Tarotová skupina na fb - přidejte se! | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Tarotová skupina na fb – přidejte se!

Vždy mne zamrzí, když si absolvent korespondenčního kurzu Tarotu povzdechne: „To je škoda, že nemám svoje výklady s kým konzultovat!“
Tento kurz má výhodu v tom, že si člověk ke studiu může sednout kdykoli a v pohodlí svého domova. Což je skvělé pro maminky na mateřské dovolené nebo pro zájemce ze vzdálených míst.

Na druhé straně je student online kurzu tak trochu osamocen. Sice všechny lekce a jednotlivé výklady poctivě a do uvedeného termínu komentuji, nicméně, pokud si chce člověk udělat výklady navíc a mimo kurz, určitě by se hodila zpětná vazba kolegů!

Okamžitá zpětná vazba na svůj vhled, na interpretaci karty, na své pochybnosti a slepé uličky u vlastních výkladů… to je obrovská výhoda skupinových kurzů a tarotových workshopů. Ne každý se jich však může zúčastnit…

Ať už jste studenty online kurzu nebo samouci, mám pro vás dobrou zprávu! 

Na fb jsem otevřela podpůrnou skupinu taroťáků! 🙂

Táááákže!

Jestliže jste si pořídili svůj balíček karet a hledáte nadšence, s nimiž byste rádi své zkušenosti z výkladů konzultovali nebo sdíleli, právě jste je našli! 🙂

Vítejte v tarotovém klubu „TAROT Sophie Joya“

Najdete tu zkušené taroťáky, ale i začátečníky, kteří teprve toto mystrérium zkoumají.

Jsou zde vykladači různých vědomostních i zkušenostních úrovní, kteří používají rozličné tarotové karty a ještě rozličnější způsoby, jak s “panem Tarotem” rozmlouvat.

Cíl těchto lidí je však stejný: sdílet své zkušenosti, otázky, aha momenty i záseky u výkladů karet. Objevovat nové možnosti výkladů i jiné úhly pohledu, posunout se v objevování sebe sama i ve zkoumání ŽIVOTA dále, hlouběji a výše.

A především: vzájemně se inspirovat, vzájemně si poradit, vzájemně si pomoci.

Také si hrát. Bavit se. Užívat si to. Nespěchat. Neboť, jak víme: Tarot je celoživotní
studium.

Najdete zde také různé zajímavosti ze světa Tarotu, úvahy a zamyšlení studentů mé tarotové školy, zajímavé tarotové sady, novinky…

Co můžete udělat pro vstup do skupiny udělat?

Je to velmi jednoduché.

Zkopírujte si tento odkaz do vyhledávače: https://www.facebook.com/groups/www.sophiejoya.cz/ a když se vám stránka otevře, klikněte dále na modrý obdélníček „PŘIDAT SE KE SKUPINĚ“. Pak jen chvilinku vyčkejte, až vám členství schválím (skupina je uzavřená, tj. soukromá, pouze pro schválené členy). Nejsem na fb pořád, takže někdy vám schválení přijde až druhý den.

Samozřejmě, že je podmínkou být zaregistrován na facebooku – bez toho se do skupiny nedostanete.

Bude mi ctí, když se k nám přidáte! 🙂 A pokud se budete chtít podělit s ostatními o nějakou tarotovou zajímavost, neváhejte a udělejte to!

Věřím, že nám v tarotovém klubu bude spolu fajn! Moc se na vás těším..

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter