Zvláštnost času a karta Hvězda

blog 1Přihodila se mi nedávno zajímavá věc. S mým web designerem Lukášem jsme si začátkem června řekli, že léto věnujeme vytvoření nového webu a přípravě tarotového video kurzu. A tak jsme přes prázdniny tvořili a tvořili a tvořili. Téměř na sklonku prázdnin (bylo ve čtvrtek 29. 8.) jsme zbrusu nové webové stránky vyslali do světa a já si řekla: „Tak a teď si půjdu užívat prázdnin!“ Jenže, ejhle! Prázdniny byly právě na odchodu! Za pár dní začínal školní rok.

Musím se smát, když si vzpomenu na ten svůj „aha moment“! Na to, kdy jsem si říkala, proboha, to byl fofr, jak se to mohlo stát? To snad není možné!

Máte podobnou zkušenost? Taky si někdy říkáte, jak je ten čas zvláštní?

V této souvislosti jsem si vzpomněla na letošní tarotovou konferenci marketingové kouzelnice Madly Čevelové a na její cvičení, které se týkalo „flow stavu“. Pokud vám ten výraz nic neříká, vězte, že jde o stav tak zvaného „příjemného plynutí“, kdy jste tak plně zaujatí nějakou činností, že téměř nevnímáte čas. Věnujete se něčemu, co vás fakt baví a při čem je vám hodně dobře. Jenže když se od té činnosti odpoutáte, tak třeba zjistíte, že uběhly čtyři hodiny a síla vašeho překvapení je možná stejná, jako byla ta moje na konci prázdnin.

Asi bych to už nebyla ani já, kdybych podobnou zkušenost nespojila s některou z tarotových karet.

Jednoznačně mne tentokrát napadla HVĚZDA. Nahá dívka – možná víte, že nahota v tarotových kartách značí autentičnost, důvěru a otevřenost – přelévá v nádobách vodu, která zde symbolizuje prožitky a celou svou bytostí vyzařuje klid, naplnění, pohroužení se do sebe a do své činnosti, jako by na celém světě neexistovalo nic jiného, nic důležitějšího.

Určitě to známe všichni. Když nás něco skutečně baví, když jsme pohlcení nějakou opravdu skvělou činností, když plyneme ve flow stavu, máme možná pocit, že jsme se dostali do úplně jiných sfér. Když použiji duchovní jazyk, působí skrze nás univerzální inteligence, vyšší síla, jsme ve stavu channelingu (stáváme se kanálem božského). V těchto chvílích to vůbec není o povrchnosti, ale naopak prožíváme hluboký smysl a naplnění. Je to zkrátka blaho.

A především se nacházíme zcela mimo ČAS…

A možná i mimo PROSTOR

Jen tak JSME

Jaké máte vy zkušenosti se stavem FLOW nebo s kartou HVĚZDA?

Napadá vás v souvislosti se zvláštností a neuchopitelností času i jiná tarotová karta?

Pokud máte chuť se podělit o své zážitky, napište pár vět do níže uvedených Komentářů. Možná se při této činnosti ocitnete v příjemných energiích karty Hvězda. 🙂

Přeji krásné plynutí….

S láskou Sophie

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA