Tarot v Chorvatsku | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarot v Chorvatsku

Zdravím vás do studených, sněhových a nyní především silně větrných dní. Třeba vás potěší, když  vám níže uvedenou pozvánkou přinesu trochu toho tepla a jasu a přímořského sluníčka.

Někteří z vás vědí, že už nějakou dobu zvažuji zájezd do Chorvatska. Zřejmě čas realizace nastal, neboť mi nyní přímo do klína spadla nabídka nádherného (a osobně vyzkoušeného) místa, kde budou naše karetní dýchánky společně s užíváním si dalších přímořských lahůdek naprosto skvělé!
Srdečně vás zvu na 8-denní pobyt do chorvatského Trogiru!
Na tomto nádherném přímořském místě nejen zregenerujeme síly a oblažíme své smysly, ale také se hlouběji ponoříme do svých intuitivních vhledů, abychom zjistili, co si naše krásná duše přeje a co jí učiní šťastnou. Pojedeme v komorní, maximálně šestičlenné skupině, a tak toho určitě probereme hodně. Prožitkový a hravý tarotový program je určen jak tarotovým začátečníkům, tak i pokročilým „mazákům“ – společně a týmově si prohloubíme svou kartářskou dovednost a také se zaměříme na větší porozumění sobě i svým vztahům pomocí sebepoznávacích her a cvičení.

Tarotový zájezd do chorvatského Trogiru

Kdy

  • 2. září – 9. září 2020

Jak

  • letecky do Splitu a dále transferem z letiště cca 15 km na místo ubytování 

Konečná cena

  • 19 500,- Kč

Cena zahrnuje:

  • leteckou cestu tam a zpět
  • transfer tam a zpět
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na moře
  • polopenzi
  • tarotový dopolední a večerní program

TROGIR

Když jsem prohlížela fotky historického Trogiru, jehož krásy si všimlo i Unesco a zapsalo si ho do svého seznamu, přímo mě to nadchlo! Toto lázeňské městečko se skládá ze dvou částí, které jsou obehnány společnými hradbami s věžemi. Každý dům uvnitř hradeb má svůj vlastní erb a nápis. Trogirské náměstí a katedrála byly vystavěny na místě, kde dřív stál antický chrám a věhlasný portál katedrály ze 13. století, jenž je dílem mistra Radovana a znázorňuje scény z evangelia. To jsou jen některé z nádherně vytesaných soch a reliéfů, jež z ulic tohoto města dělají památku lidského umění. Do Trogiru se pojedeme podívat lodičkovým taxíkem – je to cca 2,5 km. 🙂 Co se týká dalších výletů po okolí, ty ještě zjišťuji a dám o nich co nejdříve vědět.

MÍSTO POBYTU

Hotel Medena, v němž budeme bydlet, je nově zrekonstruovaný a stojí na malebném místě, sousedícím s piniovou zahradou a obklopen zelení. Trochu mne nejdříve zarazila velikost hotelu, ale pak jsem si uvědomila, že na Madeiře to vypadá podobně a přesto jsme vždy měli své soukromí a pohodlíčko. Bílé, oblázkové pláže jsou vzdálené cca 150 m od hotelu, najdete tu také betonovou stezku podél moře a jiné krásné plážové trasy. Je zde pestrá nabídka vodních sportů nebo tobogánu na pláži. Podle referencí osoby, která mi místo doporučila, je pláž čistá, příjemná a nebývá přeplněná. Pokoje jsou dvoulůžkové se sociálním zařízením na úrovni tří až čtyř hvězdičkového hotelu. Polopenze zahrnuje snídaně podávané formou bufetu a večeře výběrem z menu se salátovým bufetem.
 

TAROTOVÝ PROGRAM

K našim tarotovým výkladům se budeme scházet vždy:
– u ranního rozjímání
– u dopoledních výkladů na aktuální témata
– u večerního čarování

Výkladová témata nás čekají rozličná a konkrétně vás o nich budu informovat později. Hlavní náplní večerního „čarování“ budou podpůrné rituály k materializaci našich přání a vizí. Jedeme jako šestičlenná skupinka. Šest večerů a šest účastnic – každá z nás bude mít svůj vlastní večer a plnou podporu skupiny, která velkou silou skupinové energie, silou tohoto místa i samotnou energií roku Císaře krásné vize podpoří!   

A teď to nejdůležitější…

Jelikož je cena zájezdu v akci FIRS MINUTE, je potřeba se rozhodnout rychle. Jestliže vás nabídka této úžasné akce zaujala (a vy, co jste už několikrát absolvovali Madeiru víte, že tyhle taroťácké dovolené prostě nemají chybu .-)) neváhejte a skočte! Případně si na zájezd vyložte karty 🙂 a pak mi obratem napište své závazné přihlášení. Cestovka nám předběžnou zvýhodněnou smlouvu drží do neděle 16. 2. 2020.
Máte k akci dotazy? Pište na sophie@tarotovaskola.cz – odpovím obratem!
Už teď se těším na úžasnou dovolenou, mimořádné zážitky v „čarodějnické“ skupince a poznávání nových a nádherných míst u čarokrásného chorvatského moře! 
Pojďte se těšit se mnou!!!

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter