Seznamte se s Tarotem

Celodenní prožitkový seminář – výklad karet

Láká vás lépe a hlouběji poznat sebe sama?

Přáli byste si vykládat karty, ale nejste si jistí, zda jste schopní řeči Tarotu porozumět?

Anebo uvažujete o Celoročním kurzu Tarotu a uvítali byste úvodní seminář, na kterém se pro dlouhodobé studium rozhodnete?

Přijďte se seznámit s mystériem zvaným Tarot a prožít zajímavý sebepoznávací den  v přírodě Českomoravské Vysočiny!

Ať už vlastníte své tarotové karty či ne, zvu vás na prožitkový seminář pro tarotové začátečníky. V podpůrné skupině podobně naladěných lidí se hravou a prožitkovou formou dozvíte spoustu užitečného a zajímavého o tom, co všechno umí tarotové karty!

Na semináři se dozvíte:

Na semináři se naučíte

Co s sebou

Komu je seminář určen

Spolujízda

Stravování

Ohlasy studentů

Celoroční tarotový kurz Sophie mě nadchl. Sešli jsme se coby různorodá skupina a během pár lekcí se spřátelili. Viděli jsme, jak se díky Tarotu každému z nás odkrývá pravá podstata jeho problémů, neúspěchů a vždy jsme odcházeli domů s novou energií a jistotou, že vše je na dobré cestě a řešit to nám už vůbec nepřipadalo složité, natož nemožné. A na další lekci jsme viděli, jak se každý posunul dál a jak se jeho situace zlepšila. Tarot mě každý den upozorňuje na věci, kterých bych si ani nevšimla. Ty nepříjemné mne učí pochopit a ty hezké si vychutnat. Tarot mi ukázal, že mohu svým blízkým pomáhat smysluplně, bez totálního vyčerpání jen potud, pokud se postarám nejprve sama o sebe. Odhalil mi, že jednou z nejdůležitějších věcí je rovnováha – dávat energii práci, rodině, ale najít si čas také na to, co mě těší a tento čas věnovaný sobě, který mě nabíjí, si vychutnat bez výčitek. Odpovídá mi na otázky, co je pro mě nejlepší, pokud se nemohu rozhodnout nebo když se v nějaké situaci nevyznám. Pomáhá mi najít vztah k lidem, kteří mi ublížili nebo se mě dotkli. Ukazuje mi, že se není třeba bát budoucnosti, protože Univerzum má pro mě přichystané to nejlepší a přihraje mi vždy do cesty ty správné lidi. Už si nemaluju katastrofické scénáře jako moje maminka a nesnažím se druhým zalíbit. Vím, že jsem dobrá taková, jaká jsem. Proč to všechno píšu? Protože je velmi těžké druhým lidem přiblížit o čem Tarot je. Chtěla jsem vysvětlit svoji zkušenost a podpořit rozhodnutí každého, kdo se odváží a zkusí to. Stojí to za to!
♥ Iva