Rok 2017 podle tarotových karet

Pomalu doznívají vibrace roku Poustevníka, aby uvolnily místo další tarotové kartě –  Kolu štěstí.

Nikdy mne nepřestane fascinovat dokonalost tarotových karet v jejich logické posloupnosti a účelnosti.

Karta Poustevník, která Kolu štěstí předchází, vede jedince k sobě samému. Do hlubokého nitra vlastní bytosti. Vede ho k tomu, aby se ve své samotě a rozjímání napojil na svou databanku vědění a uvědomil si své skutečné hodnoty.

Veškerou moudrost a všechny odpovědi totiž nosíme ve svém nitru. Otázkou zůstává, zda této výhody dostatečně využíváme.

Jaký byl váš uplynulý rok Poustevníka?

Vyslechli jste poustevnická volání? Udělali jste si čas na rozjímání, meditace, na to, abyste pronikli do hloubi své duše a propojili se s ní za účelem dosažení hlubokého vnitřního uspokojení a vyjasnění si svých cílů?

Pokud ano, jste na rok 2017, rok tarotové karty Kolo štěstí, skvěle připravení! Nyní totiž přichází velké změny! A jestliže jste se naučili spočívat ve svém vyrovnaném středu, jen tak něco vás nerozhází!

p1120862Kolo osudu se bez přestání točí, vše v našem životě je podřízeno neustálé proměně. A tak rok tarotové karty Kolo štěstí bude představovat hlavně pohyb. Vzestupy a pády. Změny a prudké zvraty. Nečekané okolnosti. Ale také uvědomění si přirozených životních cyklů, kterými procházíme, ať se nám to líbí nebo ne.

Život plyne podle vlastního tempa a těžko někdo z nás ovlivní základní přírodní zákony – i když se sem tam někdo o to pokusí. A proto bychom v roce Kola štěstí neměli bojovat s větrnými mlýny, ale spíše s pokorou přijmout jakousi osudovost a bděle sledovat, co život přináší. Na to pak reagovat.

Přílišné prosazování vlastní vůle se v tomto roce nemusí vyplatit.

Vyplatí se však zkoušet nové věci. Když se ve vašem životě objeví něco, co vás láká, jděte za tím! Není nic horšího, než promarněná šance.

V roce Kola štěstí se pro mnohé naplní karmická zátěž a dojde k uvolnění pout.

Neměli bychom však také zapomenout na slovo, které tarotová karta roku 2017 obsahuje, a tím je „štěstí“. Věřím, že tento rok bude pro nás všechny rokem šťastným, úspěšným, hojným a naplněným! Vždyť patronkou karty je planeta Jupiter.

Přeji nám všem, abychom v roce 2017 dospěli k uvědomění, díky němuž v našem životě nastane šťastný obrat. Abychom se ze strachu a pohodlnosti nebránili šťastným změnám, které nás čekají. A abychom nezapomínali na svou poustevnickou vnitřní navigaci, která nás k vytouženému štěstí vždy spolehlivě dovede!

Ze srdce děkuji svým studentkám pražských a brněnských workshopů za pomoc při vytvoření tohoto textu i výkladu! 🙂

 

Výklad na rok Kola štěstí

 

 

kolo

 1. Jaká šťastná změna mne v roce 2017 čeká?
 2. Jaký postoj mám k této změně zaujmout?
 3. Jaká změna mne může vyvést z rovnováhy?
 4. Co mi s tím pomůže?
 5. V čem mohu v roce Kola štěstí uspět?
 6. Jak tento úspěch podpořit?
 7. Co mám uzavřít?
 8. Co naopak otevřít?
 9. Co nového mám vyzkoušet?
 10. Co v roce 2017 neovlivním?
 11. Co je mým současným karmickým úkolem?
 12. Jak se k němu mám postavit?

Krásný a šťastný rok 2017!

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA