Prázdninové semináře v přírodě | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Prázdninové semináře v přírodě

Prázdninové semináře v přírodě

Tarotová škola o prázdninách nezavírá!
Právě naopak. Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle!

 

 

Pro letošní léto jsem pro vás připravila bohatý letní program a dokonce jedno zajímavé tarotovo – umělecké setkání, které jsme „upekly“ s kamarádkou Janou.
Začtěte se do nabídky letošního léta a přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!
Nezáleží na tom, jak jste v Tarotu zkušení. Setkání je určeno jak začátečníkům, tak pokročilým. Jestliže nemáte vlastní tarotové karty, napište mi a zapůjčím vám některou ze svých sad.

 

1

 

Ohlasy účastníků

Necha_kolečko „Baví mě setkávání s lidmi podobného „ražení“. Různé pohledy na „věc“ . Baví mě prozkoumávání karet, láká mě pohled do hloubi duše – i když je ten pohled někdy dotěrný, vlezlý a nelíbí se mi. A bavíš mě Ty Sophinko! Tvoje jemné vedení. To, že se snažíš každého k výsledku dovést. Aby si odpověděl sám… Oceňuji diskrétnost. Oceňuji zaujetí ostatních pro vyřešení – nebo spíš pochopení problému toho druhého. Není tu rivalita, je tady společný zájem, společná řeč, soucítění. Záměrně nepíšu o učení se Tarotu…to s tím vším přichází ruku v ruce….“

♥ Necha

Další ohlasy…

 

6. 7. 2019 „Tarotové tréninky“

13. 7. 2019 „Nejlepší verze mého já“

27. 7. 2019 „Poznávám se v květině“

3. 8. 2019 „Lugdhnasad“

10. 8. 2019 „Seznamte se s tarotem“

17. 8. 2019 „Tarotové konstelace“

24. 8. 2019 „Pryč se sabotéry“

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter