Prázdninové akce

Zahradní tarot

Tarotová škola o prázdninách nezavírá!

Právě naopak. Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle!

Pro letošní léto jsem pro vás připravila několik tarotových akcí. Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.

Jste srdečně zváni do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

Nezáleží na tom, jak jste v Tarotu zkušení. Setkání je určeno jak začátečníkům, tak pokročilým. Jestliže nemáte vlastní tarotové karty, zapůjčím vám některou ze svých sad.

Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo konání dopravit, napište mi. Je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Těším se na vás! 🙂

Ohlasy studentů

„Baví mě setkávání s lidmi podobného „ražení“. Různé pohledy na „věc“ . Baví mě prozkoumávání karet, láká mě pohled do hloubi duše – i když je ten pohled někdy dotěrný, vlezlý a nelíbí se mi. A bavíš mě Ty Sophinko! Tvoje jemné vedení. To, že se snažíš každého k výsledku dovést. Aby si odpověděl sám… Oceňuji diskrétnost. Oceňuji zaujetí ostatních pro vyřešení – nebo spíš pochopení problému toho druhého. Není tu rivalita, je tady společný zájem, společná řeč, soucítění. Záměrně nepíšu o učení se Tarotu…to s tím vším přichází ruku v ruce….“
♥ Necha