Newsletter 06-07/2018


2. 7 2018

Newsletter 6-7/2018

Osobní karta roku, karta místa

a tarotové léto...

---

Krásný den!

Tak. A je to tady, začaly prázdniny!
Před pár dny jsem slavila své narozeniny. Narodila jsem se poslední den školního roku a s humornou nadsázkou tvrdím, že jsem jako dítě dostávala nejprve výprask za vysvědčení a poté dárek k narozeninám (asi to tak úplně pravda nebude :-)).
Právě pro mne začal rok „Posledního soudu“ neboli „Znovuzrození“. A řeknu vám, že mě fakt baví neustále žasnout, jak energie karet roku perfektně zapadají do toho, co se zrovna děje! Jakési vzkříšení a znovuzrození u mne právě probíhá opravdu veliké…

Osobní karta roku

 Své osobní roční karty prozkoumávám velmi pečlivě, a když někomu dělám tarotový rozbor, karta roku je to první, co zjišťuji. Jak je to u vás? Pomáhají vám karty roku pochopit, co se vám právě v životě děje a proč? Dávají vám odpovědi na důležité životní události? Připravují vás na to, co s vašimi dalšími narozeninami přijde?

Vypočtěte si kartu roku

Jestliže máte s kartou roku nějakou zajímavou zkušenost, o kterou se chcete podělit, budu ráda, když mi napíšete: sophie@tarotovaskola.cz. Připravuji na tohle téma e-book, možná váš prožitek někomu pomůže.

---

Už jste si někdy vykládali tarotové karty na vaše město či jiné místo? Zkuste to! Jsou dvě možnosti, jak to udělat: buď si zamícháte balíček karet a zeptáte se, která karta toto místo nejvíc charakterizuje, anebo si prohlédnete obrázky ve své sadě a sami svým výběrem určíte energii místa, na které se ptáte.
Nechte se inspirovat mým článkem, který jsem po pár letech pro vás oprášila:

Karta města

Možná vám hrátky s tarotovou kartou místa zpestří vaši dovolenou, až budete v létě cestovat různými kouty světa. 

---

Tak, jako každý rok, také letos o prázdninách proběhnou tarotové semináře v přírodě.

Prázdninové semináře v přírodě

První z nich má název „Vnitřní dary“ a uskuteční se 21. července 2018. Kouzelných tarotových obrázků se budeme ptát na naše skryté schopnosti a necháme si poradit, jak je co nejlépe aktivovat a využít.
V sobotu 18. srpna 2018 se zaměříme na „Život v hojnosti“. Tentokrát prozkoumáme své bloky, díky nimž si odpíráme životní radost, zdraví, finanční svobodu a blahobyt.
Připomínám, že tyto akce jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilejším studentům Tarotu.

---

V září 2018 už po deváté otevírám Celoroční kurz Tarotu. Jestliže o něm uvažujete, mám pro vás dobrou zprávu: několik míst je ještě volných. A abyste věděli, o co v takovém kurzu jde, jak probíhá a co se v něm naučíte, sepsala jsem pro vás nejčastější Otázky a odpovědi.

---

Také jsme trochu zapracovali na tom, abyste se v tarotových akcích snadněji vyznali. Vytvořili jsme pro vás kalendář akcí „Semináře z kalendáře“. Z nabízených akcí si tu správnou můžete vytáhnout přímo jako z tarotových karet!

---

Co se týká letošního počasí, vypadá to, že je léto v plném proudu už dlouho. Věřím však, že nás teplé a prosluněné dny čekají i během celých prázdnin. Přeji vám co nejkrásnější letní měsíce se spoustou sluníčka, odpočinku a prázdninových dobrodružství!

S láskou Sophie Joya

e-mail: sophie@tarotovaskola.cz
web: www.tarotovaskola.cz.

---

Poznejte další tarotové příznivce a fanoušky a sdílejte s námi

radostnou a vzájemně se podporující energii!


05/201706/201707-08/201709-11/201712/201701-03/201804/201805/2018
Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter