Tarotové workshopy | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotové workshopy

Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Možná jste absolvovali tarotový kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali?

Právě pro vás jsou tarotové workshopy!

Co se děje na tarotových workshopech

 • procvičují se tarotové rozbory na dané téma
 • vzájemně se konzultují výklady karet
 • samozřejmostí je vzájemná podpora skupiny
 • zadané výklady se sdílí a společně konzultují

 

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“

Další ohlasy…

 

 

Tarotové workshopy V PRAZE

Máme tu jaro! K jaru patří petrklíče, rašící pupeny, svěží zeleň, jarní úklid, Velikonoce, nové začátky, zpěv ptáků…a ještě něco. Na jaře se nám otevírají srdéčka! Chceme se otevřít nejen jaru, ale taky lásce!

Lásku často spojujeme se vztahy, a tak o čem jiném, než o lásce a vztazích by měl být jarní workshop?

„Lásku dostáváme zdarma od Boha, ale šťastný vztah si musíme zasloužit!“  Marianne Williamson

Asi jste, stejně jako já, už dávno zjistili, že měnit druhého k obrazu svému jaksi nefunguje. Ale co funguje naprosto spolehlivě, je práce se zrcadly. Co nám skrze nepříjemné situace náš partner (nadřízený, soused, rodič nebo potomek) zrcadlí? Náš vlastní nedostatek sebeúcty? Strach prosadit si své potřeby a názory? Potlačené či nenaplněné touhy? Nebo naopak naše skryté manipulace, které si možná ani neuvědomujeme? Jakmile zrcadlení rozpoznáme a pochopíme, přichází obvykle úleva! Proč? No, poněvadž změnou pohledu na věc nebo změnou chování můžeme situaci MY SAMI změnit! Tedy – pokud nelpíme na stále stejných vztahových tanečkách a hrách…

Někdy je však identifikace zrcadlení náročná. Taky se někdy u zrcadel domníváte, že vám partner odráží nějakou kvalitu či vlastnost a pak zjistíte (třeba u výkladu na tuto situaci), že to byla vlastnost naprosto opačná? Ve svých vztahových dramatech býváme často zaslepení a neobjektivní, a tak je skvělé, že se kdykoli můžeme poradit se svými „kouzelnými obrázky“.

button-prihlasit

Jako třeba na tomhle workshopu!

Abychom co nejlépe poznali sami sebe a uzdravili svá vlastní nevyléčená zranění, dostáváme ve svých nejbližších ty nejlepší učitele. Buďme jim za jejich zrcadélka vděční…

Přijměte pozvání na dubnový tarotový workshop:

 

ZRCADLA VE VZTAZÍCH

Obsah tarotového workshopu

 • krátká meditace propojení
 • výklad „tady a teď“
 • výklad na vztah se sebou
 • výklad na vybraný vztah
 • tarotová vztahová hra

Co s sebou

 • blok
 • propisku
 • tarotové karty

Místo

 • CVRK, Milady Horákové 815/42, 170 00 Praha 7 (3 minuty od tram Kamenická)

Termín

 •  22. dubna 2023 (sobota od 11 do 17 hodin)

Kurzovné

 • 1400,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 700,- Kč na číslo účtu 296989400/0300, jako var. symbol uveďte své telefonní číslo. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín a název tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

Tarotové workshopy ONLINE

ONLINE tarotové workshopy stírají vzdálenost, šetří čas a plně nahrazují osobní skupinové tarotové sdílení.

Další výhodou je, že po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku však musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

Vše o online tarotových workshopech najdete zde.

Cena online workshopu

680,- Kč

button-prihlasit

 

Tarotové workshopy KORESPONDENČNÍ

Je možné, že vás v minulosti zaujala některá témata, ale nemohli jste se workshopu zúčastnit. Dobrá zpráva je, že nic není ztraceno! Workshop můžete absolvovat korespondenčně.

Děje se to tak, že ode mne v příloze e-mailu obdržíte zadání výkladů a rozborů, které písemně vypracujete, zašlete zpět a já vám k nim napíšu svou zpětnou vazbu (doplním, poupravím, rozšířím).
Vyberte si z těchto sebepoznávacích témat:
Cena korespondenčního workshopu

680,- Kč

button-prihlasit

 

 

17

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com