Newsletter 04/2018


12. 4. 2018

Newsletter 4/2018

Je tu jaro, nechte vyklíčit svou vizi!

---

Krásný den!

Hurá, je tu jaro… určitě taky vnímáte to nadšení, že se bílá proměňuje v zelenou, že nás slunce nabíjí vitalitou a že vše začíná klíčit a pučet. Tahle jarní, „beraní“ energie vybízí k znovuzrození. Konec spánku a rozjímání, pojďme využít jarního potenciálu růstu a nových příležitostí!

Jaká je vaše vize, jaká jsou vaše aktuální touhy a přání? Jak se jmenuje to semínko, které je prozatím schované v bezpečí své slupky, ale touží vyklíčit, vydat se na dobrodružnou cestu stvoření a tvoření? A také - co je potřeba udělat, aby z malého semínka záměru vyrostla překrásná květina realizace? Na tyto a další otázky vám odpoví sebepoznávací rozbor, na který v jarním období nikdy nezapomínám. 

Jarní květina

---

Než začneme s něčím novým, je potřeba ukončit staré, dát tomu novému čistý a důstojný prostor. Uklidit. Co takhle vymést ze všech koutů pocity viny, sebebičování, různá mentální omezování a destruktivní myšlenky?
Slibuji, že k tomu nebudete potřebovat koště ani kýbl s vodou. K úklidu vám úplně postačí váš balíček Tarotu. Pusťte se teď hned do výkladu, který vám více odkryje význam karty 8 mečů, a navíc prozradí, jak výše uvedené smetí odklízí moudří lidé v jednom africkém kmeni.


Výklad afrického kmene

---

Jeden z vyklíčených a zrealizovaných záměrů v Tarotové škole je e-book „Tarot jako hra – 1. díl“.


E-book Tarot jako hra – 1. díl


Knihu „Tarot jako hra – 1. díl“ jsme nechali v knižní podobě vytisknout předloni v limitovaném množství 200 ks a nyní zbývá posledních 9 kousků. Další dotisky proběhnou až s druhým dílem, takže pokud tuto knihu nutně potřebujete už teď, neváhejte!
A jelikož jsem si všimla, že máte rádi akce a bonusy, vyhlašuji na níže uvedené produkty akci „POŠTOVNÉ ZDARMA“, a to do konce dubna 2018! :)


Tarot jako hra – 1. díl – Seznamte se

Tarotový deník s jednoduchými výklady

Tarotový deník s rozbory na téma „vztahy“

---

Na závěr připomínám, co všechno Tarotová škola nabízí.
Jestliže jste v tarotovém světě úplní začátečníci, navštivte seminář Seznamte se s Tarotem.
Jste přesvědčení, že se chcete o tarotových kartách dozvědět co nejvíce, prohloubit intuici a naučit se vykládat karty pro sebe i pro jiné? V tom případě se zapište do Celoročního kurzu Tarotu.
Pokud si přejete studovat Tarot individuálně, je tu pro vás Korespondenční kurz Tarotu.
Pro absolventy Celoročního i Korespondenčního kurzu jsou připraveny pravidelné Tarotové workshopy v Praze a Brně, na nichž si můžete se svými tarotovými kolegy vybrušovat své vykladačské umění.

---

Přeji vám co nejkrásnější jaro, plné vitality, zdraví, lásky a co nejvíce vyklíčených a následně zrealizovaných vizí, snů a přání!

S láskou Sophie Joya

e-mail: sophie@tarotovaskola.cz
web: www.tarotovaskola.cz.

---

Poznejte další tarotové příznivce a fanoušky a sdílejte s námi

radostnou a vzájemně se podporující energii!


03/201704/201705/201706/201707-08/201709-11/201712/201701-03/2018
Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter