2 týdenní sebepoznávací program: Recenze | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tři tarotové hry „Poznej sám sebe!“

?

Tři tarotové hry „Poznej sám sebe!“ jsem původně připravovala pro ty z vás, kteří by rádi vstoupili do tarotových vod, ale moc nevěří, že by řeči karet porozuměli. Chtěla jsem oslovit ty, kteří se setkali s různými nesmyslnými mýty o Tarotu a  z těchto bludů je vyvést.

Věřím, že jakmile se do sebepoznávacích tarotových her pustíte, zjistíte, že vykládat tarotové karty může skutečně každý, kdo má chuť objevovat sebe i své vnitřní světy.

Přeji si, abyste i vy poznali, jak je Tarot skvělý a jak moc povídání s „kouzelnými obrázky“ obohacuje život!

Původně jsem tedy měla zaměřeno na tarotové začátečníky, ale když jsem zjistila, s jakou chutí se do her pustili i pokročilí studenti Tarotové školy, neváhám nyní pozvat i zkušené taroťáky!

O čem jsou tři tarotové hry „Poznej sám sebe!“?

V první hře si za pomocí tarotových karet napíšete svou vlastní pohádku, v té druhé vám karty odhalí, jak jste na tom se sebeláskou a díky třetí hře poznáte a rozpustíte své největší vnitřní sabotéry.  Abyste došli k tomu skutečnému a pravdivému sebepoznání, doporučuji vám v samotných hrách nepřeskakovat úkoly a postupovat podle daného návodu

U tarotových her „Poznej sám sebe!“ nemusíte mít po ruce žádné tištěné tarotové karty!  Vše, včetně míchání a výběru karet, probíhá online. 

K jednotlivým hrám dokonce nebudete potřebovat ani zápisník a tužku!  Své poznatky a úkoly z jednotlivých her si budete zapisovat přímo do tabulek u karet a dokonce si je pak můžete zaslat na svůj e-mail, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit.

Už se na hry těšíte a chcete je spustit? Stačí k tomu jediné:

Na této stránce vyplňte v tabulce křestní jméno, zadejte svou e-mailovou adresu a během pár okamžiků obdržíte kontaktní e-mail. Jakmile potvrdíte svou přihlášku, můžete se pustit do první hry. Další tarotové hry obdržíte vždy v rozmezí tří dnů. Pokud žádné e-maily nedostanete, nahlédněte do spamu!

Přeji vám u třech tarotových her „Poznej sám sebe!“ co nejkouzelnější prožitky, plné hlubokého objevování sebe sama, poznávání své krásné duše, ale i skrytých částí vaší osobnosti!

Někteří z vás mi své pohádky poslali a souhlasili s jejich uveřejněním. Zde si je můžete přečíst:

Vyprávím svou pohádku

 

Chcete i vy zveřejnit svou pohádku? Pošlete mi ji spolu se souhlasem ke zveřejnění na můj e-mail sophie@tarotovaskola.cz.

 

 

Recenze

Jarka_Edita_Klejmová

Pohádky a hry jsem milovala odjakživa. S nadšením jsem se tedy vrhla na ty Tarotové, které si pro nás Sophie připravila. Na začátku mne trochu zarazilo, že karty byly bez označení, na jaké jsme většinou zvyklí. Co se ale zdálo jako problém, mi ve skutečnosti pomohlo.
Najednou jsem totiž o kartách nepřemýšlela jako o Královnách, holích, Pážatech, mincích, pohárech apod., ale vnímala jsem jenom obrázek, barvy, atmosféru. A opět jsem se nestačila divit, co všechno mi Tarot ukázal.
Jsem ráda, že jsem Tarot přestala vnímat pouze jednostranně. Dnes už tedy nemám strach ani z tzv. negativních karet, nehroutím se, když na mne “vykoukne“ 3 či 5 mečů, protože i ty vnímám jako ukazatel , který mi pomáhá na mé cestě k sama sobě.
Díky Sophie!

♥ Jarka Edita Klejmová     Moje pohádka

 

jitka

Nabídka tarotových her mě oslovila a rozhodla jsem se je vyzkoušet. Každá z her má své kouzlo, nejen příběh a také skryté poslání. Jelikož se z počátku zobrazují karty bez názvů, vařila jsem z vody na základě své intuice a vnímání obrazů či barev. Jakmile mi přišly sebepoznávací příběhy na e-mail, karty se zobrazily již se svými názvy. Mohla jsem tak porovnat svoje intuitivní vnímání s významem karet podle tarotového průvodce včetně poznámek z kurzů. Dospěla jsem ke smysluplnému zjištění, významy karet dle příruček se shodují s mým vnímáním.  Pochopila jsem v  hlubší rovině význam slov: co je můj příběh ve formě pohádky, sebelásku, jenž se učím a největšího sabotéra, kterého mohu odstranit změnou naučeného myšlení v souladu s vnitřním přesvědčením. Touto zkouškou kreativních a zábavných her jsem si potvrdila, že fungují spojitosti mezi nebem a zemí, je to úžasné zjištění například  v kombinaci s tarotovými kartami…
Doporučuji všem hry vyzkoušet a tobě Sophie velký dík, máme možnost si neustále hrát, učit se a svobodně na sobě pracovat.

♥ Jitka Leflíková     Moje pohádka

 

kiara-kurz

Sophie mě naučila dívat se na význam tarotových karet úplně novým způsobem. Chápat je ne tak, že si přečtu jejich význam nebo že mi jej někdo vyloží, ale naučila mě najít v jejich obrazech můj vlastní příběh. Takovým příkladem je online tarotová hra „Poznej sám sebe“. První část zní nevinně „Vyprávěj svou pohádku“, ale následující části „Sebeláska“ a „Vnitřní sabotéři“ jdou opravdu hodně do hloubky. Mnohdy se mi stalo, že jsem to důležité poselství pro mě úplně přehlédla nebo jsem ho nechtěla uvidět a pojmenovat. Tarotová hra „Poznej sám sebe“, byla pro mě moc hezká, zábavná, nutila mě zamýšlet se nad věcmi, které člověk běžně pomíjí.

Smekám nad tak skvěle vytvořeným online produktem a děkuji za možnost se zúčastnit.

Renáta Kiara Vargová      Moje pohádka

 

keyra-kurz

Tarotové hry „Poznej sám sebe“ paní Sophie jsou velmi zajímavé, obohacující a léčivé. Zábavnou a hravou formou jsem na sebe a některé své aktuální životní záležitosti mohla nahlédnout z jiných úhlů. Leccos jsem si při tom uvědomila, zvlášť u „Vnitřního sabotéra „, kterého jsem zatím vyzkoušela nejvíckrát. Tyhle hry jsou do hloubky, o čemž svědčí nejlíp asi slzy, které se mi na základě různých uvědomění o sobě objevily v očích. Takže moc děkuju Sophii za tyhle skvělé hry. Občas se k nim vracím. Je skvělé, že pro ně Sophie používá mně neznámý Tarot, takže nejsem ovlivňována svou hlavou a opírám se jen o asociace, které se mi u obrázků na kartách objevují. A hry jsou vhodné i pro lidi, kteří s Tarotem nemají žádné zkušenosti.

Můžu jedině doporučit. Děkuju.

 

♥ Keyra Tesa

zuzana-kurz

Miluju hraní si, mám ráda pohádky a ráda objevuju nové pohledy na sebe sama. A tohle všechno jsem našla ve třech tarotových hrách „Poznej sám sebe“ , které ukazují, jak snadno a efektivně vyložit karty na stůl, aniž byste museli absolvovat sedm let v Bradavicích. Stačí trocha dětské hravosti a fantazie, kterou máme všichni k dispozici, a za chvíli máte nový pohled na sebe sama nebo svou zapeklitou situaci.

Děkuji za tuto hru!

♥ Zuzana Řezáčová – Centrum Mandala    Moje pohádka

 

marketa-kurz

Tři sebepoznávací tarotové hry k prohloubení intuice byly pro mne úžasnou procházkou uvnitř sebe sama. A nestačila jsem se divit! Do některých témat – hlavně v oblasti sabotérů – se mi vůbec nechtělo.

Pak jsem se rozepsala a nestačila se divit. Jaké zajímavé a pravdivé myšlenky se objevovaly! Ale ano, vždyť to jsem skutečně já, v tomhle „si libuji“ a vůbec mi to nedělá dobře! Je čas na změnu! Od chvíle, kdy jsem se do her pustila, se v mém životě začaly dít změny! Více jsem si dovolila, více přišlo.

Těším se na nová, pozitivní překvapení!

♥ Markéta – Leťánek

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com