Tarotové workshopy | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu
Tarotový receptář
Tarot jako hra

Tarotové workshopy

Vykládáte tarotové karty a chybí vám konzultace s kolegy? Jste v Tarotu samouci? Nebo jste absolvovali tarotový kurz a rádi byste se ve výkladech karet dále zdokonalovali?

Právě pro vás jsou tarotové workshopy!

Co se děje v tarotových workshopech

  • procvičují se tarotové rozbory na dané téma
  • vzájemně se konzultují výklady karet
  • hrají se tarotové sebepoznávací hry

Jak probíhají tarotové workshopy

  • každé setkání zahajujeme krátkou meditací
  • výklady karet probíhají střídavě samostatně ve dvojicích nebo ve společném kruhu
  • zadané výklady nebo hry se po skončení sdílí a konzultují
  • sem tam zpestříme workshop tarotovými konstelacemi

Co s sebou

 

Témata nejbližších workshopů

MYSL

P1140634

Mysl je magnet. Na co zaměřujeme své myšlenky, takový život si tvoříme. Mysl je nedoceněný a stále málo prozkoumaný fenomén. Mysl je náš „vnitřní tvůrce„. Líbí se mi přirovnání mysli k obrovské zaoceánské lodi. Tu bychom bez kapitána, kormidelníka a kompasu na oceán nepustili – zdravý rozum nám říká, že by ztroskotala na nejbližším útesu. Podobným kolosem je ovšem i naše mysl! A přesto dovolujeme, aby si s námi naše (i cizí) myšlenky dělaly, co chtěly. Často s námi bez kormidla zmítají po pěkně velkých vlnách! Není na čase to změnit?  

 button-prihlasit

 

Workshop „MYSL“ proběhne v sobotu 28. 4. 2018 (10. 15 – 17. 45 hodin) v PRAZE.

 

 

STRACH, VINA, VNITŘNÍ KRITIK 

2

Tuto trojici silných „chlapíků“ pořádně prozkoumáme, abychom zjistili, nakolik ovládají náš současný život. Čeho se nejvíce bojíme, za co se nejčastěji viníme a v jaké oblasti jsme na sebe příliš tvrdí? Říká se, že si často stěžujeme na lidi, kteří nám v životě ublížili, jenže sami sobě dokážeme ubližovat daleko krutěji. A téměř pořád! Pojďme zkultivovat tyhle tři záškodníky, abychom mohli žít tu laskavější a šťastnější verzi svého života!

button-prihlasit

 

Workshop „STRACH, VINA, VNITŘNÍ KRITIK“ proběhne v sobotu 19. 5. 2018 (11. 00 – 18. 30 hodin) v BRNĚ.

 

Termíny sobotních workshopů v Praze

28. 4., 26. 5., 16. 6., 15. 9., 20. 10., 24. 11., 15. 12. 2018, 12. 1., 9. 2., 16. 3., 13. 4., 18. 5., 8. 6. 2019 (vždy od 10. 15 do 17. 45 hodin)

Adresa: Pronájem Klimentská, Klimentská 50, Praha 1

 

Termíny sobotních workshopů v Brně

19. 5., 22. 9., 13. 10., 10. 11., 8. 12. 2018, 19. 1., 16. 2., 23. 3., 27. 4., 25. 5., 15. 6. 2019 (vždy od 11. 00 do 18. 30 hodin)

Adresa: Centrum Mandala, Opletalova 6, Brno

Cena workshopu

1000,- Kč

Své místo na workshopu si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín, o který máte zájem, děkuji.

Jestliže se nebudete moci na přihlášený workshop dostavit, záloha nepropadá. Můžete si ji převést na jiný termín, anebo si výklady z workshopu udělat korespondenčně s tím, že vám je okomentuji.

button-prihlasit

Spolujízda

Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Prahy či Brna dostat, napište mi – je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Ohlasy účastníků

Otázka: „Co mě na workshopech baví, co na nich oceňuji?“

Jarka_Edita_KlejmováJarka: „Jsem ráda, že jsem mohla v práci s Tarotem pokračovat i po skončení základního kurzu. I když to nebylo vždy jednoduché. Karty mne vždy lákaly, původně jsem do kurzu šla s vidinou rutinního zkoušení výkladů, kde se člověk dozví jakousi techniku, pospojuje pár obrázků a tečka. Zpočátku jsem to tak i měla. Potom mi ale začalo docházet, že o tom to není, a že by bylo dobré, se zamýšlet nad tím, co mi Tarot vlastně říká, jak ke mně mluví. A tím si i přiznat spoustu věcí, které se člověku nelíbí a zavírá před nimi oči. Jsem ráda, že v tobě, Sophie, máme zpětnou vazbu, vlastně i v sobě navzájem, kolikrát se řekne něco, nad čím člověk normálně nepřemýšlí, a najednou mu to začne dávat větší smysl. Celý workshop má „hlavu a patu“, neskáče se od jednoho tématu k druhému.“

 

Hanka_kolečkoHanka: „Absolvovala jsem korespondenční kurz pro začátečníky i pokročilé a nyní pravidelně navštěvuji tarotové workshopy. Na setkáních se mi líbí skvělá a uvolněná atmosféra a kamarádské prostředí, ve kterém se nešetří smíchem, ale je tu místo i pro slzy. Je to zkrátka takový „emoční mejdan“, takže se tu člověk báječně uvolní a pokud NE, tak mu to hned karty ukáží, aby si to uvědomil. A co obzvláště oceňuji, je Tvoje vedení Sophi. Jsi pro nás úžasný učitel,plný pochopení a empatie a máš skvělý smysl pro humor. :-)“

 

Necha_kolečkoNecha: „Setkávání s lidmi podobného „ražení“. Různé pohledy na „věc“ . Baví mě prozkoumávání karet, láká mě pohled do hloubi duše – i když je ten pohled někdy dotěrný, vlezlý a nelíbí se mi:-). A bavíš mě Ty Sophinko! :-) Tvoje jemné vedení. To, že se snažíš každého k výsledku dovést. Aby si odpověděl sám… Oceňuji diskrétnost. Oceňuji zaujetí ostatních pro vyřešení – nebo spíš pochopení problému toho druhého. Není tu rivalita, je tady společný zájem, společná řeč, soucítění. Záměrně nepíšu o učení se Tarotu…to s tím vším přichází ruku v ruce….“

 

Lenka_kolečkoLenka: „Pohodový čas s babama a nový úhel pohledu na moje problémy, sdílení zkušeností. Oceňuji nesmlouvavost lektora k mým výmluvám.  :-)

 

 

 

nop_fKačka: „Vidím jiné ‚čarodějnice‘ v akci. Témata, která se řeší se vždy týkají všech a mě to mnohdy posune na mojí vlastní cestě. A taky vidím mechanismy na základě kterých člověk funguje a to mi pomáhá zpracovávat moje reálné situace. A samozřejmě Opakování je matka moudrosti a Tarot se určitě nedá našprtat, ale musí se prožívat stále znovu až člověku vleze pod kůži. Nutí mě pracovat i na tématech, do kterých se mi nechce. Jednak se často ukáže, že to zas taková trága není a pak se občas ukáže, že nastal čas a zaběhané stereotypy je třeba přehodnotit. Mám ráda meditace. 
Tak trochu nepříjemné jsou mi konstelace, ale jejich přínos je nesporný, takže držím. Vyloženě zklamaná nejsem nikdy, i když to někdy bývá bolavé, vždy je to přínos.“

 

Lucka_kolečkoLucka: “ Baví mě odhalování tajemství, práce se symboly a nevědomím, rozvoj intuice a ženskosti, únik z rozumového mužského světa, zapomenutí na práci aj starosti, podpora skupiny a zjištění, že problémy, které řeším nejsou malicherné a řeší je i někdo další a má smysl se jimi zabývat, a taky čarování, …setkávání se stejně zaměřenými lidmi. Líbilo by se mi víc úžasných konstelací a vlastně jakýchkoli cvičení, kde se orientuje takto pomocí tarotu člověk hodně do sebe a jde to až na dřeň. A v neposlední řadě se mi líbí Tvoje působení, Sophi, to co do výkladů dáváš, že umíš být mateřská, ale taky přísná, uvádíš i svoje osobní propojení s tarotem ve svých životních událostech. „

 

17

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter