Výklady karet na téma „peníze“

P1140234Jaký máte vztah k penězům? Jaké vás provázejí pocity, když o nich mluvíte, když si o ně říkáte, když je utrácíte?

Co si o myslíte o penězích a jaká tvrzení o nich si pamatujete z dětství?

„Peníze kazí charakter.“

„Lidi, co mají hodně peněz, k nim rozhodně nepřišli poctivě.“

„Peníze jsou největším zdrojem zla. Boháči jsou necitelní, lakomí a sobečtí. Starají se jen o sebe a těží z druhých.“

Jsou vám výše uvedené výroky povědomé? Kde jste je slyšeli? Kdy? A od koho?

Patřím k lidem, kteří peníze vnímají jako nástroj. Peníze samy o sobě nemohou být zdrojem zla. Stejně jako zbraň. Ze zbraně udělá vražedný nástroj teprve ten, kdo ji použije. Stejně tak to vnímám s penězi.

2_800Peníze jsou pro mne parťákem, s nímž je dobré pěstovat vztah. Jde o hru energií. Jak o nich smýšlím, přesně tak se v mém energetickém poli projevují. Reálná finanční hojnost či nedostatek ukazuje, jaký mám k penězům vztah.

Peníze jsou oběživem. Jsou rády v pohybu, milují jogging. 🙂  O tom se přesvědčuji pořád. Kdykoli mě přepadne „škudlící“ nálada, zastaví se i příjem peněz. A naopak.

Peníze jsou zkrátka velké a vůbec ne jednoduché téma.

Měli jste to vidět na tarotových workshopech v Praze a Brně, když šustily karty na finanční otázky – rozhodně to nebylo nic vlažného ani nudného…

Jak to tedy máte?

Věříte, že je přirozené, aby proud peněz a hojnosti skrze nás protékal neomezeně? Aby neustále a spolehlivě naplňoval naše potřeby?

Dokážete uvěřit tomu, že si VŠICHNI život v blahobytu zasloužíme pouhým svým bytím? A pokud se nám peníze vyhýbají obloukem, tak je to tím, že proud hojnosti sabotujeme nějakým svým vnitřním postojem?

Jestliže si myslíte, že výše popsané je „ezoterický kec číslo tři“, pak už snad ani nečtěte dál. Neboť výklady karet a tarotová cvičení, která vám níže nabízím, vycházejí z přesvědčení, že na život v hojnosti má každý z nás nezadatelné právo.

Pokud se chcete stát MAGNETEM PRO PENÍZE, sfoukněte prach ze svého tarotového balíčku a pak už jen pečlivě projděte třemi tarotovými úkoly a rozbory.

 

Finanční transformace

 P1140247

 1. Napište na barevný papír minimálně dvě negativní věty o penězích, které jste slýchali doma, když jste byli malí. Anebo napište dvě negativní přesvědčení, která jste si vytvořili sami na základě nějakých svých zkušeností.
 1. Ke každému výroku najděte adekvátní kartu. Která karta nejlépe symbolizuje první výrok? Která druhý?
 1. Změňte uvedené výroky a napište je na bílý papír tak, aby vyjadřovaly vaši nejvyšší představu hojnosti. Napište je formou afirmace, např. „Jsem milované dítě boží, a jelikož si to uvědomuji, žiji bohatý život v nadbytku peněz. Mám přirozený nárok na materiální blahobyt. Proud hojnosti mnou neustále protéká.“ Toto jsou příklady, můžete si vytvořit své vlastní výroky.
 1. Najděte ke svým transformovaným výrokům adekvátní karty. Které karty tyto výroky symbolizují?
 1. Barevný papír v míru rituálně spalte nebo spláchněte, poděkujte negativním přesvědčením za to, že vás možná v určitém období před něčím chránily a sdělte jim, že je již nepotřebujete.
 1. Karty z bodu č. 4 nechte zvětšit a pověste si je doma na místo, abyste je co nejčastěji viděli. Transformované pozitivní výroky si vytiskněte, anebo napište velkým písmem a rovněž je dejte na viditelné místo.

 

Vztahová konstelace „Já a peníze“

 

P1140231

 

3

1             2

    

4    5

 

 

 1. Já ve vztahu k penězům
 2. Peníze ve vztahu ke mně
 3. Náš vzájemný vztah
 4. Rada – co mohu udělat pro lepší vztah s penězi
 5. Varování – co dělat nemám

 

Sabotér hojnosti

 

P1140228

 

 

1

2

3         4

  5  

 

 

 1. Která karta symbolizuje mého sabotéra hojnosti
 2. Kdy, kde nebo při jaké příležitosti vznikl
 3. Co z toho má, proč sabotuje hojnost v mém životě
 4. Co tato sabotáž přináší mně
 5. Jak rozpustit sabotéra

Přeji vám všem krásný, šťastný, láskyplný, blahobytný a bohatý život, naplněný duchovní i materiální hojností! 🙂

S láskou Sophi

 

 

 

 

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA