Tarot a Sebeláska | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarot a Sebeláska

Poh.tar. SílaTaky jste už na to přišli?

Když nemáme úctu k sobě, k vlastnímu životu, když nedokážeme sami sobě projevit soucit a lásku, nemůžeme si vychutnat lásku ani ve vzájemných vztazích.

Co si budeme povídat – naše nejbližší vztahy nám vždy zrcadlí především to, jaký vztah máme ve skutečnosti sami se sebou.

Pojďte se tedy podívat, jak jste na tom se vztahem nejdůležitějším: vztahem sama k sobě!

Jak to udělat?

Mám pro vás dvě možnosti.

Tou první je absolvování tří tarotových her, které jsem pro vás připravila ZDARMA.

V těchto zábavných a přitom hluboce sebepoznávacích hrách se můžete nejen konfrontovat s láskou k sobě sama, ale také si napíšete si svou vlastní pohádku a dokonce budete mít možnost rozpustit své největší vnitřní sabotéry, kteří vám brání uskutečnit vaše sny, touhy a přání.

U tarotových her „Poznej sám sebe!“ nemusíte mít po ruce žádné tištěné tarotové karty!  Vše, včetně míchání a výběru karet, probíhá online. 

K jednotlivým hrám dokonce nebudete potřebovat ani zápisník a tužku!  Své poznatky a úkoly z jednotlivých her si zapíšete přímo do tabulek u karet a dokonce si je pak můžete zaslat na svůj e-mail, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit.

Už se na hry těšíte a chcete je spustit? Stačí k tomu jediné:

Na této stránce vyplňte v tabulce křestní jméno, zadejte svou e-mailovou adresu a během pár okamžiků obdržíte kontaktní e-mail. Jakmile potvrdíte svou přihlášku, můžete se pustit do první hry.

 

 

Sebeláska

 

Druhou možnost, jak prozkoumat, nakolik je vaše sebeláska silná, najdete v tomto karetním výkladu.

Zde bude stačit, když zamícháte svůj tarotový balíček a ke každé z pozic vytáhnete jednu tarotovou kartu.

 

1. Kořeny

Karta symbolizuje vaše vnitřní programy a přesvědčení na téma sebelásky, které jste přijali ve svém dětství. Co jste dostali do vínku od rodičů a společnosti?

2. Současnost

Jak se nyní vaše sebeláska projevuje? Umíte se pochválit, ocenit, odpustit si? Jste ochotní zbavit se destruktivních programů?

3. Blízké vztahy

Karta ukazuje vaši sebelásku v nejbližších vztazích. Umíte si uhájit své zdravé hranice? Dokážete přijímat lásku svých blízkých s otevřeným srdcem? Umíte svým blízkým odpouštět a neškodit si tak záští a nepřijetím?

4. Zdraví

Jak se chováte ke svému tělu? Jak o sebe pečujete? Dopřejete si zdravé jídlo, pohyb, pobyt v přírodě, relaxaci, odpočinek? Jak se vaše sebeláska projevuje v oblasti duševního a  tělesného zdraví?

5. Práce

Naplňuje a uspokojuje vás to, čím se živíte? Věříte ve své dovednosti, úspěch, nekonečnou expanzi? Umíte se za svou práci finančně ocenit?

6. Peníze a bohatství

Karta představuje to, jak velkou hojnost sami sobě dopřáváte. Jak přijímáte finance, materiální dary?

 

Doporučení: jestliže se vám u některé z otázek objeví nepříznivá karta, vytáhněte si k danému tématu ještě jednu kartu coby Radu Tarotu (ve smyslu „co mohu udělat pro zlepšení“).

 

Přeji vám krásné a láskyplné podzimní dny!

Sophie

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter