Tarotové workshopy | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu
Tarotový receptář
Tarot jako hra

Tarotové workshopy

Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Nebo jste absolvovali tarotový kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali?

Právě pro vás jsou tarotové workshopy!

Co se děje v tarotových workshopech

  • procvičují se tarotové rozbory na dané téma
  • vzájemně se konzultují výklady karet
  • hrají se tarotové sebepoznávací hry

Jak probíhají tarotové workshopy

  • každé setkání zahajujeme krátkou meditací
  • výklady karet probíhají střídavě samostatně ve dvojicích nebo ve společném kruhu
  • zadané výklady nebo hry se po skončení sdílí a konzultují
  • sem tam zpestříme workshop tarotovými konstelacemi

Co s sebou

 

Témata nejbližších workshopů

 

CESTA A CÍL

Všichni jsme Poutníci…

Každý z nás se nachází v určité etapě své životní cesty a někam směřuje.
Víme kam? Známe ten správný směr? Ať už ano nebo ne, tento workshop vám pomůže ujasnit si důležité otázky. Na příklad, jaké dílčí cíle je dobré si nyní stanovit a jak se k nim dostat bez zbytečných oklik. Které naše zaměření vede do slepé uličky a které do úrodného pole. Na jakou cestu jsme nyní vybavení, abychom ji skvěle zvládli a na co je dobré si ještě počkat.
Věřím, že se ke svým osudovým cílům dříve nebo později dostane každý z nás!
Je však cesta a cesta. A říká se že „CESTA JE CÍL“. Proč si cestu za svým cílem nezpříjemnit, proč neputovat radostně, s elánem, šťastně a s klidem v duši, když k tomu máme skvělý ukazatel – balíček Tarotu?
Všichni jsme Tvůrci s nekonečnými možnostmi. Pojďme toho využít!

button-prihlasit

Workshop „CESTA A CÍL“ proběhne 16. 3. 2019 (10.15 – 17. 45 hodin) v PRAZE a 23. 3. 2019 (11. 00 -18. 30 hod.) v Čechticích.

 

 

JARNÍ DETOX

K jaru patří petrklíče, rašící pupeny, svěží zeleň, jarní úklid, Velikonoce, nové začátky, zpěv ptáků….ale i motýli! 🙂
Pojďme – stejně jako oni – vylézt ze své zimní kukly a nechejme zazářit svou barevnost a krásu! Pojďme se připravit na své jarní znovuzrození, plné radosti, lásky, kreativity, svobody a krásných změn!
Jak? Dokonalou očistou!
Jak taková „TAROTOVÁ OČISTA DOČISTA“ bude probíhat?
Především si uvědomíme svou celistvost a zaměříme se nejen na své tělo, ale také na důkladnou očistu svých myšlenek, emocí i energie. Tarotové výklady nám pomohou najít naše zanesená místa, abychom je mohli pěkně vymést jako kouty, plné pavučin!
Které své emoce nepřijímáme, ignorujeme či potlačujeme a ony pak v našem podvědomí neblaze ovlivňují náš život? Jaké situace (či lidé) na nás působí negativně, aniž bychom si to uvědomovali? Jak se můžeme zbavit svých destruktivních myšlenek, abychom je nahradili myšlenkami tvůrčími? Vždyť to všichni víme: na co zaměřujeme pozornost, to si taky ve svém životě vytváříme! A konečně: co potřebuje pro jarní očistu právě naše tělo, aby vzkvétalo a kypělo zdravím?
Těším se, že po JARNÍM DETOXU budeme životem šťastně poletovat jako ti nejkrásnější motýli! 🙂

button-prihlasit

 

Workshop „JARNÍ DETOX“ proběhne 13. 4. 2019 (10.15 – 17. 45 hodin) v PRAZE a 27. 4. 2019 (11. 00 -18. 30 hod.) v Čechticích.

 

 

ZRCADLA VE VZTAZÍCH

Květen je měsíc lásky. Lásku často spojujeme se vztahy, a tak o čem jiném, než o lásce a vztazích by měl být květnový workshop?

„Lásku dostáváme zdarma od Boha, ale šťastný vztah si musíme zasloužit!“  Marianne Williamsonn

Asi jste, stejně jako já, už dávno zjistili, že měnit druhého k obrazu svému jaksi nefunguje. 🙂 Ale co funguje naprosto spolehlivě, je práce se zrcadly. Co nám skrze nepříjemné situace náš partner (nadřízený, soused, rodič nebo potomek) zrcadlí? Náš vlastní nedostatek sebeúcty? Strach prosadit si své potřeby a názory? Potlačené či nenaplněné touhy? Nebo naopak naše skryté manipulace, které si možná ani neuvědomujeme? Jakmile zrcadlení rozpoznáme a pochopíme, přichází obvykle úleva! Proč? No, poněvadž změnou pohledu na věc nebo změnou chování můžeme situaci MY SAMI změnit! Tedy – pokud nelpíme na stále stejných vztahových tanečkách a hrách…

Někdy je však identifikace zrcadlení náročná. Taky se někdy u zrcadel domníváte, že vám partner odráží nějakou kvalitu či vlastnost a pak zjistíte (třeba u výkladu na tuto situaci), že to byla vlastnost naprosto opačná? Ve svých vztahových dramatech býváme často zaslepení a neobjektivní, a tak je skvělé, že se kdykoli můžeme poradit se svými „kouzelnými obrázky“. Jako třeba na tomhle workshopu!

Abychom co nejlépe poznali sami sebe a uzdravili svá vlastní nevyléčená zranění, dostáváme ve svých nejbližších ty nejlepší učitele. Buďme jim za jejich zrcadélka vděční…

 button-prihlasit

 

Workshop „ZRCADLA VE VZTAZÍCH“ proběhne 18. 5. 2019 (10.15 – 17. 45 hodin) v PRAZE  a 25. 5. 2019 (11. 00 -18. 30 hod.) v Čechticích.

 

 

Termíny všech workshopů v Praze

16. 3.  •  13. 4.  •  18. 5.  •  8. 6. 2019

(vždy od 10. 15 do 17. 45 hodin)

Adresa: Pronájem Klimentská,  Klimentská 1443/50, Praha 1

Cena workshopu: 1000,- Kč

Termíny všech workshopů v Čechticích:

23. 3.  •  27. 4.  •  25. 5.  •  15. 6. 2019

(od 11. 00 do 18. 30 hodin)

Adresa: V Braňce 385, 257 65 Čechtice

Cena workshopu: 1000,- Kč

 

Rezervace

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.

Jestliže se nebudete moci na přihlášený workshop dostavit, záloha nepropadá. Můžete si ji převést na jiný termín, anebo si výklady z workshopu udělat korespondenčně s tím, že vám je okomentuji.

button-prihlasit

 

Spolujízda

Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Prahy, Brna nebo Čechtic dostat, napište mi – je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“

 

Hanka_kolečkoHanka: „Absolvovala jsem korespondenční kurz pro začátečníky i pokročilé a nyní pravidelně navštěvuji tarotové workshopy. Na setkáních se mi líbí skvělá a uvolněná atmosféra a kamarádské prostředí, ve kterém se nešetří smíchem, ale je tu místo i pro slzy. Je to zkrátka takový „emoční mejdan“, takže se tu člověk báječně uvolní a pokud NE, tak mu to hned karty ukáží, aby si to uvědomil. A co obzvláště oceňuji, je Tvoje vedení Sophi. Jsi pro nás úžasný učitel, plný pochopení a empatie a máš skvělý smysl pro humor. :-)“

 

Necha_kolečkoNecha: „Setkávání s lidmi podobného „ražení“. Různé pohledy na „věc“ . Baví mě prozkoumávání karet, láká mě pohled do hloubi duše – i když je ten pohled někdy dotěrný, vlezlý a nelíbí se mi:-). A bavíš mě Ty Sophinko! 🙂 Tvoje jemné vedení. To, že se snažíš každého k výsledku dovést. Aby si odpověděl sám… Oceňuji diskrétnost. Oceňuji zaujetí ostatních pro vyřešení – nebo spíš pochopení problému toho druhého. Není tu rivalita, je tady společný zájem, společná řeč, soucítění. Záměrně nepíšu o učení se Tarotu…to s tím vším přichází ruku v ruce….“

 

Lenka_kolečkoLenka: „Pohodový čas s babama a nový úhel pohledu na moje problémy, sdílení zkušeností. Oceňuji nesmlouvavost lektora k mým výmluvám.  🙂 “

 

 

 

nop_fKačka: „Vidím jiné ‚čarodějnice‘ v akci. Témata, která se řeší se vždy týkají všech a mě to mnohdy posune na mojí vlastní cestě. A taky vidím mechanismy na základě kterých člověk funguje a to mi pomáhá zpracovávat moje reálné situace. A samozřejmě Opakování je matka moudrosti a Tarot se určitě nedá našprtat, ale musí se prožívat stále znovu až člověku vleze pod kůži. Nutí mě pracovat i na tématech, do kterých se mi nechce. Jednak se často ukáže, že to zas taková trága není a pak se občas ukáže, že nastal čas a zaběhané stereotypy je třeba přehodnotit. Mám ráda meditace. 
Tak trochu nepříjemné jsou mi konstelace, ale jejich přínos je nesporný, takže držím. Vyloženě zklamaná nejsem nikdy, i když to někdy bývá bolavé, vždy je to přínos.“

 

Lucka_kolečkoLucka: “ Baví mě odhalování tajemství, práce se symboly a nevědomím, rozvoj intuice a ženskosti, únik z rozumového mužského světa, zapomenutí na práci aj starosti, podpora skupiny a zjištění, že problémy, které řeším nejsou malicherné a řeší je i někdo další a má smysl se jimi zabývat, a taky čarování, …setkávání se stejně zaměřenými lidmi. Líbilo by se mi víc úžasných konstelací a vlastně jakýchkoli cvičení, kde se orientuje takto pomocí tarotu člověk hodně do sebe a jde to až na dřeň. A v neposlední řadě se mi líbí Tvoje působení, Sophi, to co do výkladů dáváš, že umíš být mateřská, ale taky přísná, uvádíš i svoje osobní propojení s tarotem ve svých životních událostech. „

 

 

 

17

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter