Korenspondenční kurz Tarotu | Tarotová škola

Korespondenční kurz Tarotu

na web

Denně nahlížíme do zrcadla v našich koupelnách, abychom poupravili to, co zrovna není sladěné. Stejně užitečné je dívat se do zrcadla vnitřního, kterému se říká TAROT.

button-FAQ

Přejete si lépe porozumět sami sobě a změnit svůj život k lepšímu? Chcete se naučit vykládat tarotové karty?

Jestliže vám vyhovuje individuální studium, je tady pro vás korespondenční kurz Tarotu!

KORESPONDENČNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Komu je určen

• vám, kteří s Tarotem právě začínáte
  • vám, kteří již v tarotových vodách plujete a toužíte objevit nové zátoky a neprobádané hloubky

Co vás naučí

• rozvinout intuici
  • lépe poznat sebe sama a stát se tak tvůrcem svého života
  • identifikovat své situace v jednotlivých kartách
  • proniknout pod povrch vztahů
  • více porozumět přáním své duše a svému životnímu poslání
  • proměnit své destruktivní vnitřní programy v tvůrčí schopnosti
  • hravě a kreativně proniknout do tarotové symboliky
  • porozumět radám a doporučením jednotlivých tarotových karet
  • tarotové rozbory spojit ve smysluplná poselství
  • vést tarotovou konzultaci pro jiné

Co vás nenaučí

• věštit z karet budoucnost a zůstat pasivními vůči jejich sdělením

Jakých talentů je zapotřebí

• chuť a ochota poznávat pravdu
  • smysl pro humor (při sebepoznávání je dobré nebrat se příliš vážně)
  • hravost a kreativita

Ohlasy studentů

karolina
Kurz Tarotu u Sophie mi doslova od základu změnil život. Právě během něj jsem totiž poprvé opravdu pochopila, co to znamená, když vám někdo řekne, že všechny odpovědi na všechny otázky už dávno máte ve svém srdci.

Sophie Joya mě naučila naslouchat a číst v sobě sama. Naučila mě příjímat jak své světlé, tak hlavně i ty stinné stránky. Její tarotový kurz ve mě spustil proces, který vedl až k tomu, že z holky, která moc nevěděla, co sama se sebou, jsem dnes sama kartářkou, životní koučkou, ale hlavně vyrovnanou ženou.

Karolína

další reference »

Co obsahuje

• 15 lekcí s úkoly ve formě e-mailových příloh (osnovu najdete v sekci „Otázky a odpovědi“ – fialové tlačítko v horní části této stránky)
  • Zpětnou vazbu – komentáře k jednotlivým výkladům a lekcím

Před zahájením kurzu si přečtěte

Doporučení

Po (nebo i během) absolvování korespondenčního kurzu navštivte některý z Tarotových workshopů  v Praze nebo Čechticích! Poznáte vzájemně se podporující skupinu svých tarotových kolegů, získáte ve svém vykladačském umění větší jistotu a okamžitou zpětnou vazbu a naučíte se jiné pohledy na významy karet nebo jejich vzájemné působení.

Kombinace korespondenčního kurzu a workshopů patří mezi nejoblíbenější formy studia v Tarotové škole!.

Napište si o úvodní lekci ZDARMA!

Cena za korespondenční kurz Tarotu pro začátečníky 4.000,- Kč
Přihlásit se do kurzu

KORESPONDENČNÍ KURZ PRO POKROČILÉ

Komu je určen