Celoroční kurz Tarotu | Tarotová škola

Celoroční kurz Tarotu

9

„Každé poznání, jimž nežijeme, představuje jen další způsob, jak se vzdálit pravdě.“ Thovt

Celoroční kurz Tarotu

není pouhá výuka významů a symboliky jednotlivých tarotových karet – tu můžete najít kdekoli na internetu. To, co je na kurzu jedinečné a cenné, je osobní prožitek při postupném pronikání do tajů tohoto mystéria.

Navíc je kurz koncipován tak, aby se k poznání docházelo kreativní a hravou formou. Skupiny karet (významy čtyřiceti číselných karet malých arkán a dvaadvaceti karet velkých arkán) předkládám formou příběhů a pro 16 figurálních (dvorních) karet jsem vypracovala speciální metodiku, doplněnou figurálními konstelacemi, kterých jsem autorkou. V kurzu tedy rozhodně neočekávejte jen suchou teorii. Naopak. Každá část výuky je okamžitě uváděná do praxe, ať již formou tarotových výkladů a rozborů nebo různých her a testů.

Bonusem kurzu je vlastní hluboké sebepoznání. Dochází k němu právě díky praktickým tarotovým výkladům, která jsou zaměřená na osobní a duchovní rozvoj. Samozřejmostí je respekt k osobitosti každého studenta a jeho jedinečné cestě při rozvíjení intuice a chápání souvislostí.

Koncept celoročního kurzu Tarotu je výsledkem mých osmnáctiletých každodenních zkušeností praktického využívání tarotových karet.

button-FAQ

Tarot je zrcadlem naší duše. Tak, jako denně nahlížíme do zrcadla v našich koupelnách, abychom poupravili to, co zrovna není sladěné, stejně užitečné je používat zrcadlo vnitřní, jímž je TAROT.

Naučte se rozmlouvat se svou duší, abyste mohli

• vidět skutečnost takovou, jaká je
  • změnit to, co vám nevyhovuje
  • rozvinout své opravdové talenty a dary
  • žít tu nejlepší verzi svého Já
  • vytvořit si vlastní výklad karet zdarma

Komu je kurz určen

• vám, kteří toužíte lépe poznat sebe sama
  • vám, kteří jste v Tarotu úplní začátečníci
  • vám, kteří již Tarotem rozmlouváte, ale chcete své znalosti zdokonalit ve skupině
  • vám, kterým se líbí rozvíjení intuice v přírodě

Co vás kurz naučí

• více poznat sebe sama a být tvůrcem svého života
  • identifikovat své situace v jednotlivých kartách
  • proniknout pod povrch vztahů a harmonizovat je
  • lépe porozumět přáním své duše a svému životnímu poslání
  • proměnit své destruktivní vnitřní programy v tvůrčí schopnosti
  • hravě a kreativně proniknout do tarotové symboliky
  • porozumět radám a doporučením tarotových karet
  • spojit jednotlivé karty ve smysluplná poselství
  • vést výklad karet a tarotovou konzultaci pro jiné
  • prohlubovat intuici

Co vás kurz nenaučí

• věštit z karet budoucnost a zůstat pasivními vůči jejich sdělením

Jakých talentů je ke studiu zapotřebí

• smysl pro humor (při sebepoznávání je dobré nebrat se příliš vážně)
  • otevření se hravosti, kreativitě a zábavě
  • ochota přijmout pravdu

Ohlasy studentů

blanka-vanda Obdivuji přístup Sophie, jak nenásilně nás přivedla k Tarotu, bez biflování. Nejvíce pozitivní vidím začátek práce podle jednotlivých živlů a následně s tarotovými kartami, které si sami vytvoříme. Je to velice snadné a člověk si uvědomí spousty souvislostí. Materiály, které jsme k tomuto obdrželi, jsou ucelené a výborně zpracované. Velice se mi líbila pestrost kurzu, studium živlů, vytváření tarotových karet, karetní konstelace, ukázka mnoha druhů výkladů karet, atd. V současné době je velice přínosné rozvíjet intuici a Tarot může v tomto každému pomoci, neboť nastává čas žít přes srdíčko a nechat se vést intuicí. ♥ Blanka

V kurzu nás Sophie od počátku srozumitelnou cestou seznamovala s významy jednotlivých tarotových karet a pomohla nám rozvíjet naši intuici. Bylo skvělé, že jsme se nemuseli učit nic zpaměti, spíše jsme pracovali se symbolikou a obrázky na kartách. Moc se mi líbily figurální konstelace. Všem případným zájemcům bych určitě doporučila, aby odhodili strach, protože Tarotu se není třeba obávat. Tarotové karty vám pomůžou odhalit a vynést na povrch vše, co ve skrytu duše víte, ale co si možná nechcete připustit. Je to prostě zrcadlo nás samých. Kurz mi pomohl uvědomit si různé souvislosti a po jeho absolvování s tarotovými kartami „pracuji“ každý den. Tarot je prostě výborný rádce a pomocník a jsem moc ráda, že jsem se tenkrát rozhodla udělat „krok do neznáma“ a na kurz se přihlásila. ♥ Vanda další reference »

Termíny (nová skupina)

(vždy v sobotu od 10 do 17 hodin , v neděli od 9 do 16 hodin)

Rozklikněte jednotlivé víkendy a přečtěte si podrobné informace o lekcích!

Místo výuky

• Spolkový dům Čechtice, V Braňce 385, 257 65 Čechtice

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě Vlašim, nocležné ve výši 280,- Kč za noc a lůžko (není v ceně kurzu)

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Ve spolkovém domě je plně a moderně vybavená kuchyň, kde si své jídlo můžete ohřát či upravit. Během celého pobytu je možné kdykoli se občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové kurzy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru na kurz přihlášený. Pokusím se pro vás zorganizovat spolujízdu.

A něco navíc…

• V budově čechtického spolkového domu, kde kurz probíhá, se nabízí užití sauny a vířivky. Tarotové skupiny tuto možnost vždy po sobotní výuce a před dobrou večeří ve vlašimské restauraci s nadšením využívají. Vědí totiž, že nelze u výkladů karet nakrmit duši a na tělo zapomínat. 🙂

• 14 000,- Kč

Cena zahrnuje