Tarotová osobní karta roku

Vzpomínám na léto…

 

Na léto, jehož dozvuky právě teď neodvratně slábnou, aby štafetu převzal přicházející

podzim.

Já totiž léto miluju!

Zbožňuju ten letní prázdninový čas, kdy vše kolem mě zpomalí. Kdy na zahradě JEN TAK JSEM a pozoruju, jak mi rostlinky vrací veškerou lásku a péči, kterou jsem je zahrnovala na jaře.

Mám moc ráda takové to podařené, prosluněné a teplé léto, ve kterém se každý den těším na to, až ráno vstanu, protáhnu se v zarosené trávě, udělám snídani a tu si pak vychutnávám opravdu dlouho a dlouho a dlouho…

Uprostřed všeobjímající zeleně popíjím kávičku, ukusuju dobroty ze záhonků, poslouchám to nekonečné štěbetání jiřiček, co u nás bydlí a nasávám květinové a bylinkové vůně kolkolem.

A cítím je!!!

Navzdory tomu, že se mi po lednovém covidu zdravý čich ještě úplně nevrátil. A tak si to užívám, sedím, koukám na střechu a pozoruju, jak se dvě hrdličky vzájemně oďobávají a tančí svůj milostný tanec.

Zkrátka – miluju ten prázdninový uvolněný čas, kdy si říkám, že můžu všechno a nemusím nic!

 

Možná léto tolik miluju proto, že jsem se v tento čas narodila.

Přišla jsem na svět v době, kdy začínaly prázdniny. Přesněji, byl to poslední červnový den a taky poslední den školního roku. S nadsázkou tvrdím, že jsem pokaždé dostala vejprask za vysvědčení a pak dárek k narozeninám. 🙂 Možná to tak bylo, možná nebylo, nevím. Školní léta mám už fakt dlouho za sebou.

Každopádně teď dostávám ke svým narozeninám takovéto nádherné gratulace (viz foto s mou vnučkou Rozárkou).

Začátek prázdnin je pro mne čas, kdy každoročně analyzuji své uplynulé období a otevírám se tomu, co mne čeká dál, tedy době nadcházející.

Pomáhají mi v tom především OSOBNÍ KARTY ROKU.

Jestliže nevíte o co jde a osobní karty roku nepoužíváte, vášnivě vám doporučuji začít!!!

Ze své zkušenosti a taky ze zkušeností svých blízkých, kamarádek i studentů bych mohla hodiny vyprávět, jak to funguje a úžasně do sebe zapadá.

Přiznám se, že mě to nepřestává překvapovat!

 

CO JE TAROTOVÁ OSOBNÍ KARTA ROKU

Tarotová osobní karta roku je jakási vibrace, která nás ovlivňuje vždy od našich posledních narozenin do těch dalších. Vypočítává se z karet velkých arkán, neboli archetypálních obrazů, kdy každý z nich disponuje svým daným číslem.

Archetypů velkých arkán je celkem 22.

TADY SI PŘEČTĚTE, jak si můžete svou tarotovou osobní kartu roku vypočítat!

Já jsem po svých letošních narozeninách (30. 6.) přešla z tarotové karty XIII Smrt do vibrací karty XIV Mírnost.  

Mnoho let mi k narozeninám píše do mejlu blahopřání moje bývalá studentka, s níž jsem se neviděla…kolik? Osm, devět roků? Mám z toho radost a pokaždé mě mile překvapí, že si opět vzpomněla!

Teď se mne mimo jiné ptala, jak jsem prožila svůj uplynulý rok Smrti, která Mírnosti předchází. Víte, co jsem jí odpověděla? Že je to divné, ale že si na žádné transformační události, které této tarotové kartě patří, nevzpomínám.

Vzápětí jsem však celou větu smazala! Když jsem se zamyslela, došlo mi, že jsem naopak žila tak intenzivně, že jsem se po letošních narozeninách ani nestačila zastavit a svůj uplynulý rok řádně zanalyzovat.  Malé změny a transformace probíhaly během celého roku. A možná ani nebyly tak malé…

Tady jsou alespoň tři z nich:

1. Překročila jsem svou komfortní zónu a pustila se do Online tarotových kurzů. Zpočátku mě pronásledovaly vnitřní vyděšené otázky, co si počnu, když selže technika a také strachy, že tato setkání budou neosobní a bez šťávy. A víte, co? Stal se pravý opak. V současné době se v online okénkách potkávám se třemi osmičlennými skupinkami a každý týden se na sebe moc těšíme. Holky si pochvalují záznamy ze setkání a dvě skupiny po absolvování základního kurzu nadšeně postoupily do pokročilých. Před pár dny mi od jedné účastnice online tarotového kurzu přišlo tohle milé psaní:

„Dobré ráno Sophi! S odstupem času jsem se rozhodla ti napsat své pocity ohledně prožitého půlročního on-line kurzu s tebou.  Za tuto dobu se v mém životě odehrálo mnoho zásadních věcí. A díky Tarotu a tvému úžasnému vedení jsem toto pro mne náročné období zvládla s větším nadhledem i pochopením. Jsem za to neskonale vděčná a skláním se nad tvým laskavým přístupem. Tarotové karty jsou mojí součástí už mnoho let. Jsou to moje moudré kamarádky, které mají nadhled a ukazují mi věci skryté, které nevidím nebo nechci vidět. Přesto tento rok jsem díky tvé školičce získala ucelené informace i intuitivní vhledy, které posílily moje sebevědomí na cestě tarotovým světem. Děkuji za vše a těším se na tebe, kolegyně i další level. S láskou a pokorou Renata“.

2. Opustila jsem svou mantru „NEJSEM TECHNICKÝ TYP“ a vstoupila do kurzu, kde se učím:

– stavět svůj web
– online marketing
– přicházet na kloub internetovým vychytávkám
– být soběstačná v online světě
– vzájemné důvěře a podpoře v tamní komunitě
– posílat do světa své šuplíkové projekty
– být velkorysá a nebát se prorazit
 
 

 

3. Lockdowny mi znemožnily setkávat se v osobních tarotových skupinách, ale naučilo mě to jedné skvělé věci: dříve jsem musela mít všechno pěkně naplánované dopředu, což jak víme, vůbec nešlo, neboť nikdo nevěděl, co bude. A tohle jsem musela pustit a jednat spontánně a operativně.

 

Docela zásadní změny nastaly také ve vztazích i jiných osobních věcech. Upřímně mne překvapilo, kolik jich bylo!
 
Pracovat s osobní tarotovou kartou roku je zábavné i užitečné. Proč? Uvědomíte si na příklad, že rok Poustevníka není příliš šťastným obdobím k hledání intimního vztahu, neboť vás přirozený proud života vede k tomu, abyste si ujasnili, kým jste a ujasnili si souvislosti a své cíle. Rok Spravedlnosti vás povede k tomu, abyste uvedli svůj život do rovnováhy a harmonie. No a třeba v roce Věže vám dojde, že právě teď rozhodně není čas na budování něčeho nového. Nejdříve se totiž musí zbořit vše, co již nerezonuje s vaším současným životem (jde o destruktivní energii), a tak je dobré nechat nové začátky na následující období.
 
Když už jsme u té Věže: znám pána, kterému ve vibracích tarotové karty Věž spadla střecha. Takhle stylové to u každého být nemusí, někdy jde v tomto roce jen o zboření starých mentálních přesvědčení. Ovšem ani to často nebývá snadné. Jakmile však zmíněný pán vstoupil do roku Hvězdy, co se nestalo? V den svých narozenin se mu povedlo prodat zděděný dům a začal stavět! Nevymýšlím si, věřte mi. Byla jsem u toho. Ten pán je totiž můj životní partner. 🙂
 
Tak vidíte!
 
Může být i zajímavé podívat se do uplynulých let, co jste prožívali a s jakou kartou se tyto vaše prožitky prolínaly.
 
 

Když zadáte do připravené tabulky den a měsíc svého narození, dozvíte se nejen, o kterou tarotovou kartu u vás osobně jde, ale také si můžete přečíst:

  • jaký je význam této vaší osobní tarotové karty roku
  • jakou má tato karta vibraci
  • co znamená z číselného pohledu
  • co znamená z astrologického pohledu
  • čemu se v tomto období může dařit
  • čemu jsou vibrace karty nakloněny v oblasti vztahů, profese a zdraví
  • jaká je rada a jaké varování pro tento rok

A navrch obdržíte afirmace, které vám pomohou držet se proudu toho, co se u vás vibračně děje.

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA