Příběh duše

Víkendový seminář – výklad karet

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Tarotové karty velkých arkán odráží naši životní pouť. Každou z těchto 22 archetypů můžeme vnímat jako zkušenost, díky níž se vyvíjí naše duše.

Jednotlivé karty lze přirovnat k určitému životnímu poznání, lekci či uvědomění.

Stejně, jako má život každého z nás jakýsi vývoj a posloupnost, u tarotových karet velkých arkán tomu není jinak. Tomuto vývoji se v Tarotu říká „CESTA BLÁZNA“.

Duše se rozhodla vtělit, aby prožila zkušenosti v pozemské, hmotné rovině. Výzvy a témata máme na této cestě všichni stejné, avšak každý z nás k nim přistupuje po svém, skrze svou vlastní jedinečnost.

Na semináři se prožitkovou a kreativní formou seznámíte s významy 22 tarotových karet velkých arkán. Velké mystérium vás vezme za hranice prostoru a času, abyste nahlédli hluboko do svého nitra.

Na semináři se dozvíte:

Naučíte se

Obsah semináře

Co s sebou

Místo

Termín

Ubytování

Stravování

Spolujízda

Ohlasy studentů

Obdivuji přístup Sophie, jak nenásilně nás přivedla k Tarotu, bez biflování. Nejvíce pozitivní vidím začátek práce podle jednotlivých živlů a následně s kartami, které si sami vytvoříme. Je to velice snadné a člověk si uvědomí spousty souvislostí. Materiály, které jsme k tomuto obdrželi, jsou ucelené a výborně zpracované. Velice se mi líbila pestrost kurzu, studium živlů, vytváření karet, karetní konstelace, ukázka mnoha druhů výkladů atd. V současné době je velice přínosné rozvíjet intuici a Tarot může v tomto každému pomoci, neboť nastává čas žít přes srdíčko a nechat se vést intuicí.
blanka-vanda
♥ Blanka