Prázdninové semináře v přírodě

TAROT NA ZAHRADĚ

Tarotová škola o prázdninách nezavírá!
Právě naopak. Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle!

Pro letošní léto jsem pro vás připravila bohatý tarotový program. Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Začtěte se do nabídky letošních prázdnin a přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!
Nezáleží na tom, jak jste v Tarotu zkušení. Setkání je určeno jak začátečníkům, tak pokročilým. Jestliže nemáte vlastní tarotové karty, zapůjčím vám některou ze svých sad.
Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo konání dopravit, napište mi. Je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.
Těším se na vás! 🙂

1

 

Ohlasy účastníků

Necha_kolečko „Baví mě setkávání s lidmi podobného „ražení“. Různé pohledy na „věc“ . Baví mě prozkoumávání karet, láká mě pohled do hloubi duše – i když je ten pohled někdy dotěrný, vlezlý a nelíbí se mi. A bavíš mě Ty Sophinko! Tvoje jemné vedení. To, že se snažíš každého k výsledku dovést. Aby si odpověděl sám… Oceňuji diskrétnost. Oceňuji zaujetí ostatních pro vyřešení – nebo spíš pochopení problému toho druhého. Není tu rivalita, je tady společný zájem, společná řeč, soucítění. Záměrně nepíšu o učení se Tarotu…to s tím vším přichází ruku v ruce….“

♥ Necha

 

4. 7. 2020      „Osobní hranice“

11. 7. 2020    „Mysl“

18. 7. 2020    „Vnitřní rovnováha“

25. – 26. 7. 2020   „Celoroční kurz – 5. víkend“ (uzavřená skupina)

1. 8. 2020      „Strach vs. odvaha“

8. 8. 2020      „Sebeúcta“

15. 8. 2020    „Seznamte se s Tarotem“

22. 8. 2020    „Zrcadla ve vztazích“

 

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA