Akce prázdninové 2022 | Tarotová škola | Tarotová škola
Karta roku
Semináře
KUrzy Tarotu

Akce prázdninové 2022

„TADY A TEĎ“ 17. 7. 2022

 

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

ANOTACE WORKSHOPU:

Jelikož tento workshop v loňském roce sklidil velký úspěch, rozhodla jsem se stejné téma zopakovat i letos. Na tomto nedělním setkání vám nabídnu možnost podívat se pomocí výkladů na současný život komplexně!

Naše tarotové výklady budou ukazovat, jak to vypadá a co je pro nás nyní důležité:

– v oblasti vztahů
– v oblasti profese
– v oblasti finanční
– v tématech pro nás nyní důležitých
Zároveň si společně připomeneme, že jsme všichni TVŮRCI S NEOMEZENÝMI MAGICKÝMI MOŽNOSTMI A SCHOPNOSTMI!

„To, čím jsme, je dar, který dal Bůh nám – to, čím se staneme, je náš dar Bohu.“  Dan Millman

Jsme dostatečně soustředění a otevření, aby se skrze nás mohla projevovat síla magie? Umíme se otevřít inspiraci a nechat ji přes sebe magicky procházet do vnějšího světa pomocí svých rozhodnutí? Máme odhodlání vstupovat do světa skrze své činy, anebo jen reagujeme na činy druhých?

Na tomto setkání se zaměříme se na optimální vizi našeho života (nebo na nějaký náš současný konkrétní cíl), uchopíme svou kouzelnou hůlku, přivoláme své magické a kreativní schopnosti a za pomocí karet a neomezené síly své mysli se pustíme do tvoření.
Věřím, že si tento letní den společně užijeme! 🙂

button-prihlasit

 

Termín

 • 17. července 2022 (9.00 – 16.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Oběd si každý účastník zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká jako pozornost občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

 

“ TAROTOVÁ SYMBOLIKA“ 16. 7. 2022

Tarotová škola o prázdninách nezavírá – právě naopak! Léto a rozkvetlá příroda napomáhá otevírání intuice, a tak nám vždy v tuto dobu jdou výklady karet jako po másle! Tarotovým kartám, rozvíjení své intuice a letní relaxaci se budeme věnovat v zeleni rozkvetlé zahrady.
Přijeďte do malebné přírody Českomoravské Vysočiny prožít mystické chvíle s Tarotem!

ANOTACE WORKSHOPU:

„Skutečný Tarot je symbolika: nemluví žádným jiným jazykem a nenabízí žádná jiná znamení. “

Napsal A. E. Waite, autor jedné z nejznámějších tarotových sad.

Na tomto zahradním setkání se zaměříme na symboly. Co v kartách skutečně znamenají rostliny, nadpřirozené bytosti, lidé, části těla, zvířata, barvy?

Zaměříme se na:

– význam symbolů v tarotových kartách
– přehled skupin symbolů
– osobní vztah k jednotlivým symbolům
– práci se symboly ve výkladech
– prohloubení významu karet pomocí symbolů

Sice ode mne obdržíte skripta s významy symbolů, ale cílem setkání není, abych vás učila, co který symbol v tarotových kartách OBECNĚ znamená. Naopak. K symbolům v kartách se budeme dostávat kreativně a formou cvičení. Věřím totiž, že u výkladů karet je důležité, co určitý symbol znamená pro nás, coby vykladače. Krásně to vyjádřil Joseph Campbell:

„Předloží-li vám někdo dogma, které přesně říká, jaký význam byste měli prožít v určitém symbolu a jak by na vás měl zapůsobit, dostanete se do potíží. Tento symbol nemusí pro vás znamenat totéž, co znamenal pro koncil levantských biskupů ve čtvrtém století. Souhlas s definicí není zdaleka tak důležitý, jako vlastní duchovní prožitek symbolu.“

K symbolům v kartách se tedy budeme dostávat kreativně a formou zábavných cvičení.

Termín

 • 16. července 2020 (10. 00 – 17.00 hodin)

Místo

 • Křivsoudov 60, 257 66

Spolujízda

 • Na naše akce jezdí účastníci z různých koutů Čech, Moravy, Slovenska, někdy i z cizích zemí. Pokud vás seminář láká, ale máte potíž s tím, jak se na místo dopravit, napište (sophie@tarotovaskola.cz), je možné, že se z vašeho směru někdo přihlásil. Mohu pro vás zorganizovat spolujízdu.

Stravování

 • Oběd si každý účastník zajišťuje sám.  Na akci na vás čeká občerstvení ve formě kávy, čaje a vody s citronem a čerstvými bylinami.

Co s sebou

 • blok a propisku
 • tarotové karty

Kurzovné

 • 1 000,- Kč

Přihláška

 • Své místo si rezervujte zasláním přihlášky a rezervačním poplatkem 500,- Kč. Číslo účtu vám zašlu na e-mail, který uvedete v přihlášce. Do zprávy na své přihlášce prosím uveďte termín tohoto workshopu, děkuji.

button-prihlasit

 

 

 

Přihlašte se k odběru newsletteru
Získat newsletter
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com