Online kurz výkladů tarotových karet | Tarotová škola

Online kurz výkladů tarotových karet

Letošní skupinový celoroční kurz je v plném proudu a mám velkou radost z toho, že je naplněn.

Přiznám se, že jsem díky letošním omezením byla hodně zvědavá, kolik zájemců se na osobní kurz přihlásí a moc mě potěšilo, že se my, taroťáci, nedáme zastrašit a ve svých aktivitách nadšeně pokračujeme.

Mám pro vás novinku!

Pokud jste nestihli skupinový tarotový kurz, který začal v září 2020, máte poprvé možnost studovat tarotové vědy, zajímavosti a záhady v online kurzu!

Online kurz Tarotu vznikl na žádost zájemců, kteří chtějí studovat ucelený tarotový kurz, ale z různých důvodů se nemohou účastnit osobních setkání (maminky, starající se o malé děti, časově vytížení podnikatelé, zájemci ze zahraničí).

Je sice časově kratší, než klasický kurz skupinový, ale koncept jsem zachovala, takže také tam se naučíte vše, co předávám již léta osobně.

Výhody online kurzu

• připojit se můžete odkudkoliv, kde je internetový signál
  • znalosti získáváte v kratších a častějších lekcích – máte více času na vstřebání tarotových znalostí a dovedností
  • ihned po lekci obdržíte záznam a můžete si vše znovu přehrát
  • tarotové úkoly dostanete na přehledných pracovních listech
  • vše, co vás o Tarotu mimo lekce zajímá, můžete sdílet se svými spolužáky v uzavřené fb skupině

Pokud si nemůžete dovolit strávit výukou celý víkend, tato forma je pro vás ideální!

Online kurz Tarotu

není pouhá výuka významů a symboliky jednotlivých tarotových karet – tu můžete najít kdekoli na internetu. To, co je na kurzu jedinečné a cenné, je osobní prožitek při postupném pronikání do tajů tohoto mystéria.

Navíc je kurz koncipován tak, aby se k poznání docházelo kreativní a hravou formou. Skupiny karet (významy čtyřiceti číselných karet malých arkán a dvaadvaceti karet velkých arkán) předkládám formou příběhů a pro 16 figurálních (dvorních) karet jsem vypracovala speciální metodiku, doplněnou figurálními konstelacemi, kterých jsem autorkou. V kurzu tedy rozhodně neočekávejte jen suchou teorii. Naopak. Každá část výuky je okamžitě uváděná do praxe, ať již formou tarotových výkladů a rozborů nebo různých her a testů.

Bonusem kurzu je vlastní hluboké sebepoznání. Dochází k němu právě díky praktickým tarotovým výkladům, která jsou zaměřená na osobní a duchovní rozvoj. Samozřejmostí je respekt k osobitosti každého studenta a jeho jedinečné cestě při rozvíjení intuice a chápání souvislostí.

Koncept kurzu Tarotu je výsledkem mých osmnáctiletých každodenních zkušeností praktického využívání tarotových karet.

Kdy s online tarotovým kurzem začínáme?

Začátek kurzu je hned po novém roce a setkávat se budeme každé úterý vždy od 19. 00 do 21. 00 hodin.

Termíny – 1. level (každé úterý)

5. 1., 12. 1., 19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2., 16. 2., 23. 2. 2021 (vždy 19. 00 – 21. 00 hodin)

Termíny – 2. level (každé úterý)

2. 3., 9. 3., 16. 3., 23. 3., 30. 3., 6. 4., 13. 4., 20. 4. 2021 (vždy 19. 00 – 21. 00 hodin)

Termíny – 3. level (každé úterý)

27. 4., 4. 5., 11. 5.,18. 5., 25. 5., 1. 6., 8. 6., 15. 6.  2021 (vždy v čase 18. 00 – 20. 00 hodin)

Kdybyste nějakou lekci zmeškali, nemusíte mít obavu, že o učivo přijdete. Obdržíte nahrávku lekce. Také vám zašlu texty i domácí úkoly v písemné formě.

Jak bude online kurz probíhat

Celý online tarotový kurz je rozdělen do

• 3 levelů
  • 24 lekcí
  • 48 hodin výuky

1. level

• tarotové základy
  • způsoby, jak naslouchat své intuici
  • zapojovat do svých výkladů živly
  • správně klást otázky
  • významy čísel v tarotových kartách
  • způsoby a postupy jednoduchých karetních výkladů
  • významy a symboliku čtyřiceti základních karet malých arkán pomocí příběhového manuálu „Cesta čtyř poutníků“

2. level

• významy 16 figurálních (dvorních) karet
  • sestavit charakteristiku figur pomocí čtyř živlů
  • pracovat s figurami ve vztahových výkladech
  • řešit vztahové problémy pomocí tarotových rozborů
  • vyložit tarotovou konstelaci
  • jednoduché karetní výklady s 56 kartami malých arkán
  • lépe chápat zrcadla ve vztazích

3. level

• významy 22 karet velkých arkán
  • používat svou kartu osobnosti a roku
  • rozpoznávat své lekce a zásadní životní etapy
  • propojit všech 78 tarotových karet v karetních výkladech
  • vykládat Plátno a jiné tarotové rozbory
  • více rozumět řeči a přání své duše
  • propojit význam karty s významem astrologickým

Věřím, že tato zpráva vás také potěší. Aby byl kurz dostupný více zájemcům, rozdělila jsem kurzovné do tří částí, kdy lze každý level hradit zvlášť.

1. level:

• 3700,- Kč

Rezervační záloha ve výši 2000,- Kč se hradí do 5-ti dnů po odeslání PŘIHLÁŠKY, doplatek ve výši 2600,- Kč do 29. 12. 2020

2. level:

Částka se hradí do 23. 2. 2021

3. level:

Částka se hradí do 20. 4. 2021

Jdete do toho?

Jestliže vás online tarotový kurz zaujal a nadchl, neváhejte, práskněte do svých koní a rozjeďte se vstříc objevování sebe sama i hlubších rovin bytí v tarotových kartách!

Přihlásit se do kurzu

No, a pokud potřebujete více informací, přečtěte si je tady nebo si níže rozklikněte tlačítko „Otázky a odpovědi“. Pokud budete mít ještě jinou otázku, kterou v seznamu nenajdete, napište mi na sophie@tarotovaskola.cz. Ráda vám odpovím.

button-FAQ