Newsletter 02/2017


28.2.2017

Newsletter 2/2017

Pro zázraky neexistují žádné stupně obtížnosti!

---

Krásný den!

Tento měsíc je tak krátký, že mi málem utekl. Na poslední chvíli Vám posílám únorové pozdravy a aktuality z Tarotové školy...

---

E-booky ZDARMA

Děkuji za vaše příznivé ohlasy na „Deset rad pro tarotové začátečníky“ a „Šest mýtů o Tarotu“. Je prima, že jsou vám moje rady a doporučení přínosem a těší mě, že jste v Tarotu našli věrného přítele, který vám pomáhá vědomě procházet životními situacemi a odhaluje vám mystérium života.

E- booky ZDARMA

„Deset rad pro tarotové začátečníky“ a  „Šest mýtů o Tarotu“

---

Výpočet osobní karty roku

Stejnou radost mi udělalo vaše zaujetí „Kartou roku“. Moc mne zajímají vaše vlastní zkušenosti a názory. Jak souzní vibrace vaší osobní karty roku s tím, co právě prožíváte? Nenašli jste v textu, co potřebujete o této kartě vědět? Napište mi - připravuji pro vás rozšířenou verzi a určitě vaše poznatky a postřehy budou k užitku nejen vám, ale i ostatním.

 „Osobní karta roku“

---

Kurzy a workshopy

Kurzy a workshopy v Tarotové škole běží naplno a nové termíny jsou vypsány.

 Jestliže vás lákají mystické sebepoznávací večery, strávené prohlubováním intuice a vzájemným sdílením, přihlaste se do Večerního kurzu.

Lekce probíhají v centru Prahy v uvedené středeční termíny vždy od 17 do 20 hodin.

Pokud vám více vyhovuje studium Tarotu v delším časovém úseku, zapište se do Celoročního kurzu.  Stačí, když si vyhradíte volný víkend jednou za 2 měsíce a čaruplné sebepoznávání spojíte s pobytem v nádherné přírodě Českomoravské Vysočiny. Pro vás, kteří pochybujete o tom, zda byste toto studium zvládli, je připraven seminář „Seznamte se s Tarotem“.

Ostýcháte se sdílet své soukromí s jinými lidmi? Anebo máte jiný důvod, proč nestudovat Tarot ve skupině? Pak se pusťte do Tarotu online.

Jste už zkušenější „taroťáci“ a chybí vám konzultace s kolegy? Právě pro vás jsou určeny Tarotové workshopy, probíhající jednou měsíčně v Praze a Brně.

---

Budu se těšit na jakékoli setkání s vámi u Tarotu a věřím, že vás balíček tarotových karet přesvědčí o tom, že pro zázraky neexistují žádné stupně obtížnosti!

Přeji vám krásný čas!

 

Sophie Joya 

e-mail: sophie@tarotovaskola.cz
web: www.tarotovaskola.cz.

---

Poznejte další tarotové příznivce a fanoušky a sdílejte s námi

radostnou a vzájemně se podporující energii!


11/201612/201601/2017
Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter