Celoroční kurz Tarotu | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Celoroční kurz Tarotu

9

„Každé poznání, jimž nežijeme, představuje jen další způsob, jak se vzdálit pravdě.“ Thovt

button-FAQ

 

Tarot je zrcadlem naší duše. Tak, jako denně nahlížíme do zrcadla v našich koupelnách, abychom poupravili to, co zrovna není sladěné, stejně užitečné je používat zrcadlo vnitřní, jímž je TAROT. Naučte se rozmlouvat se svou duší, abyste mohli

  • vidět skutečnost takovou, jaká je
  • změnit to, co vám nevyhovuje
  • rozvinout své opravdové talenty a dary
  • žít tu nejlepší verzi svého Já
  • vytvořit si vlastní výklad karet zdarma

Komu je kurz určen

  • vám, kteří toužíte lépe poznat sebe sama
  • vám, kteří jste v Tarotu úplní začátečníci
  • vám, kteří již Tarotem rozmlouváte, ale chcete své znalosti zdokonalit ve skupině
  • vám, kterým se líbí rozvíjení intuice v přírodě

Co vás kurz naučí

  • více poznat sebe sama a být tvůrcem svého života
  • identifikovat své situace v jednotlivých kartách
  • proniknout pod povrch vztahů a harmonizovat je
  • lépe porozumět přáním své duše a svému životnímu poslání
  • proměnit své destruktivní vnitřní programy v tvůrčí schopnosti
  • hravě a kreativně proniknout do tarotové symboliky
  • porozumět radám a doporučením tarotových karet
  • spojit jednotlivé karty ve smysluplná poselství
  • vést výklad karet a tarotovou konzultaci pro jiné
  • prohlubovat intuici

Co vás kurz nenaučí

  • věštit z karet budoucnost a zůstat pasivními vůči jejich sdělením

Jakých talentů je ke studiu zapotřebí

  • smysl pro humor (při sebepoznávání je dobré nebrat se příliš vážně)
  • otevření se hravosti, kreativitě a zábavě
  • ochota přijmout pravdu

Ohlasy studentů

blanka-vanda Obdivuji přístup Sophie, jak nenásilně nás přivedla k Tarotu, bez biflování. Nejvíce pozitivní vidím začátek práce podle jednotlivých živlů a následně s tarotovými kartami, které si sami vytvoříme. Je to velice snadné a člověk si uvědomí spousty souvislostí. Materiály, které jsme k tomuto obdrželi, jsou ucelené a výborně zpracované. Velice se mi líbila pestrost kurzu, studium živlů, vytváření tarotových karet, karetní konstelace, ukázka mnoha druhů výkladů karet, atd. V současné době je velice přínosné rozvíjet intuici a Tarot může v tomto každému pomoci, neboť nastává čas žít přes srdíčko a nechat se vést intuicí. ♥ Blanka

V kurzu nás Sophie od počátku srozumitelnou cestou seznamovala s významy jednotlivých tarotových karet a pomohla nám rozvíjet naši intuici. Bylo skvělé, že jsme se nemuseli učit nic zpaměti, spíše jsme pracovali se symbolikou a obrázky na kartách. Moc se mi líbily figurální konstelace. Všem případným zájemcům bych určitě doporučila, aby odhodili strach, protože Tarotu se není třeba obávat. Tarotové karty vám pomůžou odhalit a vynést na povrch vše, co ve skrytu duše víte, ale co si možná nechcete připustit. Je to prostě zrcadlo nás samých. Kurz mi pomohl uvědomit si různé souvislosti a po jeho absolvování s tarotovými kartami „pracuji“ každý den. Tarot je prostě výborný rádce a pomocník a jsem moc ráda, že jsem se tenkrát rozhodla udělat „krok do neznáma“ a na kurz se přihlásila. ♥ Vanda další reference »

 

Termíny  (sobota 10 – 17, neděle 9 – 16 hodin)

Rozklikněte jednotlivé víkendy a přečtěte si podrobné informace o lekcích!

 

Místo výuky

  • V Braňce 385, 257 65 Čechtice

Kurzovné

  • 12 000,- Kč

Cena zahrnuje

  • výuku
  • skripta
  • cvičné karty
  • certifikát o absolvování kurzu
  • občerstvení (káva, čaj, voda s citronem a čerstvými bylinami)

Ubytování

  • Účastníci kurzu mají zajištěn nocleh ve Spolkovém domě, nocležné ve výši 250,- Kč za noc a lůžko (není v ceně kurzu)

Stravování

  • Možnost obědů v místní restauraci, jinak si každý účastník stravu zajišťuje sám. Během celého pobytu se můžete kdykoli občerstvit kávou, čajem nebo vodou s citronem a čerstvými bylinami.

Spolujízda

  • Na tarotové kurzy jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás tato akce láká, ale máte potíž s tím, jak se do Čechtic dostat, napište mi – je možné, že je někdo z vašeho směru na kurz přihlášený. Pokusím se pro vás zorganizovat spolujízdu.

Platební podmínky

  • Rezervační záloha ve výši 2000,- Kč do 5 dnů po odeslání přihlášky
  • První doplatek ve výši 5000,- Kč do 31. 8. 2019
  • Druhý doplatek ve výši 5000,- Kč do 2. 11. 2019

Přihlásit se do kurzu

 

Pokud si nejste jistí, zda vám výuka celoročního kurzu bude vyhovovat, přijeďte na jednodenní seminář:

SEZNAMTE SE S TAROTEM – 10. 8. 2019

 

Anebo se přihlaste na některou z letních akcí: 

6. 7. 2019 „Tarotové tréninky“

13. 7. 2019 „Nejlepší verze mého já“

27. 7. 2019 „Poznávám se v květině“

3. 8. 2019 „Lugdhnasad“

17. 8. 2019 „Tarotové konstelace“

24. 8. 2019 „Pryč se sabotéry“

 

Komentáře

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter