Tarotový slunovrat a letní výklad

Každoročně se s absolventy tarotové školy setkáváme na Vysočině, abychom ukončili školní rok

a přechodovým rituálem oslavili přicházející léto.

Loni jsme se oblékali téměř do zimních bund, ale jak vidíte na fotkách, náladu nám to ani trochu nepokazilo.

No, a předloni jsme toho slavili víc: letní slunovrat, novoluní v Raku, svatojánský den, předávání certifikátů a navrch jedny narozeniny.

A navíc natáčelo!

Jsou to vždy úžasná setkání!

Když se sejdou taroťáci, musí se rozbalit a provětrat karty. To zkrátka jinak nejde. Takže jsme se jednak pustili do tarotové hry „Slunovratové orákulum“ a druhak –  protože to byl den navýsost slavnostní – jsme se zaměřili na ušlechtilá témata. Na lidstvo jako celek. Na to, čím můžeme být právě my pro svět přínosní.

A také na to, co je v tento čas významné:

• na příchod radostné, blahobytné a plodné části roku
  • na propojení ženského a mužského aspektu v nás
  • na léčivou sílu slunce, vzduchu, vody a bylin
  • na magické poklady noci svatojánské

Jelikož přechodový rituál sloužil k uskutečnění našich soukromých přání (slavnostně jsme je poslali s čarovnými bylinkami po vodě), v kartách jsme se zaměřili na to, co je důležité pro nás všechny.

Letos se tato slavnost uskuteční v sobotu 22 6. 2019 – ještě se k nám můžete přidat!

Stačí, když mi napíšete na sophie@tarotovaskola.andrliktomas.cz a já vám obratem zašlu podrobný program k akci, instrukce a možnosti spolujízdy.

Jestliže vám to letos nevyjde, inspirujte se alespoň přechodovým rituálem, jehož stručný návod najdete zde a zároveň si skrze karty odpovězte na několik slunovratových otázek z níže uvedeného „Letního výkladu“. A až vám karty odpoví, nezapomeňte nakouknout do slunovratové galerie!

Letní výklad

1    2    3    4

5   6   7

1. Co je nyní pro lidstvo nejdůležitější
  2. Co mohu právě já udělat pro šťastný život na Zemi
  3. Čeho se mám vzdát, abych přispěl(a) k obecnému blahobytu
  4. Co mám udělat pro jiné
  5. Co má letošní léto pro mne připraveno
  6. O co se musím zasloužit
  7. Co pro mne skončilo
  8. Co sklidím na sklonku léta

Přeji vám nádherné letní dny, plné nabíjejícího slunce, osvěžující vody, příjemného vánku, šťavnatých plodů a nezapomenutelných prázdninových zážitků!

Poznej sám sebe! Tři tarotové hry
ZDARMA

Vyzkoušejte tři sebepoznávací tarotové hry ZDARMA