Workshopy korespondenčně | Tarotová škola | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Workshopy korespondenčně

„HOJNOST A PENÍZE“

Peníze jsou velkým tématem.
Věříte tomu, že pro každého z nás je v životě na Zemi připravená neomezená hojnost a bohatství? A to v jakékoli situaci a době? Věříte, že k nám neustále plyne tok peněz? Pokud tomu tak je, proč někdy (nebo často? :-)) cítíme opak? Kde a v čem jsou naše osobní bloky proti hojnosti a jak je můžeme uvolnit? Není nic jednoduššího, než se zeptat karet.
Zkoumat budeme:
– jak jsme na tom s dáváním a přijímáním
– co pro nás SKUTEČNĚ znamená hojnost a bohatství
– jaký máme vztah k penězům a jaký vztah mají peníze k nám
– kde a v jakém období se u nás objevily „škodíci“ proti hojnosti
– jak se stát magnetem pro bohatství

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Hojnost a peníze – korespondenčně“.

 

button-prihlasit

 

 

„ČÍSLA V TAROTU“

U výkladů karet se někdy stává, že zcela nepochopíme poselství, které nám Tarot sděluje. V tom případě si můžeme všimnout čísel: opakuje se nám ve výkladu stále dokola nějaké číslo? Proč je na důležité výkladové pozici zrovna toto určité číslo? Jaké číslo se v našich výkladech vůbec neobjevuje?

Žádaný „aha moment“ může nastat právě u číselných významů – proto je dobré o číslech v Tarotu něco vědět.

Čísla mají své specifické vibrace, mají své důležité sdělení. Mezi mé oblíbené filmy patří už léta „Kontakt“ s Jodie Foster v hlavní roli. Víte, co mě na filmu zaujalo? Že se mimozemské civilizace pokoušejí dorozumívat skrze čísla. Možná je to pro mne fascinující proto, že rozhodně nejsem žádný matematik. Naopak – z tohoto předmětu jsem ve škole měla ty nejhorší známky. Uvědomila jsem si však, že čísla k nám skvěle promlouvají svým specifickým jazykem.

Různé směry a vědní obory vnímají čísla svým vlastním způsobem: v základu významy zůstávají stejné, nicméně trochu jinak s nimi nakládají numerologové, jinak matematici a jinak mystici. Tarot ve své symbolice u karet malých arkán používá číselnou řadu 1 – 10. Řekli byste, že se v této číselné řadě skrývá příběh? 🙂

K tomuto workshopu obdržíte manuál významů čísel v tarotových kartách.

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Čísla v Tarotu – korespondenčně“.

 

button-prihlasit

 

 

 

 

 

 

 

 

„GPS MÉHO ŽIVOTA“

Transformační události si žádají opuštění našich komfortních ohrádek.

Jaká je ta vaše ohrádka? Co říkají vaše tarotové karty o současných světových událostech? Jaký je váš osobní úkol v této transformaci? A kam vás vaše aktuální vnitřní GPS vede v oblasti vztahů a profese?

Sokrates prý kdysi pronesl: „Poznej sám sebe a poznáš svět“. Když jdeme cestou sebepoznání, čím dál zřetelněji vnímáme spolehlivou „džípíesku“ vlastního života. Čím více si uvědomujeme, že naše životní cesta je jedinečná a nelze ji srovnávat s cestami jiných lidí, tím lépe chápeme, co se nám děje a proč. Naše životní omyly a cesty do slepých uliček mají svůj smysl, pokud je stále neopakujeme. Když jsme schopní se z nich poučit a vyhodit blinkr na cestu, která souzní s naším životem, proudí, „odsejpá“ a vede k růstu, můžeme jásat. Radovat se. Milovat. Být v klidu.

Tarotové karty tohle rozpoznat umí. Tarotové karty mohou být navigací. Ovšem tarotové karty mohou rovněž spustit naší vnitřní GPS, která nás spolehlivě a bezpečně povede. Přijďte si to zkusit!

Vyhněme se pomocí tarotových rozborů zbytečným objížďkám, nekonečným kolonám nebo dopravním nehodám, které právě teď na naší cestě číhají! Zvolme si pohodovou a radostnou cestu, kterou si každým ujetým kilometrem skvěle užijeme! Ono to jde…

 

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „GPS mého života – korespondenčně“.

 

button-prihlasit

 

 

 

„DOSTI ZÁVISLOSTÍ“

Každý z nás je máme. Možná o některých ani nevíme…

Myslím tím závislosti, které omezují náš život a které nás připravují o sladkou svobodu. Ne, nemluvím jenom o těch známých závislostech, jako je závislost na kouření, alkoholu, cukru, kávě, mobilu, internetu, nedej bože na drogách…

Co třeba závislost na pochvale? Na odměně? Na práci? Na utrpení? Na přijeti? Na hodnocení? Proč je máme? Od čeho utíkáme? Co si tím kompenzujeme?

„Závislost je stav, kdy je někdo podmíněn nějakou okolností nebo situací, kterou potřebuje (nebo si myslí, že ji potřebuje) ke své existenci“ , praví Wikipedie.

No, a naše věrné zlozvyky? To je to samé v bleděmodrém…

Jak říkal C.G. Jung: “ Léčebný proces začíná správně stanovenou diagnózou.“

Jaké že to budeme klást otázky tarotovým kartám? Tak třeba, které živly pomohou u procesu proměny, co je spouštěčem našich závislostí a jakým pozitivním návykem můžeme své závislosti a zlozvyky nahradit.

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Dosti závislostí – korespondenčně“.

button-prihlasit

 

 

VNITŘNÍ RODINA

S termíny „vnitřní žena“, „vnitřní muž“ a „vnitřní dítě“ jste se už jistě setkali. Tyto metafory úspěšně používá psychologie pro uzdravování našich potíží. Vnitřní žena, muž a dítě tvoří dohromady systém, který se vzájemně doplňuje a vytváří celek lidské osobnosti. Samozřejmě pak nejlépe funguje, když je v harmonii. Pokud není, je narušená naše psychická rovnováha.

Jako děti jsme byli plně odkázáni na dospělé.

Nepřežili bychom bez nich. Teď jsme však dospělí my a vlastně ani nezáleží na tom, jaké dětství jsme prožili, jakou jsme měli matku, jakého otce. Tohle je pryč. Ať bylo co bylo, ty nejlepší rodiče pro sebe můžeme nyní najít sami v sobě. Máme možnost aktivizovat své ženské milující a mužské ochranitelské aspekty, abychom jimi zahrnuli své vnitřní dítě – tu nejjemnější a nejzranitelnější část v nás.

Harmonie či disharmonie naší osobní „vnitřní rodiny“ určuje náš vztah sama k sobě a není žádným tajemstvím, že jaký máme vztah k sobě, takové jsou i naše vztahy s ostatními.

Tarotové výklady nejen prozkoumají, jak to ve vaší vnitřní rodince vypadá a funguje, ale jako vždy dobře poradí, co s případnými problémy.

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Vnitřní rodina – korespondenčně“.

button-prihlasit

 

 

 

 

„PLANETY V TAROTU“

Tarotových karet velkých arkán máme celkem dvaadvacet. Deset planet a dvanáct znamení zvěrokruhu se o ně spravedlivě rozdělilo a rozšířilo tak tarotovou symboliku o významy astrologické.

Na květnovém tarotovém workshopu se zaměříme na to, co má společného planeta Merkur s tarotovou kartou Mág, jak spolu souzní Venuše a Císařovna, proč je patronem tarotové karty Viselec zrovna Neptun a jak si rozumí na příklad Hvězda s Vodnářem.

Samozřejmě, že tato propojení ihned vyzkoušíme v sebepoznávacích tarotových rozborech.

K tomuto workshopu obdržíte podrobný manuál planet a znamení zvěrokruhu, vztahujících se k jednotlivým kartám.

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Planety v Tarotu – korespondenčně“.

button-prihlasit

 

 

„OSOBNÍ SVOBODA“

Podle německého filozofa W. Weischedela je svoboda„volný prostor možností volby, v jehož rámci může člověk rozhodovat sám o sobě za sebe sama.“

Čím je svoboda, resp. OSOBNÍ SVOBODA právě pro vás? Jak se cítíte svobodní či nesvobodní v různých oblastech života, např. partnerství, rodinném kruhu, zaměstnání? Proč si někde připadáte více svobodní a jinde zase méně? Co blokuje vaši svobodnou vůli (tedy pokud pomineme přírodní a fyzikální zákonitosti v případě, kdy by se vám zachtělo třeba svobodně létat :-))? A co můžete udělat pro to, aby váš život byl svobodnější, tím pádem i šťastnější?

Jsem přesvědčená o tom, že téma „osobní svobody“ je navýsost důležité. Se svobodnými lidmi totiž nelze manipulovat…

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Osobní svoboda – korespondenčně“.

button-prihlasit

 

„VROZENÉ TALENTY A DARY“

Na tomto workshopu se svých tarotových karet budeme ptát na své vrozené talenty a dary. Co nám dobré víly daly do vínku při našem narození? V čem jsme jedineční? Jak můžeme své dary a přirozené schopnosti rozvinout? Co můžeme nabídnout světu? Věnujeme se té správné profesi?

Někdo už dlouho pátrá po tom, co je jeho jedinečným talentem. Nemůže ho najít, neboť ho rodina, škola a jiní „všichni dobří rodáci“ tlačili  v dětství do aktivit, o kterých si mysleli, že jsou důležitější než rozvíjet něco jako talent.

Jiní si naopak myslí, že o svých talentech ví všechno. Možná by byli překvapení. Kdybyste mi před lety řekli, že se jednou budu živit jako lektorka ve své tarotové škole, určitě bych se vám tehdy vysmála. No a vidíte! Docela mi to jde. 🙂 🙂

Kurzovné

  • 500,- Kč

Pro objednávku workshopu zašlete přihlášku kliknutím na fialové tlačítko „CHCI SE ZÚČASTNIT“. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte: „Osobní svoboda – korespondenčně“.

button-prihlasit

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com