Tarotové workshopy | Tarotová škola

Tarotové workshopy

Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Možná jste absolvovali tarotový kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali…anebo nemáte vůbec žádné zkušenosti a chcete si vyzkoušet, jak to chodí u výkladů karet v partě nadšených taroťáků?

Právě pro vás jsou tarotové workshopy!

Co se děje na tarotových workshopech

• procvičují se tarotové rozbory na dané téma
  • vzájemně se konzultují výklady karet
  • hrají se tarotové sebepoznávací hry

Jak probíhají tarotové workshopy

• setkání obvykle zahajujeme krátkou meditací
  • výklady karet probíhají střídavě samostatně ve dvojicích nebo ve společném kruhu
  • zadané výklady nebo hry se po skončení sdílí a konzultují
  • sem tam zpestříme workshop tarotovými konstelacemi
  • samozřejmostí je vzájemná podpora skupiny

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“

Další ohlasy…

„Tarot na zahradě“ v Křivsoudově

4. 7. 2020      „Osobní hranice“

11. 7. 2020    „Mysl“

18. 7. 2020    „Vnitřní rovnováha“

1. 8. 2020      „Strach vs. odvaha“

8. 8. 2020      „Sebeúcta“

22. 8. 2020    „Zrcadla ve vztazích“

Tarotové workshopy v Praze

19. 9., 31. 10., 21. 11., 12. 12. 2020

16. 1., 13. 2., 20. 3., 17. 4., 22. 5., 12. 6. 2021

Místo konání

Workshopy se konají jednou měsíčně v Praze a v letním období v Křivsoudově, kde v malebné přírodě Českomoravské Vysočiny probíhají workshopy cyklu „Tarot na zahradě“.

Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo setkání dostat, napište mi (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Tarotové workshopy ONLINE

ONLINE tarotové workshopy stírají vzdálenost, šetří čas a plně nahrazují osobní skupinové tarotové sdílení.

Další výhodou je, že po workshopu obdržíte záznam, který si budete moci kdykoli přehrát (nahrávku však musí odsouhlasit celá skupina). Potřebujete pouze počítač či mobil a funkční mikrofon a kameru. Po vašem přihlášení na workshop vám zašlu odkaz, na který kliknete a to je vše.

Vše o online tarotových workshopech najdete zde.

Tarotové workshopy KORESPONDENČNĚ

Je možné, že vás v minulosti zaujala některá témata, ale nemohli jste se workshopu zúčastnit. Dobrá zpráva je, že nic není ztraceno! Workshop můžete absolvovat korespondenčně.

Děje se to tak, že ode mne v příloze e-mailu obdržíte zadání výkladů a rozborů, které písemně vypracujete, zašlete zpět a já vám k nim napíšu svou zpětnou vazbu (doplním, poupravím, rozšířím).
Vyberte si z těchto sebepoznávacích témat:

Cena online a korespondenčního workshopu

Cena osobního workshopu

1 000,- Kč

Rezervace

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.

Jestliže se nebudete moci na přihlášený workshop dostavit, záloha nepropadá. Můžete si ji převést na jiný termín, anebo si výklady z workshopu udělat korespondenčně s tím, že vám je okomentuji.