Tarotové deníky

Jestliže vykládáte tarotové karty, pořiďte si  Tarotový deník!

Tyto 3 TAROTOVÉ DENÍKY se stanou neocenitelným společníkem u vašich karetních výkladů a jejich služby časem velmi oceníte. Můžete je využívat dlouhodobě a postupně, neboť každý z nich vám přináší možnost zaměřit se na určité téma ve vašem životě.

Proč si vést svůj Tarotový deník?

Tarotový deník s jednoduchými výklady

První Tarotový deník je určen pro začínající vykladače, ale také pro ty z vás, kteří ve svých výkladech preferujete jednoduchost a konkrétnost.
 
Tarotový deník obsahuje
Co najdete v Tarotovém deníku

Tarotový deník s rozbory na téma „vztahy“

Co si budeme povídat, téma vztahů nepatří zrovna k těm snadným. A tak si na ně pojďte posvítit pomocí tarotových výkladů v tomto druhém deníku.

Co najdete v Tarotovém deníku

Tarotový deník s rozbory na téma „profese, hojnost, zdraví“

Třetí Tarotový deník disponuje tématy, která na našich kurzech patří k těm nejžádanějším: profese, hojnost a zdraví. Také tyto rozbory vám odhalí spousty důležitých informací.

Tarotový deník obsahuje

Co najdete v Tarotovém deníku

Koupit
Tarotový deník

Recezne

„Od chvíle, kdy jsem si e-book stáhla, se od něj nemůžu odtrhnout. Je psán nádherně a s velkou láskou a já jsem nejvíce nadšená ze sebepoznávacích úkolů a setkání s osobními bytostmi živlů…to je pecka. Obávám se, že naše rodina dnes zůstane bez večeře :-). Kdybych měla e-book ohodnotit na stupnici od jedné do desíti, tak musím prostě dát jedenáctku. Sophi a mně se vlastně Tvým e-bookem splnil sen…Přesně před rokem jsem přišla na svůj první pražský workshop u Tebe a kdykoliv jsi zmiňovala Cestu čtyř poutníků, tak mi to vnitřně někde brnkalo jako že to bych si moc přála projít/naučit se, ale že je škoda, že to nevyučuješ v Praze… a sešel se rok s rokem a já sedím doma v teple u kamen a hltám každou řádku… děkuji za to…
Lucie Kikoťová
„Při přečtení poutníků říkám WAU! Je to neuvěřitelně krásně napsané. Opravdu děkuji, že mohu tuto e-knihu číst, protože jsem našla zase tolik nových a krásných informací a podnětů! Doporučuji těm, kteří karty vykládají dlouho, ale i úplným nováčkům. Je to psáno velmi pochopitelnou formou a tak, že si každý najde informaci, kterou potřebuje. V cestě Ohnivého poutníka jsem se opravdu našla, až jsem se tomu musela smát. Jako by to bylo o mě. Už se těším až se podívám do hlubin s Vodním poutníkem. Děkuji Sophi, že jsi něco tak úžasného stvořila.“
Martina Rychetská
Kniha Cesta čtyř poutníků je jedním slovem neuvěřitelná. Po Tarotu jsem dlouhá léta jen pokoukávala, něco mne k němu táhlo, ale nebylo to nikdy ono. To pravé to bylo, až když jsem narazila na Sophí, kdy jsem ihned cítila, že jsem správně, že dostanu odpovědi na své otázky. Začetla jsem se do jejích stránek a požádala o výklad a možnost navštívit zahradní tarotový workshop. S Tarotem tedy začínám. Je úžasné, jak Tarot mluví pravdu, na rovinu, v žádných hádankách. Jako začátečník jsem se do Cesty čtyř poutníků začetla s velkou chutí a zvědavostí, jak to vlastně teda je. Celý příběh je fascinující, To, jak se prolíná do našich životů. Jak vše dává smysl a hloubku našeho osobního procesu, transformace. Kniha je skvělým pomocníkem na uvědomení si své životní cesty, a hlavně dává odpovědi na otázku „co s tím“. Doporučuji všem, kteří se chtějí podívat na svůj život s nadhledem, moudrostí, uvědoměním a Láskou.
Jana Švestková