Tarotový deník "Profese, hojnost, zdraví" | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotový deník „Profese, hojnost, zdraví“

Uplynul nějaký čas a zrodil se nový Tarotový deník!

Po Tarotovém deníku s jednoduchými výklady a Tarotovém deníku s rozbory na téma vztahy nyní přišel na svět třetí deník s tématy, která na našich kurzech patří k těm nejžádanějším: profese, hojnost a zdraví. Témata, pro náš život témata dost podstatná.

Proč je na příklad důležitá naše profese? Třeba už jen proto, že ve své práci trávíme spousty hodin. Není právě čas to nejvzácnější, co máme? Věnujeme tedy svůj drahocenný čas skutečně něčemu, co máme rádi, co nás naplňuje, těší a rozvíjí? Nebo naopak ve své profesi skomíráme a počítáme hodiny a minuty, kdy budeme mít „padla“?

Na téma profesního života najdete v tomto deníku 2 výklady. Pomocí prvního rozboru si svou současnou profesi můžete zanalyzovat a podívat se na ni z nadhledu. Druhý výklad není klasickým rozborem, jde spíše o tarotovou sebepoznávací hru. Díky ní si můžete ujasnit, co byste si ve svém profesním životě přáli. A jelikož jsme všichni Tvůrci s neomezenými možnostmi, věřím tomu, že jakmile si ujasníte své sny a vize, pak už chybí krůček k samotné realizaci.

Hojnost a peníze jsou dalším velkým tématem. Věříte tomu, že pro každého z nás je v životě na Zemi připravená neomezená hojnost a bohatství? A to v jakékoli situaci a době? Pokud tomu tak je, proč někdy cítíme opak? Kde a v čem jsou naše osobní bloky proti hojnosti a jak je můžeme uvolnit? Pomocí výkladu zjistíte, jaký je váš vztah k penězům a jak vám ho proud hojnosti odráží – k tomu použijete vztahovou konstelaci. V dalším rozboru objevíte a rozpustíte svého vnitřního sabotéra hojnosti a nakonec pomocí tarotové hry „Finanční transformace“ vlastním přičiněním rozproudíte přirozený tok hojnosti.

Snad nejdůležitějším aspektem našeho života je zdraví. Jsem přesvědčená, že pokud žijeme v lásce, radosti, naplnění a jestliže nezatěžujeme své tělo vlastními pocity křivdy, nenávistí či negativními myšlenkami, pak nemáme důvod být nemocní. Pro mne je psychosomatika důležitá k tomu, abych zjistila, co se mi moje tělo pomocí různých tělesných neduhů snaží sdělit. Samozřejmě je také důležité svému tělu poskytnout to, co potřebuje. A na tohle všechno se zaměří poslední tarotový rozbor tohoto deníku.

Co najdete v novém Tarotovém deníku?

  • návod na výkladový rituál
  • doporučený postup ke karetním rozborům
  • rady k rozborům
  • 6 tarotových vztahových rozborů s ukázkou pozic karet a návodem k výkladu

Tarotový deník obsahuje

  • 80 čistých stran formátu A5 s předtištěným jemným rastrem
  • 12 stran textu

 

TAROTOVÝ DENÍK OBJEDNEJTE ZDE

 

Objednejte také:

Tarotový deník s jednoduchými výklady

Tarotový deník s rozbory na téma „vztahy“ 

Sada Tarotových deníků se slevou

E-book „Tarot jako hra – 1. díl“

E-book „Tarot jako hra – 2. díl“

 

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com