Tarotové pohádky | Tarotová škola

Tarotové pohádky

velekněžka (1)Koncem loňského roku jsem pro vás připravila dárek. Jde o tři tarotové hry ZDARMA s názvem „Poznej sám sebe“. Někteří z vás mi své pohádky, ale i další dvě hry posíláte a já žasnu, co všechno v kartách dokážete spatřit a jak brilantně si text, který o výjevu napíšete, umíte spojit se svým životem.

Moc vám za všechna vaše krásná dílka děkuji!!!

Hlavně děkuji za to, že i vy svými slovy potvrzujete, co už dlouhý čas vím a co hlásám, kudy chodím: vykládat tarotové karty se může naučit každý! Tedy – každý, kdo CHCE. Každý, kdo chce vidět skutečnost takovou, jaká je, každý, kdo má chuť a odvahu nahlédnout pod povrch, být ochoten změnit přežité a konfrontovat se i s tím nepříjemným.

Většina lidí volí život v pohodlných stereotypech a často i iluzích, a proto si nesmírně vážím každého, kdo se na cestu pravdy a skutečného sebepoznání vydá!

Poh.tar.4

Nevíte, o co jde? Ještě jste tarotové hry „Poznej sám sebe“ nezkusili? Tak to se do nich pusťte co nejdříve! Určitě vás budou bavit. Stačí, když  do této tabulky napíšete své křestní jméno a e-mailovou adresu a za pár minut se můžete ponořit do první z nich. Jmenuje se „Vyprávím svou pohádku“.

Budete-li chtít, pošlete i vy svou pohádku na e-mail sophie@tarotovaskola.cz a přidejte svůj souhlas ke zveřejnění. Najdete ji pak zde:

„Vyprávím svou pohádku“

Abych vás ještě víc naladila, připojuji některé z recenzí. Níže si přečtěte, co o tarotových hrách „Poznej sám sebe“ absolventi her napsali:

jitka„Nabídka tarotových her mě oslovila a rozhodla jsem se je vyzkoušet. Každá z her má své kouzlo, nejen příběh a také skryté poslání. Jelikož se z počátku zobrazují karty bez názvů, vařila jsem z vody na základě své intuice a vnímání obrazů či barev. Jakmile mi přišly sebepoznávací příběhy na e-mail, karty se zobrazily již se svými názvy. Mohla jsem tak porovnat svoje intuitivní vnímání s významem karet podle tarotového průvodce včetně poznámek z kurzů. Dospěla jsem ke smysluplnému zjištění, významy karet dle příruček se shodují s mým vnímáním.  Pochopila jsem v  hlubší rovině význam slov: co je můj příběh ve formě pohádky, sebelásku, jenž se učím a největšího sabotéra, kterého mohu odstranit změnou naučeného myšlení v souladu s vnitřním přesvědčením. Touto zkouškou kreativních a zábavných her jsem si potvrdila, že fungují spojitosti mezi nebem a zemí, je to úžasné zjištění například  v kombinaci s tarotovými kartami…
Doporučuji všem hry vyzkoušet a tobě Sophie velký dík, máme možnost si neustále hrát, učit se a svobodně na sobě pracovat.“

♥ Jitka Leflíková     Moje pohádka

kiara-kurzSophie mě naučila dívat se na význam tarotových karet úplně novým způsobem. Chápat je ne tak, že si přečtu jejich význam nebo že mi jej někdo vyloží, ale naučila mě najít v jejich obrazech můj vlastní příběh. Takovým příkladem je online tarotová hra „Poznej sám sebe“. První část zní nevinně „Vyprávěj svou pohádku“, ale následující části „Sebeláska“ a „Vnitřní sabotéři“ jdou opravdu hodně do hloubky. Mnohdy se mi stalo, že jsem to důležité poselství pro mě úplně přehlédla nebo jsem ho nechtěla uvidět a pojmenovat. Tarotová hra „Poznej sám sebe“, byla pro mě moc hezká, zábavná, nutila mě zamýšlet se nad věcmi, které člověk běžně pomíjí.

Smekám nad tak skvěle vytvořeným online produktem a děkuji za možnost se zúčastnit.

♥ Renáta Kiara Vargová      Moje pohádka

zuzana-kurzMiluju hraní si, mám ráda pohádky a ráda objevuju nové pohledy na sebe sama. A tohle všechno jsem našla ve třech tarotových hrách „Poznej sám sebe“ , které ukazují, jak snadno a efektivně vyložit karty na stůl, aniž byste museli absolvovat sedm let v Bradavicích. Stačí trocha dětské hravosti a fantazie, kterou máme všichni k dispozici, a za chvíli máte nový pohled na sebe sama nebo svou zapeklitou situaci. Děkuji za tuto hru!

♥ Zuzana Řezáčová – Centrum Mandala    Moje pohádka

Přeji vám krásné chvíle u tarotových her, ať je váš život pohádkový, šťastný a hravý! 🙂

S láskou Sophie ♥