Newsletter 05/2018


29. 5. 2018

Newsletter 5/2018

Znáte svůj vnitřní dar?

---

Krásný den!

Znáte svůj vnitřní dar?
Ta otázka mě napadla, když jsem nedávno shlédla film o známém baletním umělci Sergeji Poluninovi. Film mě doslova nadchl! Pak jsem si sedla a napsala v souvislosti s tímto silným příběhem zamyšlení o tarotové kartě Poustevník.

Tarotová karta Poustevník

V příspěvku najdete nejen odkaz na video geniálního tanečníka, ale především tarotový výklad na výše položenou otázku. A věřím, že pokud někdy ve výkladech tápete, jak uchopit tarotového Poustevníka, článek váš pohled na význam karty rozšíří.

---

„Ženy nemají pravidla, ženy mají nálady. Jakou má žena náladu, takové je pravidlo!“


Tenhle výrok přišel jako další inspirace. Tentokrát pro článek o kartě Luna.


Tarotová karta Luna

 


Kamarádka se mě jednou zeptala na zajímavou věc: „Víš, proč jsou v buddhistických chrámech převážně mniši – muži?“

A hned odpověděla:  „Protože ženy mají hluboký a bohatý chrám duše ve svém nitru. Nemusí nikam jezdit.“

Nemyslím si, že by muži byli necitelné prázdné nádoby. Ale ženy  jsou určitě ve světě prožitků, emocí a intuice doma víc. Takže, proč by nemohly vynikat i ve svých náladách? :-)

---

Když už jsme u těch jednotlivých karet, jak vám jdou ty figurální neboli dvorní? Víte si s nimi rady? Podle mých zkušeností bývají často vykladačským oříškem. A proto si na přání pravidelných účastníků workshopů v červnu posvítíme přímo na ně!


Tarotový workshop – figurální karty


Máme ve skupině ještě několik volných míst, a tak se v sobotu 16. 6. 2018 můžete přidat. Připomeneme si, jak určit základní charakteristiku postav a jak s nimi naložit v jednoduchých výkladech i složitějších rozborech. Setkání zpestří meditace vztahů a celý workshop zakončíme figurálními tarotovými konstelacemi.

---

Přes prázdniny tarotové workshopy v Praze a Brně probíhat nebudou, ale pokud by vás lákal celodenní seminář v malebné přírodě Českomoravské Vysočiny, už teď si můžete do diářů zaznamenat termíny.

Ten červencový proběhne 21. 6. 2018 a druhý se uskuteční za další měsíc, tj. 18. 8. 2018. Jakmile budu mít připravená témata, najdete je na stránkách, anebo mi napište na sophie@tarotovaskola.cz , zašlu vám pozvánku e-mailem.

---

Přeji vám co nejkrásnější prosluněné dny a co nejefektivnější využívání svých krásných vnitřních darů!

S láskou Sophie Joya

e-mail: sophie@tarotovaskola.cz
web: www.tarotovaskola.cz.

---

Poznejte další tarotové příznivce a fanoušky a sdílejte s námi

radostnou a vzájemně se podporující energii!


04/201705/201706/201707-08/201709-11/201712/201701-03/201804/2018
Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter