Tarotové hry „Poznej sám sebe!“

IMG_3290S Jardou, mým partnerem životním i pracovním, jsme pro vás připravili tři tarotové hry „Poznej sám sebe!“

Tvořili jsme je pro vás s nadšením. Ale hlavně s přáním, aby vám pomohly nejen k hlubšímu sebepoznání a rozvoji intuice, ale rovněž k pochopení vašich aktuálních životních témat.

Tvořili jsme je pro vás s láskou. A tak budeme moc rádi, když nám napíšete (buď níže do komentářů, anebo na e-mail: sophie@tarotovaskola.andrliktomas.cz), zda se nám to povedlo a co vám naše tarotové hry daly či vzaly. Moc děkujeme!

IMG_3353Tarotové hry „Poznej sám sebe!“ jsme původně připravovali pro ty z vás, kteří by rádi vstoupili do tarotových vod, ale moc nevěří tomu, že by řeči karet porozuměli.

Chtěli jsme oslovit vás, kteří jste se setkali s různými nesmyslnými mýty o Tarotu a rozhodli jsme se, že vás z těchto bludů vyvedeme. 🙂 Věřím, že jakmile se do našich tarotových her pustíte, zjistíte, že vykládat tarotové karty může skutečně každý, kdo má chuť objevovat své vnitřní světy.

Přáli jsme si, abyste i vy poznali, jak je Tarot skvělý a jak moc povídání s „kouzelnými obrázky“ obohacuje život.

Původně jsme tedy měli zaměřeno na tarotové začátečníky, ale když jsme zjistili, s jakou chutí se do her pustili (i pokročilí) studenti Tarotové školy, zveme k nim i ty z vás, kteří jste ve vykládaní tarotových karet zkušení.

Takže.

O čem že jsou naše tři tarotové hry „Poznej sám sebe“ a jak se k nim dostanete?

Poh.tar. Síla

V první hře si za pomocí tarotových karet napíšete svou vlastní pohádku, v té druhé vám karty odhalí, jak jste na tom se sebeláskou a díky třetí hře poznáte a rozpustíte své největší vnitřní sabotéry. 

Abyste došli k tomu skutečnému a pravdivému sebepoznání, doporučujeme vám v samotných hrách nepřeskakovat úkoly a postupovat podle daného návodu.

Už se na hry těšíte a chcete je spustit? Stačí k tomu jediné.

Na této stránce vyplňte v tabulce své křestní jméno, zadejte svou e-mailovou adresu a během pár okamžiků se můžete pustit do první hry. Další tarotové hry obdržíte vždy v rozmezí tří dnů.

Přejeme vám krásné a především hravé a radostné poslední hodiny roku 2017 a těšíme se na vaše komentáře!

S láskou Sophie

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA