Tarotové workshopy 2020 | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotové workshopy 2020

Občas se ke mně dostane povzdech: „Kéž bych si mohla svoje výklady s někým vyzkoušet! „

Reaguji, že se s kartářkami – taroťačkami přeci pravidelně scházíme v Praze. Na tarotových workshopech.

Udivené jsou obě strany. Tazatelka, která nevěděla, že něco takového existuje i já, jelikož mám pocit, že své akce dostatečně prezentuji. Tak asi ne. Rozhodla jsem se proto dát nabídku našich „babských tarotových sedánků“, kde šustí karty ostošest a bouřlivým smíchem rušíme okolí, také sem, na blog. Aby se to teda vědělo.

Aktuální termíny a sebepoznávací témata

8. 2. 2020  „ROK 2020 – ROK CÍSAŘE“

7. 3. 2020  „FIGURÁLNÍ KARTY A VZTAHY“

4. 4. 2020  „GPS NAŠEHO ŽIVOTA“

2. 5. 2020  „PLANETY V TAROTOVÝCH KARTÁCH“

6. 6. 2020   „VNITŘNÍ RODINA“

Na workshopy dochází některé studentky tarotové školy už několik let. Občas se k nám někdo přidá jen na jedno, dvě setkání. Někomu to stačí, jiní se naopak nemůžou dočkat, až uplyne měsíc a zase se uvidíme. Probíráme s moudrými obrázky, co nás zajímá nebo trápí, radíme se, jaký postoj zaujmout ke vztahu, situaci. Co je však na této skupině nejlepší, je podporující ženská sounáležitost. Jsme vlastně takové „ženské kruhy s kartami“. 🙂

Klidně přijďte mezi nás, i když s výkladem Tarotu teprve začínáte – většinou se totiž pouštíme do tarotových rozborů týmově. Oblíbenou kombinací se stal korespondenční kurz a tyto workshopy, na nichž si výuku z kurzu můžete skvěle vyzkoušet v praxi.

Co se děje na tarotových workshopech

  • procvičují se tarotové rozbory na dané téma
  • vzájemně se konzultují výklady karet
  • hrají se tarotové sebepoznávací hry

Jak probíhají tarotové workshopy

  • setkání obvykle zahajujeme krátkou meditací
  • výklady karet probíhají střídavě samostatně ve dvojicích nebo ve společném kruhu
  • zadané výklady nebo hry se po skončení sdílí a konzultují
  • sem tam zpestříme workshop tarotovými konstelacemi
  • samozřejmostí je vzájemná podpora skupiny

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“
Další ohlasy…

Co s sebou

Místo konání

Workshopy se obvykle konají jednou měsíčně v Praze , občas v Čechticích a výjimkou je prázdninové období, kdy se na akcích scházíme v malebné přírodě Českomoravské Vysočiny, viz prázdninové akce.

Spolujízda

Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Prahy, nebo do Čechtic dostat, napište mi (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Cena workshopu

1 000,- Kč

Rezervace

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.

Jestliže se nebudete moci na přihlášený workshop dostavit, záloha nepropadá. Můžete si ji převést na jiný termín, anebo si výklady z workshopu udělat korespondenčně s tím, že vám je okomentuji.

 

A tady se můžete rovnou přihlásit

button-prihlasit

 

 

Moc se těším, že se k nám přidáte! 🙂

S láskou Sophi

 

 

 

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter