Tarot online

Nová doba si žádá nové přístupy.

 

Přiznám se, že jsem vždy v online aktivitách (videa, webináře

, online workshopy) tak trochu brzdila patami. Jedna moje část se do toho s nadšením vrhala, ale pokaždé narazila na jakýsi protiproud části jiné. Vrtalo mi hlavou, co že se to ve mně děje a proč.

Tak jsem si na to vyložila karty. Jak jinak…

Asi mě nikdy nepřestane překvapovat, co všechno se v našem bezbřehém nevědomí děje, co tam dřímá, co nás ovládá.

Víte, co jsem objevila?

V době, kdy mi bylo asi tak patnáct let, jsem coby nadšená členka klubu mladých reportérů běhala po městě a natáčela rozhovory s každým, kdo mi nestihl utéct. Jedno léto jsme si užívali prázdninové soustředění v nějakém táboře a vyvrcholením setkání měl být živý vstup do rozhlasu. Měli jsme rozdělené úkoly, kdo co bude říkat, kdo s kým povede rozhovor a když přišla řada na mě, zkameněla jsem a nevydala ze sebe ani hlásku. Nastalo několik minut ticha, které mi připadaly jako věčnost.

Už ani nevím, jak to tenkrát dopadlo. Bylo mi však jasné, že to zklamání ze sebe, že jsem zničila práci ostatních, ve mně vytvořily pořádný blok! Potvrdila mi to nejen tarotová karta 5 pohárů, ale taky moje silná emoční reakce na tuto vzpomínku. Zkrátka, bulela jsem jako želva.

Taky máte tu zkušenost, že když nějakého vnitřního sabotéra objevíte a rozpustíte, tak události začnou šprndit?

Jakmile jsem utřela poslední slzu a dokončila rituál odpuštění, věci se začaly dít. Přátelé mi pomohli najít vhodné online aplikace a nástroje, zaplavila mě vášnivá tvůrčí vlna a do hlavy mi samy skákaly nápady, jak a co podniknout!

 

Trvalo to jenom pár dní a z původně zrušeného workshopu v Praze se stalo naprosto skvělé online setkání, které jsme si fakt užili!

Ačkoli jsou a budou osobní setkávání vždy TOP (alespoň pro mne), má online forma taky svoje výhody. Třeba ty, že si můžete dát k snídani topinky s česnekem a nikomu to nevadí nebo nemusíte o přestávce stát frontu na záchod 🙂 🙂

Ale vážně.

Tarotovou dvouhodinovku u počítače určitě uvítají ti z vás, kteří se dosud z různých důvodů nemohli celodenních workshopů zúčastnit. Navíc každý obdrží jako bonus záznam setkání, který si pak může kdykoli pustit znovu (nahrávku musí samozřejmě všichni přítomní odsouhlasit).

Nová doba si žádá nové přístupy.

 

Transformační události si žádají opuštění našich komfortních ohrádek.

Jaká je ta vaše ohrádka? Jaký je váš osobní úkol v této transformaci? A kam vás vaše vnitřní GPS vede v oblasti vztahů a profese?

Jestliže vás zajímají odpovědi na tyto (ale i jiné) otázky, PŘIPOJTE SE ONLINE! Budete potřebovat pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

 

Co bude v online formě dál?

Aktuálně si můžete vybrat z online workshopů a průběžně vás budu informovat o výukových videích a webinářích, které pro vás chystám.

Vše o online tarotových workshopech najdete zde.

 

Přeji vám co nejkrásnější, prosluněné a rozkvetlé jarní dny!

S láskou Sophi

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA