Ahoj, já jsem Tarotek! | Tarotová škola | Tarotová škola

Ahoj, já jsem Tarotek!

Sebepoznávací rodinný seminář v Praze

Tarotek1

Chcete příjemně a kreativně prožít čas se svými dětmi?

Láká vás hluboké a přitom hravé vzájemné poznávání?

Zajímá vás, jaké je povídat si se svým dítětem skrze tarotové karty?

Přijďte se seznámit s Tarotkem!

Tarotek je:

– prožitkový tarotový seminář pro děti a jejich rodiče (nebo jiné příbuzné)

– jednoduchá výuka komunikace s tarotovými kartami

– sebepoznávací setkávání, plné her, sdílení a tvoření

Kdo je klučík jménem Tarotek?

Velmi odvážná a zvídavá bytůstka, kterou zajímá všechno o životě.

Každý den je přeci velkým dobrodružstvím!

Během svých dní na Zemi Tarotek statečně a odvážně prošel dlouhou cestu, na níž hodně poznal a pochopil. Třeba to, že život každého z nás je jedinečný, a proto je dobré ho objevovat a žít po svém.

Všem Malým poutníkům, kteří po své cestě kráčejí, chce Tarotek předat své zkušenosti. Jeho prožitky z cest jsou formou pohádky rozepsány do 22 karet příběhu „Cesta za tajemstvím“.

O čem jsou Tarotkovy semináře?

Tarotek-Ivka a Kačka

Především o cestě a respektu k vlastní originalitě, o sebepoznávání a vzájemném hlubším poznávání v rámci rodin.

Na těchto setkáních se zásadně nesoutěží ani nepodávají žádné výkony.

Naopak – skrze společná sdílení, tvoření a hry se děti (ale také dospělí) zaměřují na své individuální dary a schopnosti, které mohou rozvíjet.

Náplň setkání je vždy přizpůsobena věku dětí.

Předlohou Tarotkovy „Cesty za tajemstvím“ je dvaadvacet karet velkých arkán.

Seminář se tedy opírá o moudrost a principy Tarotu. Jednotlivé archetypy symbolizují cestu života každého z nás, představují naše životní témata, úseky a výzvy, kterými procházíme všichni, ale každý po svém. Na setkáních se účastníci s těmito archetypy formou hry postupně setkávají a vyjadřují se k nim.

Tarot je skvělým nástrojem sebepoznání – odráží vše, co se odehrává hluboko v nás.

Umí moudře poradit a také upozornit na naše neblahé vnitřní programy, které si často ani neuvědomujeme a díky nimž „drhnou“ naše vztahy.

Takovéto vnitřní zrcadélko se nám může hodit (nejen) v každodenních situacích s našimi dětmi.

Přijďte si poslechnout pohádku o statečném poutníkovi Tarotkovi, který prošel dlouhou cestu a nyní předává své životní zkušenosti a moudrost.

Naučte se skrze 22 dětských tarotových karet rozmlouvat se svou duší a propojte se s duší svého dítěte.

Tarotkův kruh maminek a miminek

Tarotek3

Jste na mateřské dovolené a chybí Vám sdílení s ostatními ženami?

Pak právě pro Vás je určeno toto Tarotkovo pravidelné setkávání!

Aktuálně je otevřená skupina maminek a miminek v centru Prahy na Maltézském náměstí.

Nejen, že si v tomto maminkovsko-miminkovském kruhu popovídáte o tom, co prožíváte, co Vás trápí či co si přejete sdílet, ale navíc můžete na tato svá témata nahlédnout prostřednictvím tarotových karet.

Nezáleží na tom, jak jste v oblasti Tarotu pokročilé.

Můžete se do výkladů samy zapojovat, anebo jen naslouchat či si nechat karty vyložit. Ostatně – brzy zjistíte, že porozumět poselství karet není zas taková věda!

U těchto dýchánků však neočekávejte žádné věštění!

Tarot je především moudrým rádcem a skvělým pomocníkem na cestě k vlastnímu sebepoznání nebo k hlubšímu porozumění  vztahům či životním situacím. Takže výklady se budou ubírat především tímto směrem.

Na hravých setkáních si osvojíte základy komunikace s tarotovými kartami a zároveň strávíte hravý čas se svým dítětem.

Tarotek - mimina

Místo:

Dům u Bílého pelikána

Maltézské náměstí 9

118 00 Malá Strana

(ve dvoře za restaurací ElCentro)

Termíny:

Tarotkovy semináře jsou dočasně pozastaveny!

Již dnes se přihláste  na mé e-mailové adrese nebo vyplněním přihlášky:

přihlásit se

Řekli o semináři:

Soňa, teta osmileté Elišky a desetileté Verunky: „Holky byly nadšené! Když jsme přijely z akce domů, nemluvily o ničem jiném. Dost mě to jejich nadšení překvapilo, neboť obě dost často „obrážejí“ různá setkání a aktivity. Nakonec jsem asi přišla na důvod toho obřího nadšení: děti jsou na Tarotkově semináři rovnocenné dospělému, co řekne, dělá a myslí dítě, je bráno naprosto vážně a s respektem a navíc děti i dospělí se věnují stejným činnostem – jsou jeden tým. Myslím , že ten pocit důležitosti a jedinečnosti je pro děti moc důležitý a pro některé možná i nový.“

Lenka, maminka pětileté Anežky: „Anynka cestou ze semináře žadonila, abychom se s Tarotkem viděly hned druhý den. :- ) Bylo dojemné, jak si Tarotek získal její srdíčko, s úžasem jsem pozorovala, jak na akci spontánně reagovala. Takovýto druh semináře je přesně to, co je její křehké a citlivé duši nejmilejší. Jsem ráda, že můžu s Anežkou takto trávit společné chvíle.“