Zrcadlo duše | Tarotová škola | Tarotová škola

Zrcadlo duše

Víkendový seminář – výklad karet

P1140835

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Zrcadlo duše je jedním z názvů pro tarotové karty. Co vše může Tarot „odzrcadlit“ a  jak porozumět řeči duše, s níž se můžeme propojit skrze obrázky na  tarotových kartách?

Co v sobě skrývá balíček sedmdesáti osmi karet a jak položit otázku, abychom  dostali odpověď přesně na to, co nás zajímá? Co znamenají symboly, čísla a barvy na kartách?

button-FAQ

Těmito a dalšími otázkami se budeme zabývat na víkendovém kreativním sebepoznávacím semináři v Českomoravské Vysočině!

Na semináři se dozvíte:

• co obsahuje balíček tarotových karet a k čemu lze použít
  • jak se karet správně ptát
  • proč jsou v Tarotu důležité živly oheň, voda, vzduch a země
  • jak aktivovat a hlouběji rozvinout intuici
  • jaké karty jsou pro vás ty pravé
  • jak je to se symbolikou na kartách
  • jakou funkci má pravá a levá mozková hemisféra u výkladu karet
  • jak pomocí výkladů lépe porozumět svým vztahům i běžným situacím

Obsah semináře

• výklad „tady a teď“
  • meditace prohloubení intuice
  • prožitek karty v Tarotové galerii
  • základní informace o Tarotu
  • čtyři živly – intuitivní cvičení v přírodě
  • relaxační aktivity

• blok
  • propisku
  • tarotové karty (není nutné)

Komu je seminář určen

• vám, které baví prožitkové sebepoznávání
  • vám, které zajímá seberozvoj a osobní růst
  • vám, kteří již s tarotovými kartami rozmlouváte a chybí vám sdílení a inspirace
  • vám, kterým se líbí prohlubovat intuici v přírodě
  • vám, kterým nevyhovuje studovat tarot online

• Smetanova 171, 257 65 Čechtice

• 8. 9. – 9. 9. 2018 ( vždy 10 – 17 hodin)

• 2600,- Kč/ oba dny

Cena zahrnuje

• výuku
  • skripta
  • občerstvení (káva, čaj, voda)

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko není v ceně kurzu

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové workshopy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Prahy či Brna dostat, napište mi – je možné, že z vašeho směru někdo na workshopy jezdí! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Již dnes se přihlaste  na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky. Přihláška je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1300,- Kč na č. účtu, které vám napíšu na váš e-mail.

přihlásit se

Ohlasy studentů

jana
Se Sophií jsem se poprvé setkala na jejím semináři “Cesta čtyř poutníků” . Měla jsem určitá očekávání i obavy, ale přístup Sophie k nám začátečníkům všechna pozitivní očekávání předčil a obavy po pár prvních minutách zaplašil. V jejím učení Tarotu jsou hluboké vhledy napojené na intuici a také velká laskavost. Tehdy a potom při dalších setkáních nás vždy povzbuzovala k probuzení vlastní schopnosti výkladu i cítění Tarotu.

Vždy velmi citlivě dokáže odhadnout, kdy do našeho výkladu vstoupit a poradit, aniž by nějak shazovala naše schopnosti. Tarot přitom nepoužívá k „věštění“ budoucnosti, ale jako nástroj pro vlastní sebepoznání. Sophie Joya je pro mě především velkou inspirátorkou. Díky ní jsem se naučila používat Tarot jako pomocníka v různých situacích, kdy se já nebo mí blízcí potřebují inspirovat při rozhodnutí nebo když potřebuji nějaké události více porozumět.
♥ Jana

Další reference »