky, bezpečí, plnit si své potřeby a sny.

Někdy se nám to docela daří…

…ale jindy ne a ne!!

Co je toho příčinou? Může za to osud, vnější okolnosti či naši blízcí?

Mám zkušenost, že tou příčinou jsme ve velké většině my sami. Anebo trochu jinak – naši vnitřní sabotéři.

Jsou to pěkní rarášci, malí provokativní prevíti, kteří si moc rádi hrají na schovávanou. Jsou to části našeho ega.

Řekly jsme si jednoho dne s kamarádkou, že se pokusíme hru našich vnitřních sabotérů přijmout a pustily jsme se do zajímavé sebepoznávací hry!

Každá z nás si zadala svůj krásný záměr a začaly jsme sledovat, co se v nás bude dít. Jaké že se to protiargumenty a důvody, proč nemůžeme tohoto překrásného cíle nikdy dosáhnout, v nás objeví.

Celý ten proces by vydal na celou knihu, ale řeknu vám, že kdykoli jsme nějakého toho sabotéra objevily a „zapikaly“, tak se okamžitě rozpustil. Cesta za naším cílem se uvolnila.

Od té doby to tak dělám. Ale přiznám se, že na tuhle užitečnou hru ve své každodennosti, kdy zabřednu do svých zakořeněných návyků, často zapomínám. Pak se stane, že si najednou uvědomím, jak ve mně sabotéři zase rozpustile řádí. No a to je čas opět zakročit a zahájit hru „na schovku“.

Mnohdy stačí pár minut, a je klid.

S vnitřními sabotéry se dá pracovat všelijak. Nabízím vám jeden z různých způsobů  v druhé tarotové hře ZDARMA.

Stačí se zaregistrovat do tabulky, kterou najdete výše vpravo a kromě setkání se sabotéry si můžete vyzkoušet další sebepoznávací tarotové hry. Ty si můžete dokonce poslat na svou e-mailovou adresu a uložit, abyste se k ní mohli zase někdy vrátit.

Přeji vám prima zábavu  při hře na schovávanou a hodně „zapikaných“ sabotérů!

S láskou Sophie

 

 

 

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter