Cestou čtyř poutníků | Tarotová škola | Tarotová škola

Cestou čtyř poutníků

Víkendový seminář – výklad karet

2

Tento seminář je součástí celoročního kurzu Tarotu . Pokud je ve skupině volné místo, lze seminář absolvovat samostatně.

Na semináři si přiblížíme čtyřicet číselných karet malých arkán a pomocí příběhu čtyř poutníků se jednoduchou a zábavnou formou podrobně seznámíme s významy těchto karet.

Jedná se o karty: eso až deset holí, eso až deset pohárů, eso až deset mečů, eso až deset pentaklů.

Seminář „Cestou čtyř poutníků“ vám poskytne  návod, jak čtyřicet karet malých arkán použít k výkladům na různá témata.

Také se naučíte pomocí jednoduchých výkladů a rozborů hlouběji nahlédnout do svého nitra, do svých vztahů i životních situací. Tarotové karty vám navíc poradí, jak řešit případné těžkosti a potíže.

button-FAQ

Na semináři se dozvíte

• kdo jsou čtyři poutníci a co mají společného s tarotovými kartami
  • jakou souvislost s poutníky mají oheň, voda, vzduch a země
  • jaké druhy výkladů a rozborů je vhodné použít k určitým situacím
  • proč je zrcadlení skvělou pomůckou ve vztazích a jak se zrcadly pracovat

Naučíte se

• optimálně používat tarotové karty a porozumět radám Tarotu
  • způsoby a postupy  karetních výkladů
  • pracovat s tarotovými rozbory
  • správně klást otázky, abyste se dozvěděli přesně to, co chcete

Obsah semináře

• výklad „tady a teď“
  • meditace prohloubení intuice
  • příběhy poutníků
  • druhy výkladů a jejich procvičování
  • karetní rozbory a formace
  • relaxační aktivita v přírodě

• blok a propisku
  • tarotové karty

• V Braňce 385, 257 65 Čechtice

• 3. 11. – 4. 11. 2018 (vždy 10 – 17 hodin)

• 2600,- Kč/ oba dny

Cena zahrnuje

• výuku
  • skripta
  • občerstvení (káva, čaj, voda s citronem a čerstvými bylinam)

Ubytování

• Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko není v ceně kurzu

• Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

• Na tarotové semináře jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru přihlášen! Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Již dnes se přihlaste na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky. Přihláška je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1300,- Kč na č. účtu, které vám napíšu na váš e-mail.

přihlásit se

Ohlasy studentů

jana
Se Sophií jsem se poprvé setkala na jejím semináři “Cestou čtyř poutníků”. Měla jsem určitá očekávání i obavy, ale přístup Sophie k nám začátečníkům všechna pozitivní očekávání předčil a obavy po pár prvních minutách zaplašil. V jejím učení Tarotu jsou hluboké vhledy napojené na intuici a také velká laskavost. Tehdy a potom při dalších setkáních nás vždy povzbuzovala k probuzení vlastní schopnosti výkladu i cítění Tarotu.

Vždy velmi citlivě dokáže odhadnout, kdy do našeho výkladu vstoupit a poradit, aniž by nějak shazovala naše schopnosti. Tarot přitom nepoužívá k „věštění“ budoucnosti, ale jako nástroj pro vlastní sebepoznání. Sophie Joya je pro mě především velkou inspirátorkou. Díky ní jsem se naučila používat Tarot jako pomocníka v různých situacích, kdy se já nebo mí blízcí potřebují inspirovat při rozhodnutí nebo když potřebuji nějaké události více porozumět.
♥ Jana

Reference »