Vztahy ve figurálních kartách | Tarotová škola | Tarotová škola

Vztahy ve figurálních kartách

Víkendový seminář – výklad karet

5

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Součástí tarotových karet malých arkán jsou figurální (dvorní) karty a každá z těchto šestnácti tarotových figur disponuje určitým souhrnem povahových vlastností.

Z čeho charakteristika jednotlivých figur vychází?

Jací jsou a jak se projevují Královna holí, Král mečů, Princ pohárů či Princezna mincí?

Jak tyto karty můžeme interpretovat ve svých tarotových výkladech a jakou souvislost mají figury s námi a našimi vztahy?

button-FAQ

Abychom charakteristiku jednotlivých figur mohli určit a porozumět jí, je důležité si uvědomit, jakým způsobem se projevují čtyři přírodní živly – oheň, voda, vzduch a země. Tyto elementy mají s figurálními kartami úzkou souvislost, proto budou rovněž tématem semináře.

Na semináři se dozvíte

• jak sestavit charakteristiku šestnácti figur pomocí živlů
  • která figura představuje právě vás v jednotlivých vztazích
  • která figura symbolizuje ve vztahu s vámi vaše blízké
  • jak rozvinout své pozitivní povahové aspekty a uzdravit ty negativní a destruktivní
  • co je příčinou nesouladu v jednotlivých vztazích a co s tím
  • co jsou figurální konstelace

Naučíte se

• vytvořit charakter jednotlivých tarotových figur
  • řešit nesoulad ve vztazích pomocí šestnácti figurálních karet
  • volit vhodné tarotové výklady na téma vztahů
  • správně klást otázky, abyste se dozvěděli přesně to, co chcete

Obsah semináře

• výklad „tady a teď“
  • meditace prohloubení intuice
  • vytváření povah figur pomocí živlů
  • výklady s figurálními kartami
  • ukázka figurální konstelace
  • relaxační aktivity

• blok a propisku
  • své tarotové karty

• Smetanova 171, 257 65 Čechtice

• 5. 1. – 6. 1. 2019 (vždy 10 – 17 hodin)

• 2600,- Kč/ oba dny

Cena zahrnuje

• výuku
  • skripta
  • občerstvení (káva, čaj, voda s citronem a čerstvými bylinami)

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko není v ceně kurzu

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám.Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové semináře jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru přihlášen! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Již dnes se přihlaste na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky. Přihláška je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1300,- Kč na č. účtu, které vám napíšu na váš e-mail.

přihlásit se

Ohlasy studentů

sehrezad V kurzu jsem vstoupila na neznámou cestu, kde jsem potkávala Hole, Meče, Poháry, Pentakly, srdce mi otevírali Králové a Královny a svoji mladistvou energii vlévali novou do žil Princové a Princezny.

Přes Velká arkána jsem se naučila přijímat a poznávat sama sebe, až ke svému završení, kde jsem se celá bytostně otevřela světu. Líbila se mi hravost, krok za krokem, po malých krůčcích, sdílet s ostatními pocity…poznávat, že vše můžeme vidět každá svýma očima, a přesto stejně. Sophie nám dovolila, jak řece …plout krajinou, ale ne se vylít z břehů, natož vytvořit záplavu, ihned vše urovnávala, aby proud dál plynul…a výklad měl správný směr.

♥ Šehrezád

Další reference »