Tarotové rozbory | Tarotová škola | Tarotová škola

Tarotové rozbory

Víkendový seminář – výklad karet

3-001

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Na semináři si nejen procvičíme výklady karet v rozborech na všelijaká témata, ale také se zaměříme na astrologickou symboliku a  čísla v Tarotu.

U rozborů se budeme věnovat tématům, která aktuálně řešíte, také si ukážeme, jaké druhy výkladů použít k určitým situacím.

Naučíme se propojit více karet ve smysluplné poselství, „vybrousíme“ své vykladačské umění a prohloubíme významy jednotlivých karet. Také si vyzkoušíme složitější karetní rozbory a formace.

button-FAQ

Na semináři se dozvíte:

• jak vyložit astrologickou symboliku
  • jak vyložit numerologickou symboliku
  • jakou souvislost mají planety s naším zdravím a profesí
  • jak pomocí výkladů lépe porozumět svým vztahům i běžným situacím
  • jak sestavit rozbor na vlastní aktuální téma

Obsah semináře

• výklad „tady a teď“
  • meditace prohloubení intuice
  • astrologie v tarotových kartách
  • čísla v tarotových kartách
  • rozbory na aktuální témata
  • druhy výkladů v praxi
  • relaxační aktivity

• blok
  • propisku
  • tarotové karty

• Smetanova 171, 257 65 Čechtice

•  11. 5. –   12. 5. 2019 (vždy od 10 do 17 hodin)

• 2600,- Kč/ oba dny

Cena zahrnuje

• výuku
  • skripta
  • občerstvení (káva, čaj, voda s citronem a čerstvými bylinami)

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko není v ceně kurzu

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové semináře jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru přihlášen! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Již dnes se přihlaste na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky. Přihláška je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1300,- Kč na č. účtu, které vám napíšu na váš e-mail.

přihlásit se

Ohlasy studentů

reference-ivana
Tarot mi připomíná housle. Jejich nekonečné množství tónů a podtónů mě vábí a přitahuje a zároveň nutí k obrovskému respektu. Dva mocné nástroje, které lahodí duši. Oba nástroje považuji za symbol mayského Mytického volání.

Jak proplouváme životem po vlnách nahoru dolů, Tarot jako pevný ostrůvek uprostřed moře se se svou staletími nabytou zkušeností moudře usmívá a nabízí: „Zeptej se mě, kam plout, nevíš-li si rady. Samozřejmě, že Já to vím a mohu ti poradit. Jen mne o to požádej, nic víc není potřeba.“ Žádám o radu často, a ačkoliv jemné tóny sděleného mému chápání stále občas unikají, v hloubi duše cítím, že v Tarotu je pravda vždy schována – on to opravdu dobře ví…

A co pro mne znamená Sophie Joya? Šťastnou bytost! Je to usměvavý a láskyplný maják na onom ostrůvku, který vám vždy podá pomocnou ruku a ukáže směr plavby. Děkuji Vesmíru za tuto bytost a možnost ji poznat.

♥ Ivana

Další reference »