Tarotová konference | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotová konference

V dnešním příspěvku vám přináším malou reportáž o akci, která proběhla první sprnový víkend v Praze.

Tarotová konference –  v pořadí již 6. ročník – se konala pod patronací tarotové karty Velekněz a letos ji poprvé organizovala Tarotová asociaceIdea a první ročníky jsou dílem předsedkyně asociace Madly Čevelové.

Každý rok se na toto setkání nesmírně těším! 

Nejen, že se vždy po roce setkávám s milými lidmi na „stejné vlně“, ale navíc každoročně odjíždím obohacená a nabitá energií, Je zkrátka prima tam být.

Letošní ročník měl několik novinek. Jedna z nich byly workshopy. Pět lektorů si rozdělilo čas tak, aby se všichni mohli zúčastnit všech zajímavých dílen. Tak na příklad jsme s Aničkou Bechnou bořili tradice, Markéta Lattová si pro nás připravila transformační výklady, Madla Čevelová nám prozradila kouzla, díky kterým se lze uživit Tarotem.

Velkou radost nám udělala návštěva dvou zahraničních hostů, Moreny Poltronieri a Ernesta Fazzioliho z italského tarotového muzea.

 

Morena nás ve své přednášce provedla renesanční Itálií podle Velekněze a Ernesto nás seznámil s papežskými neřestmi a ctnostmi.

Krom workshopů a zahraniční účasti se na konferenci udála ještě jedna novinka:slavnostní a historicky první předávání certifikátů (osvědčení o odborné způsobilosti) tarotové asociace.

Zážitky z 6. tarotové konference byly hluboké, silné, poučné a mystické, ostatně jako její letošní patron.

Jestli máte po ruce diář, označte si v něm datum 6. – 7. srpna 2016. Tyto dny budou totiž patřit 7. tarotové konferenci a kartě Milenci.

Na tento ročník se těším dvojnásob! 🙂

O letošní tarotové konferenci nám vytiskli článek v říjnové Nové Regeně.

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter