Prázdninové tarotové výklady | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Prázdninové tarotové výklady

Léto budiž pochváleno!!!

Tahle věta mi zní v hlavě, a to skoro pořád!

Já vím. Normálně se nadává na vedro, na sucha. Já ale tohle počasí miluju. Vysedávám a vylehávám na zahradě, kde pozoruju malé ještěrky, vyhýbám se slepýšům, obdivuji tanec bělásků, po očku sleduju hopsající černou veverku a malým jiřičkám, které bydlí v našem budoucím obýváku, posílám vzkazy : „Jen si to užívejte, po rekonstrukci si hnízda musíte holt postavit jinde.“

Toto místo, kde ze starých ruin hodláme vybudovat svůj domov, bylo totiž dlouho opuštěné, zahrada tudíž zdivočela, a tak tam lze z fauny a květeny objevit leccos.

Prostě, nádhera!

Jo. A taky teď rozechvěle pozoruju naše první melouny, jak nám krásně rostou. Nenechte se zmást, na fotce vypadají jako že už dospěle, ale zatím mají velikost většího pomeranče.

Když jsem se s nimi chlubila na chlubírně zvané facebook, kamarádka Marcelka to komentovala: „Jdeš na to dobře, spousta lidí si stěžuje na počasí, a ty zkrátka správně zaseješ! Jsi inspirativní nejen v Tarotu“.

No…abych si tu pochvalu zasloužila, rozhodla jsem se, že vás inspiruji několika letními výklady. Ono to totiž vypadá, že se na té naší zahradě jen tak válím, ale já tam na tom lehátku vlastně tvrdě pracuju!! To byste koukali, jaké vhledy a nápady přicházejí, když se člověk uvolní a otevře pravou hemisféru do náruče Matky Přírody.

Často nestačím ani zapisovat.

A tak tam vznikly i tyto tarotové výklady. Věřím, že ať už jste na dovolené, v práci, anebo pěstujete melouny jako já, uděláte si čas, abyste oprášili své tarotové karty a pustili se do výkladů.

K létu přece patří hry a jednou ze skvělých a úžasných her je i Tarot!

 

Srpen (aneb druhá půlka prázdnin)

Je to každý rok stejné. Jakmile začnou prázdniny, čas jakoby se zbláznil! No, vidíte – už je zase půlka prázdnin fuč. Možná by se vám hodilo malé zastavení, abyste zjistili, co odpovědět, až se zima optá…

 

 

 

1     2     3

4     5     6

7     8     9

 

 

 1. Na co se mám zaměřit v druhé půlce prázdnin v oblasti vztahů a rodiny
 2. Jaký konkrétní postoj si to ode mne žádá
 3. Kam mne to posune
 4. Na co se mám zaměřit v druhé půlce prázdnin v oblasti profese
 5. Jaký konkrétní postoj si to ode mne žádá
 6. Kam mne to posune
 7. Na co se mám zaměřit v druhé půlce prázdnin v oblasti financí
 8. Jaký konkrétní postoj si to ode mne žádá
 9. Kam mne to posune

 

Stále dokola

Taky se vám stává, že si něco přejete, zahájíte „proces manifestace“, ale po čase zjistíte, že jste opět ve starých kolejích a točíte se v kruhu? Tohle se může opakovat do nekonečna, pokud nezjistíme, proč se tak děje.

Možná by pomohly dvě odpovědi na dvě otázky. 

Vyberte si nějaký svůj záměr. Nebo přání. Nebo zkrátka něco, čeho toužíte dosáhnout. Potom už jen zamíchejte své tarotové karty.

 

 

 

1      2         

 

 

 

 1. Jaký ZLOZVYK mám v této věci opustit
 2. Jaký nový NÁVYK mám ve svém životě nastolit

 

Moje síla

Letos má sluníčko skutečně velkou sílu. Jak jste na tom se svou vlastní silou právě teď vy? Přesně tohle zjistíte z níže uvedeného výkladu karet.

 

 

 

1      2      3

4      5

6

 

 

 

 

 1. Co mě oslabuje
 2. Co mě posiluje
 3. Jak mohu nyní nejlépe využít svou sílu
 4. Co mne dokáže nadchnout
 5. Čím dokážu nadchnout druhé
 6. Co mám spálit, aby přišlo nové a lepší

 

Přeji vám to nejkrásnější léto! Nechť vám dá slunce sílu, rozkvetlá příroda inspiraci a dozrávající plody hojnost a zdraví!

S láskou Sophi

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com