Velikonoční výklad karet

jaro2-001Jsou tu opět Velikonoce. Svátky, jež se loučí s temnější části roku a vítají příchod světla a jara. Oslavy, kterénám umožňují ukončit jedno období, abychom se otevřeli novému.

Vymetáme zimní pavučiny, očima povytahujeme první sněženky, nakupujeme pestrobarevné petrklíče a hyacinty a už se nemůžeme dočkat, až odložíme teplé kabáty.

K svátkům jara patří i rituály.

Můžete je vyzkoušet, zde jsou některé z nich:

  1. Vezměte si květináč s hlínou a zasaďte do něj jakékoli semínko. Vizualizujte si u toho, že semínko je vaše přání, které se nyní začne realizovat. Nezapomeňte se pak o svou klíčící rostlinu postarat.
  2. Vytvořte si symbol zimy (může to být malá figurka, ozdoba z vánočního stromku, atd.). Vložte k tomuto symbolu papírek, na který napište, jakých starostí, strachů a starých programů se chcete zbavit. Pak tento symbol spalte nebo pusťte po vodě.
  3. Ozdobte vajíčko a napište na něj nějaké hezké přání. Darujte ho někomu, kdo je vám blízký. Jako obměnu vajíčka můžete svým nejmilejším věnovat i malý dárek s přáním.

Každoročním rituálem se může stát také níže uvedený velikonoční výklad karet. Ten vymete skryté pavučiny v naší duši a otevře dveře nového a svěžího období DOKOŘÁN!

Přeji vám co nejkrásnější jaro!

jaro1

Velikonoční výklad 

 

  1. Co se mi podařilo v minulém období
  2. Jaký dopad to má na můj současný život
  3. Co mám nyní obětovat
  4. Proč
  5. Co je připraveno k znovuzrození
  6. Jako tomu mám pomoci
  7. Co nového mi přinese jarní období

 

 

   1         2

   3         4

   5         6

  7

 

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA