Celoroční kurz Tarotu | Tarotová škola
Newsletter
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu
Tarotový receptář
Tarot jako hra

Celoroční kurz Tarotu

9

„Každé poznání, jimž nežijeme, představuje jen další způsob, jak se vzdálit pravdě.“ Thovt

button-FAQ

 

Tarot je zrcadlem naší duše. Tak, jako denně nahlížíme do zrcadla v našich koupelnách, abychom poupravili to, co zrovna není sladěné, stejně užitečné je používat zrcadlo vnitřní, jímž je TAROT. Naučte se rozmlouvat se svou duší, abyste mohli

 • vidět skutečnost takovou, jaká je
 • změnit to, co vám nevyhovuje
 • rozvinout své opravdové talenty a dary
 • žít tu nejlepší verzi svého Já
 • vytvořit si vlastní výklad karet zdarma

Komu je kurz určen

 • vám, kteří toužíte lépe poznat sebe sama
 • vám, kteří jste v Tarotu úplní začátečníci
 • vám, kteří již Tarotem rozmlouváte, ale chcete své znalosti zdokonalit ve skupině
 • vám, kterým se líbí rozvíjení intuice v přírodě

Co vás kurz naučí

 • více poznat sebe sama a být tvůrcem svého života
 • identifikovat své situace v jednotlivých kartách
 • proniknout pod povrch vztahů a harmonizovat je
 • lépe porozumět přáním své duše a svému životnímu poslání
 • proměnit své destruktivní vnitřní programy v tvůrčí schopnosti
 • hravě a kreativně proniknout do tarotové symboliky
 • porozumět radám a doporučením tarotových karet
 • spojit jednotlivé karty ve smysluplná poselství
 • vést výklad karet a tarotovou konzultaci pro jiné
 • prohlubovat intuici

Co vás kurz nenaučí

 • věštit z karet budoucnost a zůstat pasivními vůči jejich sdělením

Jakých talentů je ke studiu zapotřebí

 • smysl pro humor (při sebepoznávání je dobré nebrat se příliš vážně)
 • otevření se hravosti, kreativitě a zábavě
 • ochota přijmout pravdu

Ohlasy studentů

blanka-vanda Obdivuji přístup Sophie, jak nenásilně nás přivedla k Tarotu, bez biflování. Nejvíce pozitivní vidím začátek práce podle jednotlivých živlů a následně s tarotovými kartami, které si sami vytvoříme. Je to velice snadné a člověk si uvědomí spousty souvislostí. Materiály, které jsme k tomuto obdrželi, jsou ucelené a výborně zpracované. Velice se mi líbila pestrost kurzu, studium živlů, vytváření tarotových karet, karetní konstelace, ukázka mnoha druhů výkladů karet, atd. V současné době je velice přínosné rozvíjet intuici a Tarot může v tomto každému pomoci, neboť nastává čas žít přes srdíčko a nechat se vést intuicí. ♥ Blanka

V kurzu nás Sophie od počátku srozumitelnou cestou seznamovala s významy jednotlivých tarotových karet a pomohla nám rozvíjet naši intuici. Bylo skvělé, že jsme se nemuseli učit nic zpaměti, spíše jsme pracovali se symbolikou a obrázky na kartách. Moc se mi líbily figurální konstelace. Všem případným zájemcům bych určitě doporučila, aby odhodili strach, protože Tarotu se není třeba obávat. Tarotové karty vám pomůžou odhalit a vynést na povrch vše, co ve skrytu duše víte, ale co si možná nechcete připustit. Je to prostě zrcadlo nás samých. Kurz mi pomohl uvědomit si různé souvislosti a po jeho absolvování s tarotovými kartami „pracuji“ každý den. Tarot je prostě výborný rádce a pomocník a jsem moc ráda, že jsem se tenkrát rozhodla udělat „krok do neznáma“ a na kurz se přihlásila. ♥ Vanda další reference »

Termíny lekcí (vždy od 10 do 17 hodin)

Rozklikněte jednotlivé víkendy a přečtěte si podrobné informace o lekcích!

Místo výuky

 • Smetanova 171, 257 65 Čechtice

Kurzovné

 • 12 000,- Kč

Cena zahrnuje

 • výuku
 • skripta
 • cvičné karty
 • certifikát o absolvování kurzu
 • občerstvení (káva, čaj, voda s citronem a čerstvými bylinami)

Ubytování

 • Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko (není v ceně kurzu)

Stravování

 • Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

Spolujízda

 • Na tarotové kurzy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru na kurz přihlášený. Pokusím se pro vás zorganizovat spolujízdu.

Platební podmínky

 • Rezervační záloha ve výši 2000,- Kč do 5 dnů po odeslání přihlášky
 • První doplatek ve výši 5000,- Kč do 31. 8. 2018
 • Druhý doplatek ve výši 5000,- Kč do 2. 11. 2018

Přihlásit se do kurzu

 

Pokud si nejste jistí, zda vám výuka celoročního kurzu bude vyhovovat, přijeďte nejprve na některý z těchto jednodenních seminářů:

VNITŘNÍ DARY – 21. 7. 2018
ŽIVOT V HOJNOSTI – 18. 8. 2018
SEZNAMTE SE S TAROTEM – 25. 8. 2018 

 

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter