Příběh duše | Tarotová škola | Tarotová škola

Příběh duše

Víkendový seminář – výklad karet

P1140864

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Tarotové karty velkých arkán odráží naši životní pouť. Každou z těchto 22 archetypů můžeme vnímat jako zkušenost, díky níž se vyvíjí naše duše.

Jednotlivé karty lze přirovnat k určitému životnímu poznání, lekci či uvědomění.

Stejně, jako má život každého z nás jakýsi vývoj a posloupnost, u tarotových karet velkých arkán tomu není jinak.

Duše se rozhodla vtělit, aby prožíla zkušenosti v pozemské, hmotné rovině. Výzvy a témata máme na této cestě všichni stejné, avšak každý z nás k nim přistupuje po svém, skrze svou vlastní jedinečnost.

button-FAQ

Na semináři se prožitkovou a kreativní formou seznámíte s významy 22 tarotových karet velkých arkán. Velké mystérium vás vezme za hranice prostoru a času, abyste nahlédli hluboko do svého nitra.

Na semináři se dozvíte

• co je „příběh duše“
  • jak souvisí jednotlivé tarotové karty s astrologickými významy a čísly
  • jaké jsou tři vývojové stupně cesty velkých arkán
  • která z archetypálních konstelací náleží právě vám

Naučíte se

• rozpoznávat své lekce a zásadní životní etapy v jednotlivých kartách
  • hlouběji porozumět přáním své duše
  • vypočítat a srozumitelně uchopit svou tarotovou kartu roku
  • správně klást otázky, abyste se dozvěděli přesně to, co chcete

Obsah semináře

• výklad „tady a teď“
  • meditace – setkání s intuicí
  • příběh duše
  • konstelace osobnosti a tarotová karta roku
  • tři vývojové stupně – cvičení ve dvojici
  • vlastní prožitek s tarotovou kartou
  • má vize – výtvarné vyjádření
  • výklady na aktuální témata
  • relaxační aktivity

• blok a propisku
  • tarotové karty

• Smetanova 171, 257 65 Čechtice

•  9. 3. –   10. 3. 2019 (vždy od 10 do 17 hodin)

• 2600,- Kč/ oba dny

Cena zahrnuje

• výuku
  • skripta
  • občerstvení (káva, čaj, voda)

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko není v ceně kurzu

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové semináře jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru přihlášen! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Již dnes se přihlaste na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky. Přihláška je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1300,- Kč na č. účtu, které vám napíšu na váš e-mail.

přihlásit se

Ohlasy studentů

blanka-vanda
Obdivuji přístup Sophie, jak nenásilně nás přivedla k Tarotu, bez biflování. Nejvíce pozitivní vidím začátek práce podle jednotlivých živlů a následně s kartami, které si sami vytvoříme. Je to velice snadné a člověk si uvědomí spousty souvislostí. Materiály, které jsme k tomuto obdrželi, jsou ucelené a výborně zpracované. Velice se mi líbila pestrost kurzu, studium živlů, vytváření karet, karetní konstelace, ukázka mnoha druhů výkladů atd.

V současné době je velice přínosné rozvíjet intuici a Tarot může v tomto každému pomoci, neboť nastává čas žít přes srdíčko a nechat se vést intuicí.
♥ Blanka

Další reference »