Tarotové workshopy | Tarotová škola

Tarotové workshopy

Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Možná jste absolvovali tarotový kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali…anebo nemáte vůbec žádné zkušenosti a chcete si vyzkoušet, jak to chodí u výkladů karet v partě nadšených taroťáků?

Právě pro vás jsou tarotové workshopy!

Co se děje v tarotových workshopech

• procvičují se tarotové rozbory na dané téma
  • vzájemně se konzultují výklady karet
  • hrají se tarotové sebepoznávací hry

Jak probíhají tarotové workshopy

• setkání obvykle zahajujeme krátkou meditací
  • výklady karet probíhají střídavě samostatně ve dvojicích nebo ve společném kruhu
  • zadané výklady nebo hry se po skončení sdílí a konzultují
  • sem tam zpestříme workshop tarotovými konstelacemi
  • samozřejmostí je vzájemná podpora skupiny

Místo konání

Workshopy se konají jednou měsíčně v Praze a jednou měsíčně v Čechticích. Výjimkou je prázdninové období, kdy se na akcích scházíme pouze v malebné přírodě Českomoravské Vysočiny.

Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Prahy, nebo do Čechtic dostat, napište mi (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Termíny workshopů v Praze

21. 9., 5. 10., 2. 11., 14. 12. 2019

11. 1., 8. 2., 7. 3., 4. 4., 2. 5., 6. 6. 2020

Termíny workshopů v Čechticích

26. 10., 16. 11., 21. 12. 2019

25. 1., 15. 2., 21. 3., 18. 4., 27. 6. 2020

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“

Další ohlasy…

Termíny a sebepoznávací témata v PRAZE

21. 9. 2019 OHEŇ (v nás a kolem nás)

5. 10. 2019 VODA (v nás a kolem nás)

2. 11. 2019 VZDUCH (v nás a kolem nás)

14. 12. 2019 ZEMĚ (v nás a kolem nás)

Cena workshopu

1 000,- Kč

Rezervace

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.

Jestliže se nebudete moci na přihlášený workshop dostavit, záloha nepropadá. Můžete si ji převést na jiný termín, anebo si výklady z workshopu udělat korespondenčně s tím, že vám je okomentuji.

Termíny workshopů „POZNÁVÁM SE V KVĚTINĚ“

Hvězda a Lilie (26. 10. 2019) Čechtice

Mírnost a Chryzantéma (16. 11. 2019) Čechtice

Poustevník a Lotos ( 21. 12. 2019) Čechtice

Cena workshopu

1 300,- Kč (v ceně jsou zahrnuty malířské potřeby a občerstvení ve formě kávy, čaje, vody)

Rezervace

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 650,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.