Tarot, úplněk a oceán

m3_019Říká se třikrát a dost. A takhle nějak jsme to cítily, když jsme se letos s úchvatnou Perlou Atlantiku po osmidenním pobytu loučily.

Čarovná Madeira nás nezklamala ani tentokrát. Byla však stejně okouzlující jako náročná.

Není divu. Na ostrov jsme přijely v den, kdy se silný úplněk spojil s citlivým znamením Ryb. No, a když si takovýto přírodní jev vychutnáváte uprostřed oceánu, který už sám o sobě umí zalovit v hlubokém nevědomí, je to zkrátka mazec. Na stůl padala jedna pohárová karta za druhou a z hlubin našeho nitra vyplouvala silná témata, připravená k transformaci. A recyklaci. Ještě, že jsme s sebou měly skvělou vypravěčku veselých příběhů typu „Slovácko sa súdí“!

m3_005Madeira byla fajn.. Stmelená a vzájemně se podporující parta, prima výlety, příjemné počasí, spousty zážitků, spousty smíchu. Všechny jsme si to skvěle užily.

Ale úplněk je úplněk. Jasně nám naznačil, že se na tomto kouzelném ostrově pro nás cosi naplnilo. A že bychom se pro příští podzim měly porozhlédnout po jiném a stejně čarovném místě.

A tak – díky, díky, nádherný mystický ostrove! Přeji ti, ať tvá krása neustále vzkvétá a ať tě lidé nejen obdivují, ale především ochraňují. Zasloužíš si to.

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA