Tarotový deník s rozbory na téma "vztahy" | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotový deník s rozbory na téma „vztahy“

Tarotovy_denik_obálka_5_maketaPo Tarotových denících s jednoduchými výklady se jen zaprášilo! A tak jsem si řekla, že s nynějším třetím dotiskem jim pořídím kamaráda.

Pouštíte-li se rádi do větších tarotových výkladů, určitě oceníte Tarotové deníky s tematickými rozbory.

V tom prvním, který je pro vás připravený, můžete do poslední nitky prozkoumat své nejbližší vztahy. Další deníky chystám s rozbory na témata, jenž proběhla v letošních workshopech a která zajímají snad každého z nás: zdraví, peníze a hojnost, profese, vnitřní dítě, sebeláska, osobní prostor, jak pracovat se strachem a vinou atd.

Tarotový deník s rozbory na téma vztahů je určen pro pokročilejší vykladače, ale také pro vás, které už nebaví výklady na jednu až tři karty a chcete se ve svém tarotovém umění posunout dál. Zvládnete to hravě, neboť vás těmito rozbory podrobně provedu.

Co najdete v novém Tarotovém deníku?

  • návod na výkladový rituál
  • doporučený postup ke karetním rozborům
  • rady k rozborům
  • 6 tarotových vztahových rozborů s ukázkou pozic karet a návodem k výkladu

Tarotový deník obsahuje

  • 80 čistých stran formátu A5 s předtištěným jemným rastrem
  • 12 stran textu

 

Cena: 100 Kč 

Objednejte také:

 Tarotový deník s jednoduchými výklady 

E-book „Tarot jako hra – 1. díl“

Tarotový deník lze objednat na e-mailové adrese sophie@tarotovaskola.cz. Objednávka bude potvrzena e-mailem s platebními údaji. Zásilka vám bude doručena Českou poštou ihned po provedení platby na uvedený účet. Uvedená cena je bez poštovného, k deníku připočítávám poštovné a balné 40,- Kč. Osobní odběr je možný v Praze 1 (Papírnictví, Dlouhá 38) a v Křivsoudově č. 172.

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com