Význam karty Poslední soud

Taky rádi sledujete “Řeč Vesmíru” ? Můžeme tomu říkat taky “znamení” nebo “synchronicita”.

Když mi koncem uplynulého roku přišla nabídka k přestěhování, ani chvilku jsem díky těmto signálům nezaváhala. To fakt ani nešlo. Ukazovaly se tak silně, že bylo jasné, že je vše dokonale načasované a řízené odkudsi shora!

Do tehdejšího domu v Čechticích jsem se stěhovala před deseti lety, kdy jsem se nacházela ve vibracích osobní karty roku Poslední soud (30.6. 2009 = 20, což je karta XX Poslední soud). No a o loňských narozeninách jsem vstoupila do úplně stejných vibrací: 30. 6. 2018  = 20: karta XX Poslední soud.

Aby moje racionální část přeci jen nezačala brzdit patami a nenutila mě zůstat v místě, kde už pro mne vše evidentně skončilo, nově nabízené bydliště se prosím pěkně pyšnilo číslem 172. Vy, kteří mě znáte líp, anebo jste jezdili do Čechtic na semináře, víte, že tamější dům vlastnil číslo 171.

Že by životní postup? O jeden celý stupeň stupeň? Paráda! 🙂

Není to všechno, budu pokračovat dál.

Stěhování proběhlo z Čechtic do vedlejší vsi, která se jmenuje “Křivsoudov”. Tak tohle už fakt přehlédnout nelze: v roce posledního SOUDU se stěhuji do KřivSOUDOVA! Snad se tu mám odnaučit posuzovat sebe i druhé a stát se pouhým pozorovatelem života? Těžký úkol, pravda.

Nicméně, je nad slunce jasné, že “ti nahoře” mají něco za lubem a taky velký smysl pro humor!

No. Přiznám se, že mi často v mém roce Posledního soudu do smíchu nebylo. Nemůžu se divit. Jde o předposlední kartu v  „Cestě Blázna“  , a jestliže se náročnost lekcí, ukrytá v těchto kartách, stupňuje, jde už o pořádně vysoký stupeň! A to se k vám život rozhodně nechová jako k prvňáčkovi.

Tak schválně, co si představíte, když se řekne „Poslední soud“. Co se vám vybaví? Trest a zatracení? Posouzení, zda patříte do nebe či do pekla? Krutý vnitřní kritik zvaný „super ego“? Nebo spíše zmrtvýchvstání, prozření a znovuzrození?

Zbývají mi poslední 2 dny v těchto energiích a prožila jsem snad všechno: radikální změny, trýzeň svých destruktivních mentálních programů, ale i spasení a vysvobození z toho, co ve mně bylo léta letoucí ukryto a uvězněno.

Za všechny jeden příklad.

Když se v dubnu narodila moje první vnučka Rozárka, vyvalila se na mě jako tsunami pořádná vlna celoživotního „outsaidrovství“ v rodině. Byla to fakt síla! K tomuto procesu se přidalo i moje tělo, které mi pomáhalo pochopit to nejdůležitější skrze úporné bolesti v zádech.

A nepustilo!

Naprosto dokonale mi předvádělo, jakou zátěž sebekritiky, viny, křivd a jiných podobných lahůdek v sobě hýčkám. Samozřejmě nevědomky a pečlivě skrytě…kdo by se taky s touhle náloží dobrovolně a vědomě tahal???

Zpět k Rozárce. Tato nádherná bytůstka se ve své miminkovské moudrosti rozhodla, že když ten proces spustila, tak mi taky pomůže k uzdravení. Jednoho dne tak zoufale plakala, že mě její maminka požádala, abych je odvezla k pediatrovi. Je to velmi chytré a mazané děťátko. Ona si pěkně počkala, až nebude tatínek doma a bude jí muset odvézt babička, jakože já. 🙂 No, a náš úžasný místní pan pediatr je zároveň i moudrý homeopat. Takže, jakmile jsme k němu dorazily, moje kroky zcela intuitivně vedly k němu, abych se objednala.

Můžu říct, že jen úvodní homeopatický dotazník (čítající asi 40 stran) zafungoval velmi ozdravně. Rozhodla jsem se ho vyplnit pečlivě a to, že psaní provázely potoky slz, vlny vzteku a zloby, považuji za jednu z největších očistných terapií.

Ťukám, ťukám, ťukám…záda nebolí.

Holt řeč Vesmíru promlouvá neustále. Záleží na tom, zda jí nasloucháme či ne…

Energie archetypu Poslední soud umožňují hluboký vhled do věčných cyklů začátků a konců a občas také dovolují (třeba jen jako záblesky) rozšířené vnímání. Planetou této karty je Pluto.

Plutonská síla – jak vědí ti, co se zabývají astrologií – se snaží odkrýt pravdu za každou cenu a jde tak říkajíc na dřeň. Takže skutečně tu nejde o nic vlažného…

Když se však své proměně nebudeme bránit, můžeme odložit jako had svou „starou kůži“ a cítit se jako Sněhurka, kterou právě políbil její princ.

Tarotové kartě Poslední soud někdy s oblibou říkám INVENTURA. Člověk již ve výše uvedené „Cestě Blázna“ ušel pořádný kus cesty a před sebou má poslední archetyp, kartu Univerzum (nebo také Svět nebo také Vesmír). Ohlíží se za sebe, co se mu povedlo, co už méně a jaká poučení mu jeho cesta přinesla, aby mohl do Světa vkročit s radostí a užít si ho.

Abyste věděli, jak je skutečně řeč Vesmíru dokonalá, možnost pořádné inventury mi také spadla z nebe. Moje kamarádka Renáta mě asi před měsícem požádala o rozhovor do speciálu časopisu Regenerace, který vyjde letos v září a její otázky směřovaly přesně k tomu, abych zanalyzovala svou dosavadní životní cestu. Tak vidíte!

Takže. Balím si svůj raneček, neboť pozítří vyrážím do Světa (XXI karta Vesmír, Univerzum). Držte mi palce, ať se v něm neztratím a já vám za rok poreferuju, jaké to tam bylo!

Nakonec ještě význam karty ve zkratce

Znovuzrození, prozření, probuzení, hluboké vhledy do situace, nový začátek, zhodnocení dosavadní cesty, inventura, nadhled, řešení, moudrost, vysvobození, konec nepříznivého období, uskutečnění dlouhodobých plánů, čas rozhodnout se, přehodnocení, znovuvzkříšení (vztahu, projektu, atd.), ale i tvrdá sebekritika, odsuzování, neschopnost či neochota jít dál.

A na úplný konec nesmí chybět tarotový výklad karet pro vás!

 

Poslední soud

 

1    2    

       3    4    5

                                            6   7

 

 

 

  1. Co mám právě teď ukončit
  2. Čemu se mám naopak otevřít
  3. Za co se nejvíce kritizuji a trestám
  4. Za co nejčastěji soudím své okolí a své blízké
  5. Co mi pomůže sobě i druhým odpustit a tím se uzdravit
  6. Za co kritizuje a posuzuje okolí mne
  7. Jak se k tomu mám postavit

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA