První sebepoznávací tarotová hra | Tarotová škola | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

První sebepoznávací tarotová hra

Vyprávím svou pohádku

Při psaní pohádky byla použita tarotová sada "78 Doors".


1. karta: název pohádky

Učiň správné rozhodnutí

2. karta: úvod

V dávných dobách žila a moudře vládla královna Andromeda. Bohužel v zemi nezemi panovala bída a utrpení z posledních prohraných bitev ve válce. Královna se trápila a nevěděla, jak má neustále čelit válkám, násilím a agresivitě. Rozhodla se změnit příkoří lidu a přemýšlela, jak může do své rodné vlasti zpět přivést hojnost, lásku, spravedlivost a radost pro každého človíčka. V noci se královně zdál sen, ve kterém se jí zjevil starý mudrc, k němuž promlouvala nádherná víla. Nabízela mu všechno možné, rozptylovala ho, aby ho zlákala, ale on se nenechal. Moc dobře věděl, jakmile pozře cokoliv, navždy upadne do zapomnění celá jeho mysl a bude zatracen. Tak dlouho odolával, až se před ním zjevila nebeská zář, nebyla to ovšem kdejaká obyčejná záře, ale kouzelná, fascinující na první pohled, plná duhových barev a světýlek, přinášela pocit bezpečí.

3. karta: zápletka

Uprostřed toho úžasného dění balancoval artista a vyrovnával energie ve svém těle, chvíli žongloval, vzal si stuhu a vytvořil nezvyklou osmičku přímo nad sebou jedním tahem. Královna se ve snu podivila, k čemu že je tento symbol stvořen a jaké poselství ukrývá?

4. karta: šťastný konec

Zkus se na věci odívat z jiného pohledu, než jsi se dívala doposud. Vytvořil jsem osmičku nekonečné lásky, umím si představit misky vah, které vyrovnávám, abych učinil správné rozhodnutí a vybral si pravý klíč ke dveřím nebeského chrámu. Za zdmi bude pro tvůj lid čekat láska, spravedlivost, hojnost a radost. Ale buď ostražitá, nepodaří se ti dokončit cestu bez vlastní vnitřní síly a důvěry. Vyber srdcem a intuicí správný klíč a popros o vyšší vedení svého anděla strážného. On ti bude nejlepším průvodcem na cestě pro tebe a tvoje poddané. Jedině tak naplníš pohár kapkou štěstí, který držím ve své ruce, i tento moment je nesmírně důležitý, abys dokončila své poslání.

5. karta: ponaučení

Občas se dostaneme do obtížných životních situací a nevíme si rady. Následuj hlas svého srdce a otevři se vesmíru, jedině tak dokončíš, co je třeba... Někdy ztrácíme naději a přestaneme si věřit, tím můžeme ublížit nejen sobě, ale i druhým. Proto vnímejme, kam nás vede naše intuice a naslouchejme sami sobě, abychom mohli pomáhat s láskou v srdci nejen sobě, ale i druhým.
Koho mi připomínají postavy z pohádky a co mám s těmito lidmi společného?

Postavy mi připomínají sebe, rodinu, přátele a mám s nimi společný život.
Jsem také já součástí pohádky, vidím se v některé postavě?

Královna Andromeda
Čeho se v mém životě týká ponaučení z pohádky?

Neztrácej víru v sebe sama, poslouchej hlas svého srdce a nezapomínej na vrozenou intuici...
© 2018 Jitka Leflíková

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com